3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Методична скарбниця


    

Школа – вічне вогнище краси. Це зосередження добрих почуттів, тонких переживань, райдужних спогадів про золоте дитинство. Школа – не комора знань, а світоч розуму, світ душевних людських доторкань. Школа стає справжнім осередком культури лише тоді, коли в ній панують 4 культи: культ Батьківщини, культ людини, культ книжки і культ рідного слова.

Школа – це також місце, де розвиваються найскладніші, які можуть тільки бути в світі, людські відносини, насамперед це  вогнище духовного життя.

Вона як колиска народу, колиска духу і культури народної живе насамперед у книзі. Школа – громадська, виховна установа, покликана активно впливати на середовище, створювати сприятливу для виховання атмосферу.

                                                                                     В.О. Сухомлинський

     

Нормативна база

     
Збірник документів, які регламентують діяльність Кіровоградського обласного загальноосвітнього навчально-виховного комплексу гуманітарно-естетичного профілю (гімназія-інтернат-школа мистецтв) Скачати або відкрити
     

Звітна документація

     
Звіт про атестацію педпрацівників Кіровоградського обласного навчально-виховного комплексу (гімназія-інтернат-школа мистецтв) м.Олександрія у 2014-2015 н.р.. Скачати  Ви не можете завантажувати файли з нашого сервера

     

Планування

     
План роботи гімназії на 2015-2016 навчальний рік    Ви не можете завантажувати файли з нашого сервера

На допомогу вчителю

 
Все про портфоліо
 
Зразок титульної сторінки календарного планування
 
Голос дитини (цікаві поради відомих людей)