3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

"Завдання душі – залишитись красивою!"

Автор: dend від 21-03-2017, 15:46, переглядів: 897

0

Людина…Як багато таємниць ховається за цим невеликим словом. Для кожного воно набуває різного значення. Особисто в моєму розумінні, бути людиною – це мати високі моральні якості та вміти поводити себе правильно у будь-якій ситуації. Завжди слід думати про кожну, навіть найменшу деталь свого образу, своїх слів та навіть думок, адже вони матеріальні.

Категорія: Наша творчість. Література

 

Феномен шістдесятництва

Автор: Oleksandra від 15-03-2017, 09:14, переглядів: 1 214

0

19 березня 1930 року на небосхилі засяяла нова зірка – народилася Ліна Василівна Костенко.

Ліна Костенко – поетеса-шістдесятниця, поет кінця XX століття, але ще більшою мірою – Поет XXI століття. Вона знана не лише в Україні, а й у світі.


Категорія: Наша творчість. Література

 

Подорож місцями, де народжувались таланти

Автор: yulua від 20-10-2016, 10:24, переглядів: 816

0 Чудовою осінньою дниною ми вирушили до хутору з романтичною назвою Надія. Дорогою милувались широкими ланами: десь вже зібрали хліб і нива відпочивала від літньої спеки, десь важкі голови соняшників вклонялися до землі. Сухо шаруділа пожовкла кукурудза.

Категорія: Наша творчість. Література

 

Проба пера

Автор: yulua від 18-03-2016, 11:58, переглядів: 1 257

0
Проба пера Вітаю вас з нагодою познайомитись з світом захоплень одного з наших друзів. Жердієв Артем, учень 10-Г класу Кіровоградського облкомплексу. Вперше він спробував писати вірші в минулому році, але не зовсім був задоволений ними. То рими нема, то слів не вистачає…

Категорія: Наша творчість. Література

 

Незламна

Автор: Oleksandra від 29-04-2015, 16:32, переглядів: 1 244

0
НезламнаУ наш час найпопулярнішим видом відпочинку як для молоді, так і для дорослих людей, є похід до кінотеатру. Гадаю, всі погодяться, що саме в кінотеатрі можна і відпочити, і отримати купу приємних емоцій, і духовно збагатитися. Але чи не здається вам, що ми нерідко витрачаємо власний час та гроші на перегляд зовсім непотрібних фільмів – фільмів, які нічого не навчають, темою яких є лише гроші, нереальні стосунки, вбивства, крадіжки тощо?
На противагу таким фільмам постає українсько-російський повнометражний історико-драматичний та біографічний фільм «Незламна», який ми з однокласниками нещодавно переглянули в кінотеатрі нашого міста. З впевненістю можна сказати, що це один із найсильніших та найважчих фільмів, які ми колись дивилися...
 

Категорія: Наша творчість. Література

 

C'est la vie

Автор: yulua від 4-04-2014, 14:13, переглядів: 2 277

0
C'est la vie Сучасній людині дуже легко  загубитися у круговороті життя, і важко вибрати ціль, оскільки в нашому світі все змінюється дуже швидко. Існує багато думок про зміст життя людини. Хтось впевнений, що потрібно жити заради дітей, хтось – заради добра, хтось говорить - «потрібно брати від життя все, адже живемо один раз». Східна мудрість вчить нас, що потрібно виростити сина, збудувати  будинок, посадити дерево. Багато людей шукає слави, задоволень, багатства. Сенс життя не у привілеях, не у багатстві, а сенс життя у тому, щоб жити, бути здоровим і насолоджуватися кожною хвилиною. 
А що вкладає в поняття "сенс життя" молоде покоління? Маємо нагоду познайомитися з літературним витвором мистецтва нашої гімназистки з цієї теми.

Категорія: Наша творчість. Література

 

Для чого створена людина

Автор: yulua від 16-04-2013, 09:35, переглядів: 6 117

0
Для чого створена людина      З поетичними рядками учениці 11-Б класу Гарасько Ірини ми вже знайомі. Сьогодні вашій увазі пропонується цікава поезія, яка була написана на уроці світової літератури під час вивчення творчості Е.М.Хемінгуея «Старий і море». Поки учні писали свій твір-роздум за вивченою темою, Ірина встигла написати цікавий вірш філософського змісту. (Якимчук Г.В.)

Категорія: Наша творчість. Література

 

Роздуми про кохання

Автор: yulua від 15-04-2013, 16:18, переглядів: 6 681

0
Роздуми про кохання        Про кохання багато написано, сказано, але ще більше відчувається потреба у цьому прекрасному почутті, особливо у юному віці. А що думають самі молоді люди про кохання? Маємо нагоду прочитати роздуми нашої загадкової незнайомки під псевдонімом «Ніжність»  (Якимчук Г.В.)

Категорія: Наша творчість. Література

 

Шевченко - художник

Автор: yulua від 27-03-2013, 11:12, переглядів: 4 247

0
Шевченко - художник
      

Талант Т.Г. Шевченка втілився не тільки у мистецтві слова, але й у живописі. Надзвичайно чуттєвою та ніжною є втілення його улюбленої героїні Катерини в однойменній картині.

Категорія: Наша творчість. Література

 

Т. Шевченко - Кобзар

Автор: yulua від 27-03-2013, 11:05, переглядів: 8 686

0
Т. Шевченко - Кобзар
     Кобзарі – особлива категорія людей. У наш час їх одиниці Унікальне явище, відоме всій Україні, дивне та таке, що потребує певної професійної підготовки (музичної, поетичної). 

Категорія: Наша творчість. Література

 

Значення особи й творчості Тараса Шевченка у моєму житті

Автор: yulua від 27-03-2013, 10:41, переглядів: 46 319

0
Значення особи й творчості Тараса Шевченка у моєму житті
      

Ім’я Тараса Шевченка відоме всьому світові. Особливо воно близьке нам, українцям. Великий Кобзар, на мою думку, став Кобзарем тому, що не лише оспівував у своїх творах величний та героїчний дух українців різних часів, показував красу природи засобами слова, передавав звуки за поетичними образами, а й виховував власним життєвим прикладом. Не залишався байдужим до долі свого народу, бо й сам був кріпаком і, як ніхто інший, розумів труднощі буття поневоленої людини.


Категорія: Наша творчість. Література

 

А пісня – це душа, з усіх потреб потреба…

Автор: yulua від 27-03-2013, 10:32, переглядів: 3 784

0
А пісня – це душа, з усіх потреб потреба…
          

Українська пісня зародилася дуже давно. Ніхто вже і не пригадає, коли з’явилися перші поетичні рядки, виконані під звуки мелодії. Я думаю, що той, хто виконав першу пісню, ще не усвідомлював, що він стане творцем унікального жанру, який приживеться і проживе не одне тисячоліття.


Категорія: Наша творчість. Література

 

Кохання...

Автор: yulua від 31-01-2013, 10:21, переглядів: 2 981

1
Кохання...        Кохання приходить незалежно від пори року і пробуджує найкращі поривання душі у молодих людей. Багато вже написано і сказано про нього, але воно хвилює і буде хвилювати в усі часи молодь.

Категорія: Наша творчість. Література

 

Мамо, єдина, кохана, рідненька...

Автор: yulua від 17-01-2013, 09:44, переглядів: 3 358

0
Мамо, єдина, кохана, рідненька...        Багато написано про маму…І у віршах, і у прозі… Але скільки існує світ, стільки й думок буде висловлено про людину, що подарувала життя. . Наша учениця 11-В класу Бойко Вікторія пише свої вірші давно. Серед них дуже багато віршів про маму. Пропонуємо прочитати два її вірша.

Категорія: Наша творчість. Література

 

Чарівна дамо! Люба Маргарито!

Автор: yulua від 12-12-2012, 11:11, переглядів: 2 088

1
Чарівна дамо! Люба Маргарито!        Таємничий роман М. Булгакова «Майстер і Маргарита» вже не вперше надихає наших гімназистів на створення  своїх поетичних рядків. Ось і зараз  маємо нагоду познайомитись з цікавою роботою учениці 11-Б класу Гарасько Ірини, яка давно пише вірші, хоч і захоплюється математикою. 

Категорія: Наша творчість. Література

 
Назад Вперед