Увійти
Закрыть

Вітаємо ліцеїстів, які набрали 200-балів!

Гімназійне життя


Благодійна акція на підтримку ЗСУ «Діти України проти війни!»

Гімназійне життя

28 червня 2022 у День Конституції України відбулася благодійна акція на підтримку Збройних сил України «Діти України проти війни!».

Під час заходу були проведені майстер-класи з виготовлення патріотичних сувенірів, розфарбовування оберегів для воїнів, малювання олівцем «Малюємо ПЕРЕМОГУ!».

Усі охочі могли намалювати ПЕРЕМОГУ, посмакувати домашнім печивом, кепкейками,  дружньо поспілкуватися та подивитися концерт.

А ще, саме в День Конституції, учні 9 класу отримали свої перші документи про освіту – свідоцтво про здобуття базової середньої освіти та свідоцтво про закінчення школи мистецтв. 

І виконав цю надзвичайно приємну місію директор Наукового ліцею народний артист України, професор Анатолій Єгорович Коротков.

Дякуємо, хто долучився до такої важливої справи! Бажаємо всім якнайшвидшої ПЕРЕМОГИ! МИРУ! ДОБРА! БЛАГОПОЛУЧЧЯ ТА ПРОЦВІТАННЯ НАШІЙ НЕЗАЛЕЖНІЙ УКРАЇНІ! 

ФОТОЗВІТ

Літо 2022: Разом до Перемоги!

Гімназійне життя

Учасники народного хореографічного ансамблю "Пролісок" Центральноукраїнського наукового ліцею-інтернату під керівництвом Народного артиста України, професора Короткова Анатолія Єгоровича, в рамках програми: "Літо 2022: Разом до Перемоги", провели майстер клас для молодшої школи з плетіння оберегів для військовослужбовців ЗСУ! Слава Україні!

Список літератури та текстів напам'ять 2022

Гімназійне життя

5 клас
6 клас
7 клас
8 клас
9 клас
10 клас
11 клас

Ми випускаємо патріотів України!

Гімназійне життя м.Олександрія

Вчора волонтерів Координаційного центру приємно здивували цьогорічні випускники КЗ « Центральноукраїнського наукового ліцею-інтернату Кіровоградської обласної ради»,що в Олександрії.В учнів 11-А класу повинна була відбутися найочікуваніша подія за весь час шкільного навчання - випускний. Але через напад на Україну неадекватного сусіда, школярі так і не зможуть його відсвяткувати.І кошти, що збиралися на святкування випускного вечора, дівчата-випускниці передали в Координаційний центр на потреби ЗСУ.
 

Виховна година «Свідомий вибір професії – запорука успіху в житті»

Гімназійне життя

Учні зараз стоять перед вибором майбутньої професії, і  правильно проведена серед них профорієнтаційна робота повинна стати основою, на якій в подальшому будуть розвиватись професійні інтереси та наміри школярів -старшокласників.

У 10-Б класі проведено виховну годину «Свідомий вибір професії – запорука успіху в житті» з метою формування в учнів уявлення про зміст і значення праці людей різних професій, про професії батьків, значення їхньої праці для інших людей; розкриття зв’язків між працею людей і ставленням до них; навчити аналізувати, узагальнювати; виховувати повагу до трудівників, ощадливість і бережливість до результатів праці дорослих, працелюбство.

Вітання зі святом Останнього дзвоника 2022 від учнів 5 класу

Гімназійне життя

Ми всі запам’ятаємо цей рік тому, що він став роком неочікуваних викликів, тривог, хвилювань і очікувань. Бажаємо всім віри і впевненості у майбутті, міцного здоров’я, успіхів і злагоди у Ваших родинах! Також безумовною у нашому сьогоденні є щира вдячність усім захисникам, які виборюють  спільне право на свободу та відстоюють незалежність України!

Випускники 2022 (Олександрія)

Гімназійне життя м.Олександрія

Останній дзвінок – за екранами,                                

І камери навіть увімкнені…

Не діляться діти планами –

Печаллю канікули зіткані…


…Збирається клас одинадцятий,

І сльози з очей не втираються…

Дорослими стали в сімнадцятий,

Кудись…відлітати збираються.


Останній дзвінок – з ненавистю!

Болем і страхом охоплений.

Рашисти хай в маї маються!

 А нас хай залишать у спокої.


Хай вищезнуть дощенту всі вони!

Хай зникнуть, хай кануть у Лету!

…Останній дзвінок – без голосу –

Нас кличе до старту і злету.

                                  Ольга Багінська 

Гра-вікторина у 10-Б класі «Правила безпеки на дорозі»

Гімназійне життя

Ми з вами щодня перебуваємо в ролі учасника дорожнього руху. Переходимо дорогу - ми пішоходи, рухаємося  транспортом - пасажири, а якщо маємо власний транспорт, то час від часу стаємо водіями. Для виконання цих ролей ми повинні знати Правила дорожнього руху та засоби його регулювання.

Порушуючи правила дорожнього руху, ми наражаємо себе на смертельну небезпеку.

Тренінг: "Ми - учасники дорожнього руху"

Гімназійне життя

30.05.22 року в 10-В класі було проведено тренінг на тему: "Ми- учасники дорожнього руху ", під час якого учні повторили, узагальнили та систематизували знання про правила дорожнього руху та дорожні знаки, навчилися застосовувати свої знання в певних життєвих ситуаціях, продовжили розвивати увагу, спостережливість, логічне мислення, мову, пам’ять, уміння орієнтуватися на вулицях за допомогою дорожніх знаків. Ліцеїсти обговорили основні правила поведінки на вулиці та дійшли висновку, що знання правил дорожнього руху, уважність, обережність на дорогах – це запорука власної безпеки.

В будущее В прошлое