3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Інформатика

Інформатика визначає сферу людської діяльності, пов'язану з процесами зберігання, перетворення і передачі інформації за допомогою комп'ютера. 
 
Шлянчак Світлана Олександрівна - кандидат педагогічних наук, вчитель вищої категорії
 

Буряк Юрій Володимирович - вчитель вищої категорії, вчитель-методист

 

Мироненко Віктор Анатолійович - вчитель вищої категорії, старший вчитель

 

Впровадження комп'ютерної техніки у всі сфери людської діяльності послужило поштовхом до зародження нової наукової і прикладної дисципліни – інформатики. Вперше цей термін став використовуватися у Франції в 60-х роках. В англомовних країнах йому відповідає синонім computer science (наука про комп'ютерну техніку). У нашій країні інформатика стала визначатися як самостійна область діяльності з початку 80-х років, а через кілька років увійшла до шкільної програми як самостійна дисципліна.

Інформатика визначає сферу людської діяльності, пов'язану з процесами зберігання, перетворення і передачі інформації за допомогою комп'ютера. Але могутність комп'ютера визначається людиною і тими знаннями, якими вона володіє. У процесі вивчення інформатики треба не тільки навчитися працювати на комп'ютері, але і уміти цілеспрямовано його використовувати для пізнання і створення навколишнього світу.

У сучасній школі немає більш важкою професії. Необхідність кожні два роки починати все з нуля не знайома викладачам інших дисциплін. Учитель інформатики змушений безперервно стежити за розвитком засобів обчислювальної техніки, за появою нових програм, за безперервно мінливими методами роботи з ними.

Як направити творчу енергію школярів на уроках інформатики в реальну справу, наповнити їх роботу у вивченні текстових і графічних редакторів значущим змістом, організувати шкільні конкурси, підготувати учнів до олімпіад, конкурсів-захистів творчих робіт?.. Ці та інші питання ми пропонуємо обговорити на нашій сторінці.


Корисні посилання:

Додатковий матеріал до уроків: http://itosvita.ucoz.ua/
Програмне забезпечення: http://tpxexe.narod.ru/
Відеоуроки:http://informatic.org.ua, http://videouroki.net/ 
Віртуальні бібліотеки: http://ua5.org/ 
Конкурси: http://www.bober.net.ua/