3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Довідка про гімназію

IMG 9285


Довідка

 про Центральноукраїнський 

 науковий ліцей-інтернат

 м. Олександрії 

Гімназія-інтернат м. Олександрії є спільною власністю  територіальних громад сіл, селищ і міст області, була створена  розпорядженням голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 12 липня 2005 року. Згідно  розпорядження голови Кіровоградської обласної ради від 23 грудня 2013 року № 474–гр Олександрійська гімназія-інтернат була приєднана до Кіровоградського обласного навчально-виховного комплексу (гімназія-інтернат-школа мистецтв).

Гімназія-інтернат м. Олександрії є середнім загальноосвітнім навчальним закладом ІІ – ІІІ ступеня, що забезпечує науково-теоретичну, гуманітарну, загальнокультурну підготовку обдарованих і здібних дітей з різних населених пунктів Кіровоградської області. В даний час у закладі навчаються 196 учнів  з різних районів області: Олександрійського, Петрівського, Знам’янського, Світловодського, Новоукраїнського, Добровеличківського, Онуфріївського та міста Олександрії.

У гімназії-інтернаті запроваджене профільне навчання, яке здійснюється за природничо-математичним та філологічним напрямами та включає профілі української філології та математичний.

Приміщення гімназії-інтернату є архітектурною пам’яткою. Основний  корпус будівлі гімназії-інтернату введений в експлуатацію в 1873   році з проектною потужністю – 300 місць. В середині 20 століття були прибудовані їдальня, спортивний зал та службові приміщення. Загальна площа всіх приміщень під забудовою 2700,8 м2.

Гімназія-інтернат має гуртожиток, що знаходиться за адресою: вулиця Шевченка, 81-а, в якому проживають учні з інших населених пунктів.

Всього в гімназії-інтернаті 17 класних кімнат, в т.ч. навчальні кабінети – математики, фізики, біології, української мови та літератури, 2 кабінети інформатики, світової  літератури, 2 кабінети іноземної мови, географії, історії,  кімната творчості. Також є методичний кабінет, спортивний зал, бібліотека, медичний кабінет, їдальня на 80 місць. 12 кабінетів обладнані мультимедійними комплексами. Гімназія підключена до мережі Інтернет, має свій сайт.