3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Виховна година-реквієм «Бабин Яр: без права на забуття»

Автор: dend від Сьогодні, 12:36, переглядів: 2

0

В рамках  Тижня знань безпеки життєдіяльності «Їдеш у путь – обережним будь!» учні 10-Г  класу провели тренінг « Безпека на дорозі- безпека життя». На якому  повторили правила дорожнього руху, класифікацію та значення дорожніх знаків, обговорили ситуативні задачі, окреслили культуру пішоходів, пройшли тест «Пішохід та ПДР». Під час тренінгу учні класу зазначили, що життя у кожної людини єдине і неповторне, і тому кожен повинен його берегти. Цієї мудрої і дуже важливої науки ми повинні вчитися постійно, щоб одержані знання стали стійкими переконаннями і нормою життя.  Також переглянули пізнавальне відео важливість дотримання правил дорожнього руху.  Правил у нашому житті є чимало, їх треба знати і дотримуватися. А в числі найголовніших правил життя є правила безпечної поведінки на вулицях і дорогах.

Категорія: Гімназійне життя

 

Виховна година-реквієм «Бабин Яр: без права на забуття»

Автор: dend від Сьогодні, 12:32, переглядів: 1

0

«Бабин Яр: без права на забуття» під такою назвою пройшла виховна година-реквієм до Дня пам’яті жертв Бабиного Яру в 10-Г класі. 

Річниця трагедії Бабиного Яру - це привід не тільки згадати жертв війни та Холокосту, але й вшановувати героїв опору нацизму. 

У своєму виступі Голобородько К. розповіла учням про Голокост, як одну із трагедій України минулого століття. Ксенія нагадала про те, що впродовж довгих років комуністичної диктатури правда про трагедію Бабиного Яру замовчувалась.

Впродовж заходу говорили про людей, яких називають Праведниками світу, бо вони були готові на самопожертву заради іншої людини, що вмотивувало учнів до обговорення. Акцентувалося на тому, що учні повинні пам’ятати про Бабин Яр, аби ця трагедія ніколи не повторилася. Правду кажуть про те, що коли вичерпується пам’ять, то тоді трагедії повторюються. Не забуваймо про це!

Категорія: Гімназійне життя

 

Година пам’яті жертв Бабиного Яру

Автор: dend від Сьогодні, 12:29, переглядів: 2

0

29 вересня 2022 року в 11-А класі було проведено годину пам’яті жертв Бабиного Яру,  учні провели паралель між  путінським «розв’язанням українського питання», яке є подібним до гітлерівського «розв’язання єврейського питання».  2012 року Елі Візель написав: ""Ніколи більше" стає більше, ніж гаслом: це молитва, обіцянка, клятва… ніколи більше не буде прославлятися підле, потворне, темне насильство".

Категорія: Гімназійне життя

 

Бесіда з елементами гри «Правила поведінки на дорозі – безпека життя»

Автор: dend від Сьогодні, 12:27, переглядів: 1

0

В 11-А класі була проведена бесіда з елементами гри «Правила поведінки на дорозі – безпека життя», з метою: поглибити знання учнів про правила дорожнього руху; повторити основні правила поведінки пішоходів, велосипедистів, мотоциклістів, пасажирів, водіїв; сприяти розвитку мислення, мовлення, пам'яті, навичок поведінки на дорозі; виховувати повагу до оточуючих, увагу, правила ввічливості.

Категорія: Гімназійне життя

 

Вшанування пам’яті жертв Бабиного яру (година пам’яті, 10-Б)

Автор: dend від Сьогодні, 12:26, переглядів: 2

0

Голокост – один з найстрашніших злочинів в історії людства, який не має строку давності. 29 вересня щорічно відзначається як день вшанування пам’яті про людей, вбитих німецькими нацистами у Бабиному яру. Під час години пам’яті учні 10-Б класу переглянули документальний фільм, присвячений трагічним подіям, які відбувалися у Києві протягом 1941 – 1944 років. Але усім відомо, що подібні злочини нацисти здійснювали на всій території колишнього СРСР, яку їм вдалось захопити. Наше місто Кіровоград було окуповане 5 серпня 1941 року, і однією з перших дій «нової влади» стало переслідування і подальше знищення єврейського населення. Учні 10-Б класу вшанували пам’ять про загиблих, здійснивши екскурсію до пам’ятника біля Хоральної Синагоги нашого міста. На пам’ятнику – напис про те, що саме від цього місця 30 вересня 1941 року у свою останню путь відправилися люди, єдиною провиною яких була належність до єврейської національності.

Категорія: Гімназійне життя

 

Інформаційна година "Трагедія Бабиного Яру"

Автор: feanen від Учора, 08:36, переглядів: 7

0

29 вересня в 9 класі була проведена інформаційна година "Трагедія Бабиного Яру", під час якої поговорили з учнями про нацистську політику того часу, про розстріли в урочищі, які відбувалися майже кожного дня, про кількість жертв.

Категорія: Гімназійне життя

 

Навчання під обстрілами

Автор: feanen від 3-10-2022, 14:15, переглядів: 12

0

3 жовтня у 6 класі був проведений урок патріотизму «Навчання під обстрілами». Під час уроку учні доповідали, як війна в Україні впливає на освітній процес, що відбувається з навчальним процесом у школах і інших закладах  освіти на тимчасово окупованому півдні, про вчителів, які відмовляються працювати на користь окупантів. Прослухали розповіді учнів,   які разом з батьками тимчасово покинули країну і вимушені навчатися за кордоном. 

Категорія: Гімназійне життя

 

День працівників освіти

Автор: dend від 1-10-2022, 18:32, переглядів: 78

0

Навіть у такий нелегкий для нашої країни час життя триває! І ніякі звуки сирен не завадили учням нашого закладу підготувати привітання з Днем працівників освіти!

Саме люблячим, добрим і справедливим, закоханим у свою справу вчителям і були присвячені всі вітання учнів – від наймолодших до найстарших.

А розпочали їх учні 11-А класу вальсом  «Вітрила».

Категорія: Гімназійне життя

 

Привітання працівникам ліцею від НУШиків 5 класу

Автор: dend від 1-10-2022, 17:58, переглядів: 14

0

Ми хочемо Вас привітати

У цей святковий осінній день

Тепла і сонечка побажати

І щоб радісно вам було кожен день!

Бажаємо здоров’я, добра, довголіття,

Хай вистачить щастя на ціле століття!

Хай скрізь буде лад – на роботі, в сім’ї,

І радість на серці, і хліб на столі...


Категорія: Гімназійне життя

 

Класна година до Дня пам’яті жертв Бабиного Яру в 7 класі

Автор: mirosha від 1-10-2022, 17:57, переглядів: 10

0

У сьомому класі була проведена класна година до Дня пам’яті жертв Бабиного Яру: «Роковини в часи болю…» Учні переглянули відео, яке містить історичні свідчення цієї трагічної сторінки в історії нашої держави. Діти відмітили, що за всі часи вшанування пам’яті Бабиного Яру, ми згадуємо про цю трагедію не як про далеку, історичну подію для нас, а, на превеликий жаль, ми самі, наш сучасний український народ, є живими свідками жахіть війни, яка вже півроку триває на нашій землі. Ми бачимо як гинуть тисячі невинних людей тільки тому, що вони українці. Ми живі свідки трагедій в Бучі, Ірпені, Маріуполі, Ізюмі та інших містах нашої незалежної України.

Категорія: Гімназійне життя

 

Виховна година на тему: "Бабин Яр - це наша незагойна рана..."

Автор: dend від 1-10-2022, 17:56, переглядів: 13

0

29 вересня 2022 року виповнюється 81-ті роковини однієї з найтрагічніших сторінок  в історії ХХ століття – початку масових розстрілів мирного населення, вчинених гітлерівцями в урочищі Бабин Яр під час окупації Києва у 1941-1943 роках. Під час виховної години" Бабин яр-це наша незагойна рана", яку було проведено 29.09.2022 року в 11-В класі, ліцеїсти зазначили, що ці трагічні події відомі як символ «Голокосту від куль» і нацистської  політики масового знищення населення.

Категорія: Гімназійне життя

 

Тематична годинна «Бабин Яр. Сторінки трагедії».

Автор: feanen від 30-09-2022, 14:06, переглядів: 36

0

29 вересня учні 10-В класу вшанували пам'ять жертв страшної трагедії 1941 року - Бабин Яр. Створила презентацію та розповідала про ті страшні дні людства Воловик Каріна, допомагала їй Левенко Владислава. Кожного року 29 вересня людство згадує трагедію Бабиного Яру, яка забрала сотні життів. 

29-30 вересня 1941 року в окупованому нацистами Києві німцями було проведено перший масовий розстріл беззбройного цивільного населення.
 

Категорія: Гімназійне життя

 

Проект “Видатні особистості - земляки. І. Микитенко”

Автор: dend від 30-09-2022, 10:27, переглядів: 19

0

27 вересня В.Левенко, учениця 10-В класу, представила проєкт “Видатні особистості – земляки». Учениця розповіла про трагічне життя та долю земляка, письменника та драматурга Івана Микитенка.

Народився відомий прозаїк та драматург 6 вересня (25.08) 1897 року в родині селянина-середняка, котра мешкала в містечку Рівному Херсонської губернії (нині Кіровоградська область с. Рівне Новоукраїнський р-ну).Навчався в двокласній міністерській школі, по закінченні якої 1911 році вступив до Херсонського військового-фельдшерського училища.

Категорія: Гімназійне життя

 

Виховна година ”Бабин Яр:без права на забуття"

Автор: dend від 30-09-2022, 10:25, переглядів: 22

0

В 11-Б класі пройшла виховна година: “Бабин Яр:без права на забуття” ,присвячена трагічним подіям в Бабиному Яру. Десятки тисяч євреїв, а також людей інших національностей - є символом трагедії Голокосту та нацистських злочинів в Україні є символом трагедії Голокосту та нацистських злочинів в Україні.

Категорія: Гімназійне життя

 

Трагедія Бабиного Яру

Автор: dend від 30-09-2022, 10:20, переглядів: 19

0

29 вересня учні 11-Г класу пригадали події 1941-1943 року, які відбулися неподалік Києва – трагедію Бабиного Яру.

Учні підготували інформацію про події часу війни, пригадали поняття «голокост», порівняли тогочасні так звані каральні акції з сучасними, які відбуваються на окупованих територіях. Найстрашнішим для 11-класників стало відкриття кількості жертв Бабиного Яру – близько 100 тисяч цивільних і військовополонених за два роки. Учнями була підтверджена думка, що Бабин Яр є символом Голокосту.

Категорія: Гімназійне життя

 
Назад Вперед