3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Список лiтературних текстiв на 10 клас

Автор: yulua від Сьогодні, 11:47, переглядів: 0

0

1. І.Нечуй-Левицький "Кайдашева сім'я"

2. Панас Мирний "Хіба ревуть воли, як ясла повні?"

3. Іван Карпенко-Карий "Мартин Боруля", "Хазяїн"

4. Іван Франко "Мойсей", "Сойчине крило", "Украдене щастя"

5. М.Коцюбинський "Intermezzo", "Тіні забутих предків", "Цвіт яблуні"

6. О.Кобилянська "Impromptu phantasie", "Valse melancolique"

7. В.Стефаник "Камінний хрест"

8. Леся Українка "Лісова пісня"

9. О.Олесь "По дорозі в Казку"

10. В.Винниченко "Момент"

Для вивчення намап'ять:

1. I.Франко "Гiмн", "Ой ти, дiвчино...", "Чого являєшся менi…", "Сiкстинська мадонна "

2. Леся Українка "Contra spem spero…", "Стояла я i слухала весну", "Мрiє, не зрадь", останнiй монолог Мавки з драми-феерiї "Лiсова пiсня"

3. М.Вороний "Блакитна Панна", "Iнфанта"

4. О.Олесь "О слово рiдне, орле скутий", "Чари ночi", "З журбою радiсть обнялась"

5. На вибiр: або уривок з новели О.Кобилянської "Меланхолiйний вальс" (початок - "Софiя грала там, у неосвiченiй кiмнатi...", кiнець - "Але Софiя вже лежала зомлiла"), або вступ до поеми I.Франка "Мойсей".

Категорія: ---

 

Тренінг «Незмінних немає, неповторні є!»

Автор: feanen від 19-06-2024, 10:52, переглядів: 29

0

В межах акції «Літо-2024. Незабаром Перемога!» учні 5 класу НУШ разом з практичним психологом вчилися спілкуватися, справляти неповторне враження на оточуючих. Ми створили дружню атмосферу, вчилися вербальній та невербальній комунікації, обговорювати позитивні моменти в спілкуванні. Учні з цікавістю виконали вправи «Дзеркало», під час якої повторювали дії без слів у парах, потім обмінялися враженнями. Вправа «Спина до спини» допомогла зосередитись на співрозмовникові, задавати коректні запитання. 


Категорія: Ліцейне життя

 

Славсько – гори вражень!

Автор: feanen від 18-06-2024, 08:09, переглядів: 17

0

Категорія: Ліцейне життя

 

На горі Ільза

Автор: feanen від 17-06-2024, 16:21, переглядів: 22

0

Ось і добігає кінця подорож учнів 11-Б класу КЗ "Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат"...
На жаль, багато вершин залишились нескореними, але не Ільза! Учні побачили гору Тростян (1235 м) та Високий Верх, де вже побували...
А попереду лише плани, плани, плани....

Категорія: Ліцейне життя

 

Стежками Прикарпаття

Автор: feanen від 17-06-2024, 08:55, переглядів: 31

0

Категорія: Ліцейне життя

 

Похід до водоспаду

Автор: feanen від 17-06-2024, 08:29, переглядів: 22

0

"Найкраще бути самим собою. Я був, є, і помру українцем" (Петро Яцик).
 Учні 11-Б класу КЗ "Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат" почали свій маршрут у селищі Верхнье Синьовидне, де  народився найвідоміший меценат, - Петро Яцик.
Та далі продовжили свій маршрут,  діставшись чарівного водоспаду Гуркало. Хоч ноги гудуть від 32 кілометрів, та душа співає! Ці краєвиди – справжній бальзам для очей, що варті кожного кроку справжнього українця!

Категорія: Ліцейне життя

 

На горі Високий Верх

Автор: feanen від 15-06-2024, 13:14, переглядів: 29

0

Учні 11-Б класу КЗ "Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат", подолавши складні погодні умови, піднялись найдовшим підйомником на дивовижну гору Високий Верх, висотою 1269 метрів, де з одного боку видніються Львівскі Карпати, з іншого - Івано-Франківська область, з третьої сторони- гори Закарпаття. Далі дістались туристичного комплексу "Захар Беркут", назва якого походить від героя однойменної повісті І. Франка. Захар Беркут був місцевим громадським ватажком та водночас і знахарем, а історія пам’ятає, як громада, на чолі з ним, змогла сім століть тому знищити Монгольське військо.

Категорія: Ліцейне життя

 

Екскурсія до міста Львова

Автор: feanen від 14-06-2024, 08:37, переглядів: 19

0

Категорія: Ліцейне життя

 

Перша домедична допомога в умовах війни

Автор: feanen від 14-06-2024, 08:26, переглядів: 15

0

У мирний час  прибуття швидкої в середньому становить 20 хвилин. За перші 2-3 з них постраждалий може втратити критичний об’єм крові, що призведе до летальних наслідків. Навички першої допомоги – критична необхідність для кожної людини,навіть дитини, особливо в умовах війни. Сьогодні, це без перебільшень, може врятувати життя.
На практичному занятті п'ятикласники дізналися, як зупиняти кровотечу з використанням тампонади та джгутів, як діяти при опіках тіла, переохолодженні, зупинці серця тощо. Такі важливі знання отримали діти від наших військових  спеціалістів.

Категорія: Ліцейне життя

 

Відвідини Церкви Успіння Пресвятої Богородиці

Автор: feanen від 14-06-2024, 08:17, переглядів: 17

0

Учні 11-Б класу КЗ "Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат" відвідали Церкву Успіння Пресвятої Богородиці, яка вражає своєю архітектурою та історією, що походить ще з далекого 1901 року. Також вшанували пам'ять героїв, відвідавши меморіал пам'яті легендарних воїнів УПА. Саме їхні жертви стали першими у боротьбі за незалежність України.

"Вони померли, щоб Україна воскресла!".

Категорія: Ліцейне життя

 

Спогади про місто Лева

Автор: feanen від 14-06-2024, 08:13, переглядів: 17

0

Категорія: Ліцейне життя

 

Похід до Меморіального військового цвинтаря Українських Січових Стрільців

Автор: feanen від 13-06-2024, 16:35, переглядів: 18

0

Учні 11-Б класу КЗ "Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат", подолавши велику відстань, відвідали Меморіальний військовий цвинтар Українських Січових Стрільців (УСС). Саме вони стали символом відваги та патріотизму, захищаючи нашу землю у важкі часи. Вони були першими творцями вільної України, ставши прикладом безмежної любові до Батьківщини і готовності пожертвувати всім заради її свободи.  Не забуваймо наших героїв!

Категорія: Ліцейне життя

 

Stop-motion animation

Автор: feanen від 13-06-2024, 13:50, переглядів: 16

0

Семикласники провели три дні кропіткої роботи з мистецтва анімації. Активно працювали над розробкою анімаційних відео та втіленням в ній персонажів. Діти втілювали власні ідеї, складали сценарії, обговорювали деталі персонажів, локації. А потім із задоволенням переглянули створені власноруч мультфільми. Від заходу учні отримали багато позитивних емоцій.

Категорія: Ліцейне життя

 

Дитяча робототехніка

Автор: feanen від 13-06-2024, 10:34, переглядів: 21

0

Дитяча робототехніка корисна для загального розвитку, тому що розвиває у дітей фантазію, фізико-математичні здібності, розкриває творчий потенціал, вчить злагоджено працювати у команді, а ще - відповідальність, дисципліну, уяву, уважність, творче мислення, орієнтацію у просторі, пам'ять та самостійність. Чи одразу зрозуміли п'ятикласники чим будуть займатися? На заняттях дітивиконували певні дії з роботами: із зацікавленістю збирали, програмували і, найголовніше - випробували їх, брали участь у перегонах роботів.

Категорія: Ліцейне життя

 

Живописне містечко

Автор: feanen від 13-06-2024, 08:26, переглядів: 16

0

Учні 11-Б класу КЗ "Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат" побували у живописному містечку Сколе, яке лежить у тихій безвітряній улоговині, оточене з усіх боків горами. В історичному районі Демня відвідали палац, збудований у 60-х роках XVIII століття, величний "Палац Гредлів". Наприкінці XIX століття його перебудували в стилі необароко. На жаль, сьогодення палацу дуже прикре, адже не вистачає коштів на його реставрацію/консервацію.

Категорія: Ліцейне життя

 
Назад Вперед