3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 
 

Навічно в пам'яті

Автор: feanen від 28-05-2023, 13:07, переглядів: 25

0

22 червня у боях під Бахмутом загинув випускник ліцею 2010 року Євген Осієвський (Манько).
Розумний, талановитий, старанний, завжди усміхнений, з активною життєвою позицією…Це мала частка Євгенових чеснот, Жені – неординарної особистості, вірного товариша і найдобрішої людини …
З 9-го класу і до випуску був Президентом нашого закладу, заступником президента дитячого самоврядування Кіровоградської області. Євген був єдиним від України представником на зборах Міжнародного Європарламенту дитячого самоврядування в Німеччині, а потім і в Хорватії.

Категорія: Гімназійне життя

 

Володимир Івасюк «Пісня буде поміж нас»

Автор: feanen від 26-05-2023, 15:03, переглядів: 12

0

24 травня 2023 року в 10-В була проведена інформаційна година, присвяченна річниці поховання Володимира Івасюка (1949-1979). 

Мета: ознайомити учнів з життям і творчістю В. Івасюка, засновника української сучасної естрадної пісні; прищеплювати естетичні та музичні смаки; виховувати повагу та любов до української культури.

У заході взяла участь Марфула Поліна, яка ознайомила з найвідомішими фактами українського композитора.

Категорія: Гімназійне життя

 

Інформ-досьє видатних особистостей України

Автор: feanen від 26-05-2023, 07:58, переглядів: 15

0

23 травня бібліотекарі відділу абонементу провели в Центральноукраїнському науковому ліцеї-інтернаті захід на тему «Інформ-досьє видатних особистостей України». 

Особа – творець історії. Кожне покоління, кожна нація пишається своїми видатними людьми. І зараз, коли Україна виборює свою ідентичність та незалежність, особливо важливо вивчати і знати тих постатей, які творили історію нашої країни. 

Категорія: Гімназійне життя

 

Головні види дорожньо-транспортних пригод та їх попередження

Автор: feanen від 25-05-2023, 15:18, переглядів: 14

0

В 10-Б класі відбувся круглий стіл: «Головні види дорожньо-транспортних пригод та їх попередження».

Не зважаючи на те, що усі наче б то знають ці правила, на дорогах України щодня гинуть і травмуються люди. Тому, щоб зберегти своє життя і здоров’я, десятикласники ще раз пригадали і повторили ці правила, розширили та закріпили знання про причини небезпечних ситуацій на дорогах. Ліцеїсти підготували статистику, щодо причин ДТП у 2023 році, яка проілюструвала, що кількість ДТП не зменшилась.

Категорія: Гімназійне життя

 

День Героїв

Автор: feanen від 25-05-2023, 15:13, переглядів: 15

0

На площі Героїв Майдану тривають заходи, присвячені Дню Героїв “Наближаємо перемогу разом”. 24 травня перед містянами виступив оркестр 3-го окремого полку спеціального призначення імені Святослава Хороброго. Саме цей виступ відвідали учні 10-В класу Центральноукраїнського наукового ліцею. 

Наші серця бились в унісон з піснями, які виконували солісти 3-го полку. Звучали неймовірні патріотичні пісні, такі як “Козацькому роду нема переводу”, “Любити Україну”, “Так, я люблю Україну”, “Фортеця Бахмут”, “Мам”, які передають вільний і сильний український характер. 

Категорія: Гімназійне життя

 

Премія ім. Г. Гонгадзе

Автор: feanen від 24-05-2023, 12:24, переглядів: 15

0

22 травня 2023 року в 10-В класі була проведена інформаційно-тематична година на тему «Премія ім. Г. Гонгадзе». Мета: ознайомити учнів з життєвим шляхом та поглядами  українського незалежного журналіста Г. Гонгадзе.

Учениця класу Кешман О. підготувала презентацію про особистість українського громадського діяча, опозиційного журналіста, радіо та телеведучого, кінорежисера та перекладача грузинського походження Г. Гонгадзе (1969-2000).

Категорія: Гімназійне життя

 

Країно, не забудь своїх героїв!

Автор: feanen від 23-05-2023, 14:41, переглядів: 13

0

Щорічно 23 травня відзначається День героїв. З учнями 5 класу проведено годину спілкування «День Героїв України»  

День Героїв – це вшанування пам'яті патріотів, які жертовно віддали свої життя служінню українській нації, тих, хто боронив рідну Вітчизну до останнього подиху.  

Учні дізналися, що в роки німецької, а згодом – радянської окупації цей день відзначався у підпіллі та в українській діаспорі, а в 1991 році – повернувся в Україну. 

Категорія: Гімназійне життя

 

Японське диво у Кропивницькому

Автор: feanen від 23-05-2023, 11:56, переглядів: 16

0

Галерея «Єлисаветград» родини Цуканових відома у Кропивницькому як маленький осередок збереження дорогоцінної памʼяті про минуле нашого міста та сьогодення, яке дуже швидко стане минулим. Окрім цього, вона являє собою майданчик, де найвимогливіший поціновувач рідкісних перлинок мистецтва та історичних раритетів завжди втамує свою цікавість. 

20 травня учням Центральноукраїнського наукового ліцею-інтернату пощастило побувати на відкритті виставки японської гравюри. Усі витвори мистецтва є оригіналами і датовані переважно ХVІІІ-ХІХ ст. Ці експонати належать колекціонеру з міста Первомайськ Одеської області Микиті Неманову. Йому 35 років, і 25 з них його пристрасним захопленням є японська історія, культура і мистецтво.

Категорія: Гімназійне життя

 
 

Урок-презентація «Українська вишиванка – генетичний код нації»

Автор: mirosha від 21-05-2023, 18:37, переглядів: 20

0

До Дня вишиванки був проведений урок-презентація в 7 класі, на якому діти розкрили тему «Українська вишиванка – генетичний код нації». Група ліцеїстів провела дослідження з теми, та розповіла однокласникам, яким чином кодувалися імена та історичні події за допомогою яскравих візерунків української вишиванки. Також учні зазначили, що вишиванки мають власні унікальні регіональні стилі. Ліцеїсти зробили висновок, що українська вишиванка є не просто модним елементом одягу, а генетичним кодом нації, що символізує історію, традиції, ідентичність та культурну спадщину українського народу.

Категорія: Гімназійне життя

 
 

З Днем вишиванки, моя Україно!

Автор: feanen від 19-05-2023, 08:09, переглядів: 31

0

КЗ «Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат Кіровоградської обласної ради» долучився до мільйонів українців, які бережуть та вшановують самобутній і барвистий код нашої нації, мальовничу українську культуру – вишиванку. Сьогодні, коли в країні йде війна, коли якась там рф намагається його знищити, хочеться сказати: далеко куцому до зайця!

Ми – вільні! Сильні! Незламні! Тільки такий народ достойний носити вишиванки!

Категорія: Гімназійне життя

 

Виховна година “Безпека на дорозі (пішохід, велосипедист, пасажир)”

Автор: feanen від 18-05-2023, 10:37, переглядів: 41

0

17.05.23 р. у 10-В класі була проведена виховна година «Безпека на дорозі (пішохід, велосипедист, пасажир). Поведінка при ДТП» в рамках тижня БЖ «Правила дорожного руху - твої правила!». Вихователь Стрембіцька С.В. повідомила, що у світі проходить 7-й Глобальний тиждень безпеки дорожнього руху, учасників дорожнього руху,зокрема пішоходів та користувачів персональним вело- та електротранспортом. Всі учасники дорожнього руху повинні  дотримуватися та виконувати правила дорожнього руху. Ліцеїсти сформували   правила поводження на дорозі, правила поведінки в транспорті, виробили   алгоритм дії при ДТП. Учні усвідомили необхідність бути уважними і дисциплінованими на наших вулицях, адже від цьго залежить їх життя і здоров’я!

Категорія: Безпека житттєдіяльності / Гімназійне життя

 

Безпечна дорога додому

Автор: feanen від 18-05-2023, 10:34, переглядів: 23

0

17 травня, учнями 9 класу Центральноукраїнського наукового ліцею, в рамках Глобального тижня безпеки дорожнього руху, був проведений єдиний національний урок "Безпечна дорога додому". Під час якого учні пригадали основні правила, обов'язки та права пішоходів та пасажирів, розповіли про основні поняття та терміни, що стосуються всіх  учасників дорожнього руху, та розглянули інші важливі аспекти безпечної поведінки на дорозі.

Категорія: Гімназійне життя / Безпека житттєдіяльності

 
Назад Вперед