Увійти
Закрыть

БЕЗКОШТОВНІ ПІДГОТОВЧІ КУРСИ

Очно-заочні підготовчі курси

ДО УВАГИ УЧНІВ 9-Х КЛАСIВ СІЛЬСЬКИХ ШКІЛ, ОТГ, РАЙЦЕНТРІВ ТА ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ, які вступають до 10-их класів закладу у 2024 р.

ТРЕТЄ ЗАНЯТТЯ ПІДГОТОВЧИХ КУРСІВ ВІДБУДЕТЬСЯ

30 БЕРЕЗНЯ 2024 РОКУ

ЗА АДРЕСОЮ м.КРОПИВНИЦЬКИЙ, вул.ТЕАТРАЛЬНА (ДВОРЦОВА), 7

Реєстрація за ПОСИЛАННЯМ!!!

Видатні митці України: О.Олійник та О.Шовкуненко. Творчість

Ліцейне життя

15 березня в 11-В класі в рамках проєкту «Культурна спадщина України» була проведена тематична година на тему «Видатні митці України: О.Олійник та О.Шовкуненко. Творчість». Мета: ознайомити учнів з творчістю скульптора О. Олійника та художника О. Шовкуненка.
Дяченко Ольга та Федчук Анна розповіли про двох видатних митців України. Олійник Олексій Прокопович (14.03.1914-11.10.1977) - український радянський скульптор, народний художник УРСР, лауреат Сталінської премії.  Успадкувавши кращі досягнення монументальної школи М. Лисенка, О. Олійник створив низку високопрофесійних, емоційних за пластичним вираженням творів, зокрема портрети робітників та селян, багатофігурні пам’ятники, присвячені подіям 2-ї світової війни.


Тренінг з домедичної допомоги

Ліцейне життя

15.03.24 року відбулася зустріч ліцеїстів 10-В класу із викладачами Донецького державного університету внутрішніх справ. Під час зустрічі був проведений тренінг з домедичної допомоги.
Опановуючи алгоритм надання першої медичної допомоги потерпілим, учні зазначили,що нові знання дозволять набути навичок, необхідних для реагування на кризові ситуації та збереження життя.

День українського добровольця

Ліцейне життя

В Україні 14 березня відзначають День українського добровольця. Подвигу Людей Доброї Волі, наших співвітчизників і представників інших країн, була присвячена тематична класна година, проведена в 11-Б класі. 

В дні Революції Гідності та на початку російського вторгнення тисячі українських громадян, кинувши власні справи – навчання, роботу, бізнес, родини - пішли на майдани країни, висловлюючи протест проти антидержавної політики тодішнього вищого керівництва країни, а потім зі зброєю в руках першими протистояли російській армії.

Військове містечко Єлисаветграда

Ліцейне життя

14 березня в 11- В класі була проведена тематична година на тему: «Військове містечко Єлисаветграда».

З інформації Бондаренко І. учні дізнались, що військове містечко міста будувалось протягом  1829-1864 рр. в колишньому передмісті Ковалівка. У 1830-х роках був створений комплекс юнкерського кавалерійського училища, який на сьогоднішній день займає величезну площу у центрі міста. До революції це училище було найбільшим навчальним закладом на півдні росії.  Його центром був  плац (сучасний Ковалівський парк). У 1847 році російський цар Микола І особисто взяв участь у маневрах і власноручно встановив місце для палацевого і штабних корпусів.

Хто, якщо не я?

Ліцейне життя

14 березня у 7 класі було проведено патріотичну виховну годину «Хто, якщо не я?», присвячену Дню українського добровольця.
Під час заходу учні розповіли цікаві факти про історію сучасного добровольчого руху в Україні, про найбільше випробування України у своїй новітній історії – повномасштабну збройну боротьбу з російським агресором за власну незалежність і територіальну цілісність.
У кінці уроку учні зазначили, що нині добровольцем став увесь український народ: ті, хто доєднався до центрів комплектування необхідного оснащення і ті,хто поповнив лави Збройних Сил України; ті, хто став до лав територіальної оборони і ті, хто всіляко допомагає захисникам. Наша готовність допомагати і добровільно стати на захист України є  запорукою нашої перемоги!
Слава Героям України!

Доброволець - герой сьогодення

Ліцейне життя

У 11-Г класі була проведена патріотична година: «Доброволець - герой сьогодення» до Дня українського добровольця. Кожного року з 2017 року 14 березня українці відзначають День українського добровольця. Це свято є важливим символом вшанування та підтримки тих, хто захищає нашу країну. У цей день ми вшановуємо тих, хто не зупинився перед загрозою чи викликом, а навпаки, вирушив на передову, щоб захищати нашу незалежність та територіальну цілісність. 

Благодійна допомога ЗСУ

Ліцейне життя

12 березня учні 11-В класу Центральноукраїнського наукового ліцею-інтернату долучилися до акції  благодійності для 11 бригади та закупили солодощі, каву, чай  військовим , які захищають нашу державу. Дорогі захисники, хочеться побажати вам  здоров'я, оптимізму, спокою на душі, і, звісно, витривалості та сил, щоб бути собою, бути мужніми і захищати нашу Україну.

Доброволець – позов серця

Ліцейне життя

Хоч це Свято і є новим для національного календаря України, проте явище, якому воно присвячено, споконвіку супроводжує дружній український народ. Яскрава національна риса, благословення і традиція українського народу - бути небайдужим до свого сьогодення та майбуття, до долі своїх дітей, честі і пам’яті своїх славних батьків.

Березень в Україні часто називають Шевченковим

Ліцейне життя

Цьогоріч 9 березня відзначали 210-у річницю від дня народження Великого Кобзаря, пророка національного відродження України, талановитого художника та народного поета.

Під час літературної гри «Що я знаю про Т.Г. Шевченка » п’ятикласники переглянули відео-презентацію, пригадали основні відомості із життя поета, згадали основні етапи його творчості та активно відповідали на питання літературної вікторини.

В будущее В прошлое