3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

У вирі «Книговиру»

Автор: feanen від 22-09-2023, 16:02, переглядів: 19

0

Щороку на початку осені Кропивницький поринає з головою в різноманітні фестивалі, ярмарки, акції. Цьогоріч паралельно з традиційним фестивалем «Вересневі самоцвіти» відбувся книжковий фестиваль-ярмарок «Книговир-2023». Учні 11-Б класу Центральноукраїнського ліцею-інтернату відвідали фестиваль, на якому зустрілися з українськими письменниками-представниками нашої області. Також були присутні на творчій зустрічі з Сергієм Пантюком та Іваном Андрусяком – відомими українськими письменниками – які представили нові збірки поезій та нові повісті, написані під час війни. 

Категорія: Гімназійне життя

 

Відвідини ярмарки «Книговир»

Автор: feanen від 22-09-2023, 15:40, переглядів: 4

0

22 вересня учні 11-Г класу відвідали ярмарку «Книговир». На ярмарці ми мали змогу познайомитися з різними сучасними письменниками України, послухали їх вірші та поезії, дізналися цікаві історії про початок їхньої кар’єри. Також учні нашого класу брали участь у вікторині від Петра Мельника. Учениці Мартинів Анна, Ричаєва Дар’я та  Коваль Діана стали переможцями та отримали книги з серії «Кулінарна казка» -«Дивовижна подорож Соні й Асі» та мали змогу сфотографуватися та отримати автограф від самого письменника. Учні були сповнені радісними емоціями від прослуховування цікавих віршів та поезій.

Категорія: Гімназійне життя

 

Ми за мир на планеті Земля

Автор: feanen від 22-09-2023, 15:37, переглядів: 4

0

21 вересня в 11Г класі пройшла бесіда «Ми за мир на планеті Земля». В цей українці разом з цивілізованим світом відзначають Міжнародний день миру та День миру в Україні. Останній встановлено відповідно до Указу Президента від 5 лютого 2002 року. 

Міжнародний день миру є символом надії та співчуття для мільйонів людей у всьому світі, які прагнуть завершення збройних конфліктів та побудови світу без війн та страждань.  Особливо це відчуття нині актуальне для нас – українців. Цей день – не лише символічна дата, але й важливе нагадування світу про те, що в нашій країні вже десятий рік триває жорстока і кривава війна, яку почала росія. Ми пережили стільки випробувань і втрат, що справді можемо сказати, що як ніхто розуміємо цінність миру.

Категорія: Гімназійне життя

 

Видатні особистості - земляки. С.І. Шевченко та Л.Л Забіляста

Автор: feanen від 20-09-2023, 10:03, переглядів: 10

0

19 вересня 2023 року учнями 11-В класу було проведено захід - проєкт «Видатні особистості - земляки. С.І. Шевченко та Л.Л Забіляста». Мета: ознайомлення ліцеїстів з діячами, що прославили українську культуру, усвідомлення цінності історії та спадщини нашого народу. На тематичній годині Юлія Давидяк розповіла про Сергія Івановича Шевченка, краєзнавця, який присвятив своє життя архівознавству та історіографії. Він досліджував та пропагував культурне надбання нашого краю, вивчення української історії, примножуючи її культурну спадщину. С.І. Шевченко був заступником голови правління обласної організації Всеукраїнської спілки краєзнавців та головою обласної топонімічної комісії, керував історико-краєзнавчою секцією відділення МАН України.

Категорія: Гімназійне життя

 

З днем народження, Кропивницький!

Автор: feanen від 19-09-2023, 17:00, переглядів: 21

0

16 вересня Кропивницький відсвяткував свій 269-й рік народження. Городяни звикли до того, що у день міста в різних куточках його центральної частини дуже людно. Дорослі й діти зупиняються, щоб послухати співаків та музикантів, ідуть на ярмарки, щоб купити смачну продукцію аграріїв області, відвідують книжкові виставки, виставки-продажі хенд-мейду дитячих колективів. А ввечері на площі Героїв Майдану обовʼязково відбувається великий концерт місцевих та запрошених виконавців – під щирі аплодисменти молодих містян, які співають і танцюють разом з артистами.

Категорія: Гімназійне життя

 

ВІідеоперегляд фільму «Чорний ворон»

Автор: feanen від 19-09-2023, 10:44, переглядів: 15

0

18 вересня в 11-В класі до  Дня українського кіно відбулася інформаційно тематична година та відеоперегляд фільму «Чорний ворон».

Мета: знайомство з етапами розвитку українського кіно, біографією та творчістю лауреата Шевченківської премії В. Шкляра, перегляд відеофрагментів фільму “Чорний ворон”.

 Про автора книги та події, про які йдеться у фільмі за однойменним романом Василя Шкляра розповіла учениця Владислава Левенко. Учні ознайомилися з біографією Василя Шкляра, а також переглянули відеофрагменти фільму режисера Тараса Ткаченка.

Категорія: Гімназійне життя

 

Зустріч з авторами книги «Єлисаветград на поштовій листівці»

Автор: feanen від 15-09-2023, 14:23, переглядів: 20

0

14 вересня учні 11-В класу разом з класним керівником Подгорною Н. В. відвідали Кіровоградський обласний краєзнавчий музей, де відбулася зустріч з авторами книги «Єлисаветград на поштовій листівці» В. Поліщуком та Ю. Тютюшкіним. Книга містить в собі зображення поштових листівок другої половини XIX- початку XX ст., на яких фото колишнього Єлисаветграда: вулиці, храми, історичні будівлі, площа…


Категорія: Гімназійне життя

 

Давайте познайомимось!

Автор: feanen від 12-09-2023, 15:48, переглядів: 35

0

На першому тижні навчання в 10-А, 11-А класах вихователем Маловик Вікторією Анатоліївною був проведений виховний захід «Давайте познайомимось!» з метою знайомства з учнями, встановлення контакту; визначення індивідуальних особливостей, фізичних та психологічних потреб учнів; виховання взаємоповаги, взаєморозуміння, взаємодовіри та взаємодопомоги. 

Під час заходу учні проявляли інтерес та увагу до презентації; брали активну участь у спілкуванні; коротко розповідали про себе, свої інтереси, вподобання; закріпили знання щодо правил поведінки у колективі; заповнювали анкети, розроблені вихователем.

Категорія: Гімназійне життя

 

Похід до госпіталю Ветеранів Війни

Автор: feanen від 11-09-2023, 16:20, переглядів: 26

0

8 вересня учні 11-Б та 11-В класів разом з вихователями Малявкіною Тетяною Володимирівною та Подгорною Наталею Авимівною відвідали військових у госпіталі Ветеранів Війни, познайомились з воїнами, які мають різні степені поранення, побажали якнайшвидшого одужання та вручили кожному з них солодкий пакунок. В госпіталі перебувають поранені з різних куточків України, що мають спільну ціль та мету. 

За декілька днів до відвідування учні 10-х та 11-х класів привозили з дому мед, варення, печиво, каву тощо. Потім розфасовували порції для кожного із воїнів. Спілкуючись з військовими, учні дізнавалися про трагічний момент поранення, випробування на війні, довгі операції та реабілітації. Незважаючи ні на що, вони не втрачають оптимізм, мужність, жагу до життя, патріотизм та гумор. 

Категорія: Гімназійне життя

 

Хто вмирає в боротьбі, у серцях живе навіки

Автор: feanen від 7-09-2023, 15:12, переглядів: 25

0

У 11-Г класі відбувся урок національної гідності «Хто вмирає в боротьбі, у серцях живе навіки». Ми провели його з метою нагадати молоді, що Герої живуть в серцях навіки. На уроці ми говорили про Героїв Кіровоградщини, про своїх друзів, близьких людей, які віддали своє життя за нас з вами. Та згадали випускників нашого ліцей :Волкотруб Віталій, Яковенко Іван, та Осієвський Євгеній. 

Категорія: Гімназійне життя

 

Ти як?

Автор: feanen від 6-09-2023, 15:33, переглядів: 20

0

5 вересня з учнями 6 класу була проведена година спілкування «Ти як?».

Під час спілкування з дітьми обговорили цікаві спогади «Літні подорожі», провели гру «Ділимось спогадами», створювали віртуальну літню мапу. Кожен учень поділився коротенькою розповіддю про те, як вони провели літні канікули. Сприятлива атмосфера заохотила учнів до спілкування. Під час обговорення розповідей діти звертали увагу, що саме їм запам'яталося і сподобалося найбільше під час канікул. 

Категорія: Гімназійне життя

 

Моя незламна Україна

Автор: feanen від 6-09-2023, 15:27, переглядів: 36

0

Під час заходу ліцеїсти зазначили, що новий навчальний рік розпочинається в умовах війни, у часи, коли Україна витримує протистояння з потужною ворожою армією, платить за це тисячами людських життів. Тому сьогодні дуже важливо пам’ятати і говорити про витоки незламності українського народу і про наші спільні завдання на шляху наближення Перемоги.

Учні зауважили, що тільки глибока й усвідомлена любов до рідної землі, прагнення захищати її спонукає людину з повагою ставитися до почуттів інших, бути небайдужим.

Категорія: Гімназійне життя

 

 Говори українською, будь бійцем!

Автор: yulua від 6-09-2023, 14:16, переглядів: 49

0

Українська мова – це не просто спосіб спілкування. Це наша зброя, якою ми тримаємо мовний фронт.

Категорія: Гімназійне життя

 

Ми українці: честь і слава незламним! Сторінки історії української державності

Автор: feanen від 6-09-2023, 08:16, переглядів: 36

0

4 вересня 2023 року в 11-В класі був проведений перший урок на тему: «Ми українці: честь і слава незламним! Сторінки історії української державності». Мета заходу: виховання почуття гордості і приналежності до незламного українського народу, який боронить суверенітет власної держави; глибокої пошани до загиблих героїв і вшанування їх світлої пам’яті; поваги до Збройних Сил України й усіх причетних до справи захисту нашої Вітчизни і вдячності їм; до впливів пропаганди країни – агресора.

Категорія: Гімназійне життя

 

Святкове вручення дипломів

Автор: yulua від 5-09-2023, 16:56, переглядів: 64

0

Початок нового навчального року розпочався з відзнаки і нагородження наших розумничків.

Категорія: Гімназійне життя

 
Назад Вперед