Увійти
Закрыть

БЕЗКОШТОВНІ ПІДГОТОВЧІ КУРСИ

Очно-заочні підготовчі курси

ДО УВАГИ УЧНІВ 9-Х КЛАСIВ СІЛЬСЬКИХ ШКІЛ, ОТГ, РАЙЦЕНТРІВ ТА ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ, які вступають до 10-их класів закладу у 2023р.

БЕЗКОШТОВНІ ПІДГОТОВЧІ КУРСИ ВІДБУДУТЬСЯ

1 КВІТНЯ 2023 РОКУ

ЗА АДРЕСОЮ м.КРОПИВНИЦЬКИЙ, вул.ТЕАТРАЛЬНА (ДВОРЦОВА), 7

Реєстрація за ПОСИЛАННЯМ!!!

Розклад дистанційного навчання 5-11 класів з 10 жовтня 2022р., м.Кропивницький

Гімназійне життя


Життя і творчість Ліни Костенко

Гімназійне життя

22.03.2023 в 10-В класі була проведена тематична година на тему: «Життя і творчість Ліни Костенко». Захід був призначений 93-річчю від дня народження видатної поетеси.

Мета: ознайомити учнів з життям та творчістю Ліни Костенко, талановитої поетеси, однієї з плеяди молодих українських поетів-шістдесятників.  

В заході взяла участь учениця 10-В класу Мироненко Вікторія, яка приготувала змістовну презентацію та коротко розповіла про життєвий та творчий шлях поетеси. Її перу належать збірки «Маруся Чурай», «Берестечко», «Над берегами вічної ріки», «Неповторність»… 

Визволення Кіровоградщини від фашистських загарбників

Гімназійне життя

21 березня в 10-В класі була проведена тематична година «Визволення Кіровоградщини від фашистських загарбників». Мета: виховання патріотичних почуттів та національної свідомості учнів, знання історії України та свого рідного краю. У заході брала участь Шейко А., яка приготувала змістовну презентацію та продемонструвала фрагменти відеофільму «Визволення Кіровограда».

20 березня – важливий день в історії нашого краю. Саме в цей день Кіровоградщину остаточно звільнили від німецько-фашистських загарбників.

Моя мрія – бути людиною. Любомир Гузар

Гімназійне життя

15.03.2023 в 10-В класі була проведена інформаційно-тематична година на тему: «Моя мрія – бути людиною. Любомир Гузар". Захід був присвячений 90-річчю від дня народження Любомира Гузара.

Мета: ознайомити учнів з життям та творчістю Любомира Гузара, релігійного діяча, патріарха -   предстоятеля, священника, єпископа, кардинала католицької церкви, моральним авторитетом української нації.

«Віримо в силу доброти»

---

16 березня з учнями 5 класу проведено бесіду з ігровими моментами «Сила добра». Говорили про найважливішу цінність людської душі – про доброту. Злі та недобрі почуття – пригнічують та нівечать наші душі. Весь світ стоїть добром людського серця. Доброта творить, відроджує, лікує.

Діти висловлювали свою думку , відповідаючи на питання: «Що людині потрібно для щастя?» Здоров'я, хороші друзі, щоб рідні здорові були, а головне, щоб скоріше закінчилась війна. А ще потрібно, щоб поруч з нами були завжди добрі, чуйні люди

Шевченкова весна

Гімназійне життя

10 березня 2023 року учнi наукового лiцею-iнтернату вiдзначали 209 рiчницю вiд дня народження та роковини смертi унiкальної людини, людини-творця, митця, мислителя, Українця з великої лiтери.

Ми звикли, що iм'я Тараса Шевченка завжди пов'язане з боротьбою за український народ, його життя, його країну. Саме Україна - прямо чи опосередковано - звучить iз кожного рядочка Поета. Чи це "Садок вишневий коло хати", чи "Гайдамаки", чи "Причинна".

Тарас Григорович у проявах своїх емоцiй - рiзний. Може бути мiстиком. I ось уже перед нами розгортається трагедiйне дiйство щодо протистояння ( як це не дивно!) матерi та дочки. Учнi 11-А класу ( класний керiвник Нестерова В.О.) майстерно передали цю мiстичну iсторiю словом i хореографiчним дiйством. Драматизм у кожному словi, дiї, руховi, звуках.

Iнтелектуальна гра-вікторина «Як ти знаєш життя і творчість Шевченка?»

Гімназійне життя

11-го березня 2023 року в 10-В була проведена інтелектуальна гра-вікторина  «Як ти знаєш життя і творчість Шевченка?».

 Мета: розширити знання учнів  про життя і творчість Т. Г. Шевченка, прищеплювати повагу до творчої спадщини митця.

Під музику Р. Штрауса «Так говорив Заратустра» команди зайшли в клас. Журі, гості та  вболівальники зайняли свої місця. Клас поділився на дві команди по шість чоловік. Кожна з  команд мала власну емблему та назву. Капітаном першої команди «Гайдамаки» був Р.Шарапов , а капітаном команди «Воля» - А.Карпенко. 

Патріотична година «Доброволець – герой сьогодення»

Гімназійне життя

14 березня в 10-Г класі рамках відзначення Дня українського добровольця  відбулася патріотична година  «Доброволець – герой сьогодення» 

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань Верховна Рада України постановила щорічно 14 березня відзначати День українського добровольця. Ця дата вибрана не випадково: саме 14 березня 2014 року прямо з Майдану перші добровольці вирушили на тренувальні  бази.

Година спілкування "Тарас Шевченко - неприборкане серце кріпацької душі"

Гімназійне життя

Геній Великого Кобзаря світить нам крізь віки. Цілі покоління виховувалися на  творах великого поета. Його поезія і сьогодні продовжує надихати українців на нові звершення й перемоги.В день народження Т.Г.Шевченка в 11- В класі було проведено годину спілкування "Тарас Шевченко - неприборкане серце кріпацької душі".

Під час заходу ліцеїсти зазначили, що великі поети — вічні супутники свого народу, бо відображають у своїх творах його думки і сподівання, його сьогодення і минуле. Таким вірним супутником на дорогах століть став для українців Т. Г. Шевченко.

В будущее В прошлое