Увійти
Закрыть

Проєкт "Брама" від кіберполіції

Гімназійне життя

Департаментом кіберполіції створено та підтримується проект «БРАМА». БРАМА - це синергія громадян, приватного та державного секторів у протидії дезінформації та незаконному контенту в інформаційному просторі. Діяльність проєкту Брама направлена на захист медіа простору  від російської пропаганди, блокування каналів поширення дезінформації, протиправного та забороненого контенту. Також, метою проєкту є покращення медіа-грамотності українців, зменшення впливу пропаганди на суспільство та популяризація безпечного поводження в мережі інтернет.

Наша місія: очищення інформаційного простору від російської пропаганди та дезінформації, знищення осередків незаконного поширення протиправного та забороненого контенту.

Наші цілі: знищення російських осередків в Інтернеті, зменшення рівня булінгу та цькування в мережі, протидія наркотикам та шахрайству, навчання та тренінги з кібергігієни, просвіта населення щодо інформаційної гігієни, залучення та мотивація громадян до активної громадянської позиції.

Виділивши декілька хвилин в день кожен може стати справжнім воїном кіберфронту долучившись за наступним посиланням: (https://t.me/+mpISFYcfhZM3OTky)

Мово рідна, слово рідне…

Гімназійне життя

Мова - духовний скарб нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях. Змалечку виховуючи в собі справжню людину, кожен із нас повинен створити в своїй душі світлицю, у якій зберігається найцінніший скарб - мова.

У Міжнародний день рідної мови в 10-А, 11-А класах (вихователь Маловик В. А.) проведено виховну годину «Мово рідна, слово рідне…». За мету заходу  ставилося формування в учнів розуміння того, що українська мова – наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна; розширення знань дітей про красу і багатство української мови; виховання любові до рідної мови, рідного краю, його традицій.

Мова єднає всіх

Гімназійне життя

До Міжнародого дня рідної мови в 11- Г класі була проведена інтелектуальна гра «Мова єднає всіх » у якій учні показали свої знання рідної мови , мали можливість проявити свої здібності, розкрити потенціал та позмагатися одне з одним . Також вони виявили хорошу ерудицію й обізнаність , відповідаючи на запитання, які стосувалися української мови.  Під час гри , учениці Кіслінська Владислава та Аліна Любченко розповіли про запровадження цього свята .Свято було запроваджено у листопаді 1999 року згідно тридцятої сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО з метою захисту мовної й культурної багатоманітності.

Герої не вмирають!

Гімназійне життя

20 лютого вся країна схиляє голову перед Героями Небесної Сотні. Саме вони зуміли рішуче стати до боротьби зі злом, заплативши за перемогу надвисоку ціну – власне життя. Герої не вмирають. Після кривавих подій лютого 2014 року Небесна Сотня Героїв Майдану заступила на бойове чергування над Україною…

У цей день, до 10-ї річниці Революції Гідності, в 10-А, 11-А класах (вихователь Маловик В. А.) проведено виховний захід «Герої не вмирають!», метою якого було вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, прищеплювання любові до Батьківщини; формування у школярів ціннісного ставлення до України; прав та свобод людини, європейського вибору українців; розвиток  почуття національної самосвідомості та громадянської активності; виховання патріота, громадянина, який готовий  захищати свою Батьківщину. 

Година спілкування "День пам'яті Героїв Небесної Сотні"

Гімназійне життя

20 лютого у 10-Г класі було проведено  годину спілкування «День пам‘яті Героїв Небесної Сотні». Небесна сотня - це звичайні люди, які мирно виступили за европейский шлях розвитку України та  були вбиті у Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Загинули за незалежність України, за волю, за право бути народом, джерелом і мірилом влади у власній державі, за країну, в якій не страшно жити, яка буде йти шляхом, обраним народом. Сьогодні вся країна схиляє голову перед Героями Небесної Сотні.  Серед загиблих Героїв були люди різних соціальних статусів.

20 лютого - День Героїв Небесної Сотні

Гімназійне життя

У рамках вшанування вічної світлої пам’яті жертв страшних подій лютого 2014 року в Україні, патріотичного виховання молоді, глибокого усвідомлення причин та наслідків трагічних сторінок історії у 10-Бкласі (вихователь Дмитрієва О.Є)  була проведена виховна година:
"20 лютого- День Героїв Небесної Сотні".  
Проведення таких заходів дає змогу учням усвідомити на скільки страшними були події того часу, збагатити свої знання про ті буремні дні, про Євромайдан та його причини, про Героїв Небесної Сотні.У знак скорботи хвилиною мовчання учні вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні.

Небесна Сотня. Вони тримають небо

Гімназійне життя

20 лютого 2024 року в 11-В класі була проведена тематична година «Небесна Сотня. Вони тримають небо», в якій взяли участь Плющ Аліна та Кешман Олександра.

«Небесною сотнею» називають українців, які загинули під час масових акцій протесту протягом зими 2013-2014 року в центрі Києва, на вулицях Грушевського та Інститутській. «Небесна сотня» – це 107 загиблих протестувальників, що підтримували мітинги Революції Гідності. Мирні протести серед студентства розпочалися внаслідок відмови президента Віктора Януковича продовжувати курс на Євроінтеграцію.

Небесна сотня у Наших серцях

Гімназійне життя

20 лютого з учнями 6 класу проведена виховна година. Учні згадали, про переломний момент Революції Гідності та нашої історії. Події тих днів забрали життя мирних українців у Києві на Майдані, на вулицях Грушевського та Інститутській. Вони гинули за честь, волю та право бути народом – джерелом і мірилом влади у власній у власній державі. За країну, в якій не страшно жити і народжувати дітей. 

Люди різних професій покинули свої домівки, аби відстояти право жити у сучасній європейській країні . Звичайні мирні люди, інтелегентні, жартівливі, люблячі. Вічна слава і вічна пам’ять усім Героям Небесної Сотні!

Тернистий шлях до свободи

Гімназійне життя

До Дня пам’яті Героїв небесної сотні в 11-Г класі був проведений урок мужності «Тернистий шлях до свободи» . Під час заходу учні ознайомились з Героєм Небесної Сотні з Кіровоградщини- Віктором Чміленком. Їх називали Небесною сотнею - українців які загинули під час Революції гідності у Києві. Ці люди гинули за честь та волю , за право бути народом. Учні переглянули відео «Люди творять історію. 

Зустріч з музикою

Гімназійне життя

Мабуть, дуже мало знайдеться людей, які можуть уявити своє життя без музики. У кожного свій смак, свої уподобання. Ми слухаємо музику і коли нам весело, і коли сумно, і під час роботи, і в моменти відпочинку. А от можливість почути музичні твори у живому виконанні випадає нам дуже рідко. Тож виступ ансамблю народної та сучасної музики “Єлисавет-ретро” і вокального тріо “Дежавю” стало приємною подією для учнів нашого ліцею.

В будущее В прошлое