Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Гімназійне життя м.Олександрія

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Ми випускаємо патріотів України!

Автор: dend від 7-06-2022, 12:42, переглядів: 85

0

Вчора волонтерів Координаційного центру приємно здивували цьогорічні випускники КЗ « Центральноукраїнського наукового ліцею-інтернату Кіровоградської обласної ради»,що в Олександрії.В учнів 11-А класу повинна була відбутися найочікуваніша подія за весь час шкільного навчання - випускний. Але через напад на Україну неадекватного сусіда, школярі так і не зможуть його відсвяткувати.І кошти, що збиралися на святкування випускного вечора, дівчата-випускниці передали в Координаційний центр на потреби ЗСУ.
 

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

Випускники 2022 (Олександрія)

Автор: dend від 3-06-2022, 12:35, переглядів: 74

0

Останній дзвінок – за екранами,                                

І камери навіть увімкнені…

Не діляться діти планами –

Печаллю канікули зіткані…


…Збирається клас одинадцятий,

І сльози з очей не втираються…

Дорослими стали в сімнадцятий,

Кудись…відлітати збираються.


Останній дзвінок – з ненавистю!

Болем і страхом охоплений.

Рашисти хай в маї маються!

 А нас хай залишать у спокої.


Хай вищезнуть дощенту всі вони!

Хай зникнуть, хай кануть у Лету!

…Останній дзвінок – без голосу –

Нас кличе до старту і злету.

                                  Ольга Багінська 

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 
 

Героїв Україна пам'ятає...

Автор: anna_garifylina від 18-02-2022, 23:43, переглядів: 102

0
Білих паперових ангелів, що є символом скорботи і шани загиблим за Україну, виготовили ліцеїсти Центральноукраїнського наукового ліцею м. Олександрія разом з шкільним бібліотекарем Оленою Сторчовою. Традиційно щороку після Революції Гідності тиху акцію з виготовлення та розвішування паперових ангелів на деревах проводять не лише у столиці, а й у різних містах та селах України. Долучилися до акції і учні 8 класу, які разом з вчителями Лавренко А.Ю. та Кудрявеньковою О.В. розвішали паперових ангелів на ялинці у дворі нашого ліцею, ушанувавши пам’ять загиблих активістів Євромайдану.
"Горит свіча і пам'яті сльоза
 додолу з неї краплями стікає.
Земля ридає, плачуть небеса -
Героїв Україна пам'ятає." (Б.Пісний)

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

Небесна сотня в пам'яті назавжди

Автор: anna_garifylina від 18-02-2022, 23:40, переглядів: 90

0
Немає жителя в Україні, який би не знав про цю трагедію, що сталася 8 років тому на Майдані Незалежності. Під час Революції Гідності в самому серці України стався  масовий розстріл людей. " Небесною Сотнею" зараз називають загиблих учасників масових акцій протесту протягом зими 2013-2014 років. 20 лютого - День пам'яті Небесної Сотні. Саме про ці події говорили учні 10-Б класу на виховній годині - сотні історій, сотні людських життів,  сотні героїв. Сотня вірила в майбутнє України, заплативши за це найбільшу ціну - життя:"Як крила ангела, злітаючи назад,Небесна сотня в вирій полетіла"...

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

Їхні зорі згасли за наше майбуття

Автор: anna_garifylina від 18-02-2022, 23:35, переглядів: 90

0
20 лютого в Україні вшановують пам'ять Героїв України, Героїв Небесної Сотні,  які віддали своє життя за свободу й оновлення країни. Напередодні цієї дати у шкільній бібліотеці Центральноукраїнського наукового ліцею м. Олександрія оформлено панораму гідності «Хто за свободу вийшов проти смерті, тому немає смерті на землі». Тут розташувалися світлини загиблих активістів Євромайдану, які  поклали голови за наше майбутнє. Серед них були  люди різних професій: медики, вчителі, підприємці, робітники, науковці і студенти.  Тоді згасли, мов зорі, молоді, енергійні люди і ті, хто мав значний життєвий досвід. Переглядаючи панораму  учні відчули героїчний дух подій, що відбувалися на Майдані у 2014 році, побачили, як звичайні українці творили історію своєї країни. Шкільний бібліотекар Олена Сторчова разом з ліцеїстами виготовили білих паперових ангелів, які вже традиційно щороку після Революції Гідності розвішують на деревах, як символ скорботи і шани загиблим за Україну.

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

Моя родина - моя фортеця

Автор: anna_garifylina від 16-02-2022, 23:14, переглядів: 109

0
В 10-Б класі 15 лютого відбулась відкрита виховна година  «Моя родина - моя фортеця», метою якої було формувати ще більш теплі, дружні стосунки між учнями, виховувати любов і повагу до найближчих людей, бажання допомогти їм. Епіграфом заходу стали слова «Гра об‘єднує». Ліцеїсти з цікавістю та завзяттям брали участь у різноманітних конкурсах. Година пролетіла немов одна мить, після якої залишилися лише гарні враження.

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

It's Valentine's Day!!!

Автор: anna_garifylina від 16-02-2022, 23:11, переглядів: 77

0
Традиційно до Дня Святого Валентина в нашому закладі працює скринька сердець. Всі бажаючі можуть привітати однокласників, вчителів, вихователів, працівників, друзів з цим святом. Ліцеїсти підписують валентинку( обов'язково вказують ім'я та прізвище, клас) і кидають в скриньку. Кількість - необмежена. Далі, як на справжніх виборах - підрахунок...валентинок. Учнівський парламент рахує кількість валентинок і  визначає, хто оголошується Валентиною та Валентином нашого ліцею. 

Цього року всього до скиньки кинули 1067 валентинок. Найактивнішими були наймолодші - учні 8 класу - вони назбирали аж 772 валентинки, тому і перемогли - учні 8 класу - Карпушина Катерина та Олександр Тимченко. Переможці отримали солодкі подарунки.Ми полюбляємо цю традицію в нашому закладі.

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

Свято кохання, романтики та ніжності

Автор: anna_garifylina від 15-02-2022, 22:33, переглядів: 104

0
День святого Валентина відзначають у багатьох країнах світу. Останніми роками це свято набуло популярності і в Україні. Саме цього дня, 14 лютого, чудову нагоду помандрувати країною любові, поблукати вулицями великого щастя мали учні 10-Б класу Центральноукраїнського наукового ліцею м. Олександрія, які взяли участь у святковій програмі «Під знаком Купідона», яку підготувала для них шкільний бібліотекар Олена Сторчова.    Під час заходу учні дізналися про історію свята; згадали пари, відомі своїм коханням усьому світові; назвали художнi твори українських письменникiв, у назвi яких є жiночi імена; почули цікаві історії вірного кохання. А ще активно підтримували і вболівали за чотири пари однокласників, які змагалися у конкурсах: «Кохання з першого погляду»; конкурс – зізнання “Ти без мене – не ти, я
без тебе – не я!”, «Політ кохання», «Веселі запитання», «Пантоміма», «Літературний», «Питання на засипку».
    Журі у складі Аліни Ніжніченко, Надії Копань та Максима Бокатенка, які оцінювали  результати конкурсів, найкращою парою обрало Івана Сіренка та Олександру Вишневську, міс та  містер романтичність – Дашу Івасенко і Едуарда Піскурьова, міс і містер талановитість стали Вікторія Горшковоз та Денис Зінченко, міс і містер кмітливість – Ірина Юдіна та Андрій Патлатенко.
     А по закінченню заходу десятикласники отримали багато валентинок, серед яких кожен знайшов таємне послання, адресоване саме йому.
    У шкільній бібліотеці на учнів також чекала літературна експозиція «Серцю властиво любити». Тут до їхньої уваги розмістилися як твори класиків про кохання, так і сучасні, розповіді про  найяскравіші пари в літературі. Учні могли протестувати свої почуття, відповівши на запитання декількох тестів, розташованих на експозиції.
      Сподіваємось, що проведені заходи сприятимуть вихованню у ліцеїстів світлого, ніжного почуття кохання, шляхетності у стосунках, вірності.

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

Здоровий спосіб життя в традиціях українського народу

Автор: anna_garifylina від 29-01-2022, 21:25, переглядів: 109

0
З давніх-давен український народ найголовнішою цінністю у житті вважав здоров’я. Про це свідчать різноманітні порівняння, прислів’я і приказки: "Здоровий як дуб","Здоров'я - всьому голова", "Нема щастя без здоров'я" тощо.З метою поглибити знання учнів про традиційні свята, звичаї, обряди, народні ігри та забави українців, які сприяють зміцненню фізичного, духовного, психологічного та соціального здоров’я, в 11-Б класі проведено виховну годину Лю Д. та Шумаріною Т. "Здоровий спосіб життя в традиціях українського народу". Вони підготували повідомлення про народні традиції здорового способу життя: раціональне харчування, культуру руху, особисту гігієну, гармонійне подружнє життя, високоморальне ставлення до людей.По закінченню виховної години учні обмінялися думками щодо здорового способу життя.

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 
 

Захід для 10-Б в Олександрійському музейному центрі

Автор: anna_garifylina від 28-01-2022, 23:07, переглядів: 117

0
"Кожен чоловік живе як по драбині лізе:
 од одного щабля до другого, од однієї цілі до другої... 
Без великих широких щаблів 
нема великого й широкого щастя..." 
В.Винниченко.
Учні 10-б класу відвідали Олександрійський міський музейний центр ім. А. Худякової. Зустрілися з Вікторією Миколаївною Чернецькою, кандидатом філологічних наук, яка цікаво та змістовно ознайомила ліцеїстів про життя нашого земляка В Винниченка як політика, письменника, художника та чудового публіциста.

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

Здоровий спосіб життя

Автор: anna_garifylina від 28-01-2022, 22:23, переглядів: 113

0 Багато людей замислюється про цінність життя тоді, коли виникає серйозна загроза для здоров'я, яке багато в чому залежить від того, як ми дбаємо про нього. У 9 класі Центральноукраїнського наукового ліцею-інтернату була проведена виховна година, під час якої учні пригадали правила здорового способу життя, розповідали про власний досвід захисту від захворювань. Діти прийшли до висновку: щоб бути здоровим потрібно правильно харчуватися, бути фізично активним, дотримуватися правил особистої гігієни, не нехтувати нічним відпочинком. Виховну годину провела вихователь Зайцева В.А.

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

Здоров'я - джерело життя

Автор: anna_garifylina від 28-01-2022, 21:19, переглядів: 100

0
Існує багато чинників, які впливають на здоров'я людини. Харчування є одним з найважливіших, тому що забезпечує нормальний розвиток дітей, сприяє профілактиці захворювань, продовженню життя.На виховній годині в групі 11-Б класу" Здоров'я - джерело життя" Брехунцова Олена ознайомила своїх однокласників з результатами досліджень щодо харчових добавок, які містять шоколад і печиво. Саме ними полюбляють ласувати діти. Було звернуто увагу на шкідливі наслідки надмірного вживання цих продуктів і надана рекомендація стосовно здорового харчування.

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

Пріоритети здорового способу життя

Автор: anna_garifylina від 28-01-2022, 21:15, переглядів: 83

0
Урок спілкування в 11-А класі був присвячений важливій, значимій темі "Пріоритети здорового способу життя", адже здоров'я - одна з основних умов щастя людини. Учні відповідально поставилися до даної теми, брали активну участь в обговоренні питань стосовно пріоритетів здорового способу життя. Був проведений тест "Здоров'я", який дав можливість зробити перевірку чи досить здоровий спосіб життя ведуть учні. Цікаві поради надали Летодіані М. та Ісаєва А. у презентації "Життя та здоров'я", а доповненням стали відеоматеріали "Як бути здоровим". В кінці уроку здоров'я учні дійшли висновку, що сучасним еталоном краси є здорова людина, яка обирає здоровий спосіб життя.

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 
Назад Вперед