Увійти
Закрыть

ВСТУПНІ ВИПРОБУВАННЯ 2025

Очно-заочні підготовчі курси

Шановні учні 9-х та 10-х класів та батьки! 

ЦЕНТРАЛЬНОУКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВИЙ ЛІЦЕЙ

один із провідних освітніх закладів області:


ЗАПРОШУЄ НА ВСТУПНІ ВИПРОБУВАННЯ ДО 10-Х КЛАСІВ 
які відбудуться:


14 червня 2025 р.


за адресою: м. Кропивницький, вул. Театральна, 7

Реєстрація учасників: 8.00 – 9.00


Попередній запис на вступні випробування за посиланням –

https://forms.gle/mZ6DpnftSUZm2rtNA


Наш ліцей здійснює підготовку за трьома напрямами:

📘 суспільно-гуманітарний

🔬 природничо-математичний

📝 філологічний


При вступі учням обов’язково мати:

1. оригінал табеля за 2024/2025 навчальний рік; 

2. оригінали дипломів про участь у інтелектуальних конкурсах та олімпіадах; 

3. форму та взуття для перегляду фізичних даних; 

4. ручку та олівець для тестування з української мови (диктант), математики, історії України, іноземної мови;

5. змінне взуття або бахіли.


Наявність одного з батьків обов’язкова!


Перелік усіх необхідних документів та терміни їх надання до закладу будуть повідомлені батькам учнів, рекомендованих для зарахування за результатами вступних екзаменів.


Ми поєднуємо якісну наукову освіту (участь в олімпіадах, конкурсах, наукових проєктах) з творчим розвитком особистості (творчі заходи, концерти, флешмоби, культурні ініціативи).


🏆 Протягом останнього десятиліття наш ліцей стабільно посідає лідерські позиції в області за результатами складання НМТ.

🌟 У 2024 році ми гордимося 7 стипендіатами Президента України!


💡 Якщо ви прагнете поєднувати глибокі знання з розвитком таланту та особистості — Центральноукраїнський науковий ліцей чекає саме на вас!


Корисні посилання:

Приклади тестів з попередніх років

Правила прийому


Контактні телефони: (0522)-30-54-34 (0522)-30-54-36 


"Безпека на дорозі"

Ліцейне життя м.Олександрія

На тижні, що був приурочений Правилам дорожнього руху, вихователь 8-го класу О.Ю. Бубирьова провела виховний захід на тему: "Безпека на дорозі". Вихованці ліцею мали нагоду більш детально ознайомитися із Правилами дорожнього руху в розділі - літній відпочинок для забезпечення безпеки життя учнів. Ліцеїстам вкотре було наголошено, що дорога - це життя людини. Адже за статистикою всіх ДТП велика кількість їх трапляється за участю дітей на дорозі. 

Під час міні-вікторини учні ще раз повторили та запам’ятали 10 основних правил для пішоходів. Звернули увагу, що небайдужість до свого і чужого життя, особиста дисциплінованість може покращити ситуацію на наших дорогах. За умови відповідальної поведінки водіїв, пасажирів та пішоходів, ввічливість один до одного, культура і взаємопорозуміння забезпечать зниження правопорушень як водіями так і пішоходами та збережуть тисячі людських життів.

"Дорога - це наше життя!"

Ліцейне життя м.Олександрія

Транспорт - наш помічник у всіх сферах життя. Але, забуваючи про власну безпеку, нехтуючи правилами дорожнього руху, люди можуть стати жертвою своєї необдуманої поведінки, що може привести до травмування на дорозі.

Учні 10-А класу (м.Олександрія) відповідально готуються до літнього відпочинку і практично повторили знання з Правил дорожнього руху. Зокрема, вони ще раз повторили правила переходу доріг, перехресть без світлофорів (сільська місцевість), правила посадки в автотранспорт та висадку. Вихователь ще раз нагадала, що їзда на мопедах, мотоциклах може здійснюватися при наявності посвідчення водія, що видається після навчання та досягнення 16 років на право водіння цими видами транспорту (категорія А, А-1).

Вишиванка – символ української душі

Ліцейне життя м.Олександрія

Всесвітньому дню вишиванки була присвячена година народознавства «Вишиванка – символ української душі, проведена в Центральноукраїнському науковому ліцеї (м. Олександрія). Бібліотекар Олена Сторчова спочатку нагадала учням 10-А класу про історію запровадження цього свята та загалом історію вишивання. А далі на учнів чекала цікава і насичена програма: вікторина «Про вишиванку від прадавніх днів і по сьогодні», музичний та мистецький конкурси, конкурси: «Вишиванковий шифр», «Символи у вишиванці», бібліозупинки: «Встав пропущені слова», «Впізнай відомих українців у вишиванці», «Світові знаменитості у вишиванці», флешмоб «Для мене вишиванка це…», гра «Правда чи міф».

Легкі гроші - смертельні наслідки

Психологія / Булінг, насильство

Вербування – це небезпечна пастка нашого ворога. На жаль, в умовах воєнного стану ворог використовує не тільки зброю, а й хитрість – маніпуляції, обіцянки легких грошей, шантаж і залякування. Підлітків намагаються втягнути в злочинну діяльність через соцмережі, месенджери та навіть знайомих. 

У ліцеї відбулася зустріч із старшим інспектором сектору ювенальної діяльності Кропивницького районного управління поліції ГУНП в Кіровоградській області майором поліції Марченко Яною Валеріївною. Вона розповіла про спроби російських спецслужб дестабілізувати ситуацію в Україні через вербування українських підлітків. Злочинці використовують психологічний тиск, маніпуляції та фінансові заохочення. Вони обіцяють "легкі" гроші за виконання завдань, які фактично є протиправними. Особливо це стосується підлітків, які тільки починають формувати свій світогляд і не завжди усвідомлюють наслідки своїх дій. Вербувальники цим користуються, щоб поступово втягнути жертв у злочинну діяльність.

Повідомляй вчасно про спроби вербування. «Здай» ворога в СБУ.

“У вишиванці — душа народу"

Ліцейне життя м.Олександрія


Учні 8,9 та  10-х класів підготували тематичний флешбом, в якому показали усю красу української вишиванки через танець. Вишиванка — це більше, ніж просто одяг, що містить у собі символи, зашифровані візерунки, які з давніх-давен оберігали людину, несли в собі побажання щастя, здоров’я, добробуту. У кожному регіоні України є своя техніка вишивки, свої кольори та орнаменти, що відображають особливості місцевої культури.  

 Це свято вже стало всенародним. У цей день вишиванку можна побачити в офісах, школах, університетах, на вулицях міст і навіть за кордоном. Люди об’єднуються незалежно від віку, професії чи місця проживання, щоб показати любов до своєї Батьківщини. Отже, і ми обʼєдналися з ціллю вираження любові та памʼяті до наших предків та культури.

  Найголовнішим було виразити щиру вдячність нашим військовим, які прямо зараз боронять нашу Батьківщину. Сьогодні вишиванка стала символом єдності, боротьби та нескореності українського народу. В умовах війни її значення ще більше зросло. Люди одягають її, щоб продемонструвати, що ми сильні, незламні й горді своїм корінням.

 

День вишиванки — це нагода замислитися над тим, ким ми є, згадати історію свого народу та зберегти її для наступних поколінь.                                                       Катерина Флорінцева, 11-А кл.


Вишиваємо долю Україні!

Ліцейне життя

Як гірко, що тільки війна змусила багатьох згадувати традиції українського народу. Як добре, що, дякуючи Захисникам і Захисницям, ми це робимо і створюємо нові! Бо Дню вишиванки передувала акція, яку в 2006 році запропонувала студентка історичного факультету (хай її ім’я увійде в історію). І сьогодні наші гарнющі, талановиті розумнички-діти 5-11 класів разом із усією Україною «вишивали їй долю», щоб відзначити своє культурне надбання та продемонструвати єдність! Зберігаймо й передаваймо з покоління в покоління свій код нації! Перемоги й Миру нам!

Правила дорожнього руху знай - здоров'я та життя зберігай

Ліцейне життя

У рамках Тижня безпеки життєдіяльності "Правила дорожнього руху від 0 до результативності" в 11-Г класі була проведена година спілкування "Правила дорожнього руху знай - здоров'я та життя зберігай". Метою заходу було вдосконалити знання учнів з основних правил дорожнього руху, сформувати відповідальне ставлення до власної безпеки та безпеки інших учасників руху на дорозі. Під час зустрічі ліцеїсти пригадували, хто є учасниками дорожнього руху,  обговорювали типові порушення ПДР, розв’язували ситуаційні завдання. А на завершення учні взяли участь у вікторині, яка дала змогу закріпити основні правила безпечної поведінки на дорозі. Такі заходи є дуже важливими, адже вони сприяють підвищенню рівня обізнаності учнів з питань безпеки на дорозі та розвитку навичок безпечної поведінки.

Інтерактивна бесіда з елементами тренінгу "Безпека понад усе: ПДР у воєнний час"

Ліцейне життя

У рамках Тижня безпеки життєдіяльності в 10-Г класі було проведено інтерактивну бесіду з елементами тренінгу на тему "Безпека понад усе: Правила дорожнього руху у воєнний час". Метою заходу було не лише пригадати основні правила дорожнього руху, а й звернути увагу на специфіку їх дотримання в умовах воєнного стану, коли на дорогах можуть з’являтися блокпости, зруйновані ділянки або змінена інфраструктура. Під час бесіди учні активно обговорювали важливість особистої відповідальності, розглядали реальні ситуації, що можуть виникнути на дорозі, виконували практичні завдання, спрямовані на формування навичок безпечної поведінки. Особливу увагу було приділено правилам пересування під час повітряної тривоги, у вечірній час або у випадку надзвичайної ситуації. Ця бесіда допоможе учням усвідомити важливість дотримання правил дорожнього руху в повсякденному житті, особливо в складних умовах, коли ці знання можуть зберегти життя.

Зростай у любові

Психологія / Ментальне здоров'я

Ментальне здоров’я дітей — це про турботу, прийняття, допомогу і щире "я поруч". Воно починається з простих речей: уваги, розуміння та тепла серця. Де є любов і  підтримка — там зростає щаслива, гармонійна та стійка особистість.

В будущее В прошлое