3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

У вирі «Книговиру»

Автор: feanen від 22-09-2023, 16:02, переглядів: 19

0

Щороку на початку осені Кропивницький поринає з головою в різноманітні фестивалі, ярмарки, акції. Цьогоріч паралельно з традиційним фестивалем «Вересневі самоцвіти» відбувся книжковий фестиваль-ярмарок «Книговир-2023». Учні 11-Б класу Центральноукраїнського ліцею-інтернату відвідали фестиваль, на якому зустрілися з українськими письменниками-представниками нашої області. Також були присутні на творчій зустрічі з Сергієм Пантюком та Іваном Андрусяком – відомими українськими письменниками – які представили нові збірки поезій та нові повісті, написані під час війни. 

Категорія: Гімназійне життя

 

Відвідини ярмарки «Книговир»

Автор: feanen від 22-09-2023, 15:40, переглядів: 4

0

22 вересня учні 11-Г класу відвідали ярмарку «Книговир». На ярмарці ми мали змогу познайомитися з різними сучасними письменниками України, послухали їх вірші та поезії, дізналися цікаві історії про початок їхньої кар’єри. Також учні нашого класу брали участь у вікторині від Петра Мельника. Учениці Мартинів Анна, Ричаєва Дар’я та  Коваль Діана стали переможцями та отримали книги з серії «Кулінарна казка» -«Дивовижна подорож Соні й Асі» та мали змогу сфотографуватися та отримати автограф від самого письменника. Учні були сповнені радісними емоціями від прослуховування цікавих віршів та поезій.

Категорія: Гімназійне життя

 

Ми за мир на планеті Земля

Автор: feanen від 22-09-2023, 15:37, переглядів: 4

0

21 вересня в 11Г класі пройшла бесіда «Ми за мир на планеті Земля». В цей українці разом з цивілізованим світом відзначають Міжнародний день миру та День миру в Україні. Останній встановлено відповідно до Указу Президента від 5 лютого 2002 року. 

Міжнародний день миру є символом надії та співчуття для мільйонів людей у всьому світі, які прагнуть завершення збройних конфліктів та побудови світу без війн та страждань.  Особливо це відчуття нині актуальне для нас – українців. Цей день – не лише символічна дата, але й важливе нагадування світу про те, що в нашій країні вже десятий рік триває жорстока і кривава війна, яку почала росія. Ми пережили стільки випробувань і втрат, що справді можемо сказати, що як ніхто розуміємо цінність миру.

Категорія: Гімназійне життя

 

Правила дорожнього руху знаєш - здоров’я та життя зберігаєш!

Автор: feanen від 22-09-2023, 15:33, переглядів: 8

0

У період тижня безпеки дорожнього руху в 10-А, 11-А класах вихователем Маловик Вікторією Анатоліївною був проведений виховний захід «Правила дорожнього руху знаєш - здоров’я та життя зберігаєш!» з метою закріплення та поглиблення знань щодо видів загроз на дорозі, чинників, які впливають на суспільну небезпеку та заходів безпеки; систематизування знань щодо правил дорожнього руху та дорожніх знаків для пішоходів; розвитку вміння швидко орієнтуватися і правильно приймати рішення в дорожніх ситуаціях, уникати небезпек; виховання відповідального ставлення до обов’язків учасника дорожнього руху згідно з ПДР. Учні брали активну участь у заході, отримані знання закріпили під час гри «Знайди та попередь пастку для пішохода».

Категорія: Безпека житттєдіяльності

 

Вікторина для найдопитливіших

Автор: feanen від 21-09-2023, 14:04, переглядів: 9

0

20 вересня учениці 11-В класу Герасимчук Д. та Мартиненко А. провели «Вікторину для найдопитливіших» у 6 класі. Під час заходу діти продемонстрували хороші знання з математики, біології, географії, мали можливість пригадати символи України та розгадати математичний кросворд. Шестикласники були активними, емоційними та розумними.

Категорія: Наша творчість. Фотографія.

 

Ментальне здоров’я школярів

Автор: yulua від 21-09-2023, 13:54, переглядів: 10

0

В складний для нашої країни час всі ми потребуємо підтримки. Згідно рекомендацій Міністерства освіти і науки України, освітній процес у Центральноукраїнському науковому ліцеї-інтернаті розпочався уроком з підтримки психічного здоров’я на тему «ТИ ЯК? Повертаємось до школи!». Класні керівники закладу налаштували учнів на позитивну зустріч зі школою, друзями, учителями; розповіли учням про те, що таке психічне здоров'я, як вони можуть піклуватися про нього.

Категорія: Психологія

 

Видатні особистості - земляки. С.І. Шевченко та Л.Л Забіляста

Автор: feanen від 20-09-2023, 10:03, переглядів: 10

0

19 вересня 2023 року учнями 11-В класу було проведено захід - проєкт «Видатні особистості - земляки. С.І. Шевченко та Л.Л Забіляста». Мета: ознайомлення ліцеїстів з діячами, що прославили українську культуру, усвідомлення цінності історії та спадщини нашого народу. На тематичній годині Юлія Давидяк розповіла про Сергія Івановича Шевченка, краєзнавця, який присвятив своє життя архівознавству та історіографії. Він досліджував та пропагував культурне надбання нашого краю, вивчення української історії, примножуючи її культурну спадщину. С.І. Шевченко був заступником голови правління обласної організації Всеукраїнської спілки краєзнавців та головою обласної топонімічної комісії, керував історико-краєзнавчою секцією відділення МАН України.

Категорія: Гімназійне життя

 

Збережи життя. Правила безпеки дорожнього руху

Автор: feanen від 19-09-2023, 17:57, переглядів: 22

0

В рамках тижня БЖ «Правила дорожні – корисні для кожного» в 10-Г класі була проведена бесіда з елементами вікторини на тему «Збережи життя. Правила безпеки дорожнього руху». Метою заходу було поглибити знання ліцеїстів про правила дорожнього руху, повторити основні правила поведінки на дорозі головних учасників дорожнього руху, ознайомити дітей з правилами переходу дороги, вулиці, перехрестя.

Категорія: Безпека житттєдіяльності

 

З днем народження, Кропивницький!

Автор: feanen від 19-09-2023, 17:00, переглядів: 21

0

16 вересня Кропивницький відсвяткував свій 269-й рік народження. Городяни звикли до того, що у день міста в різних куточках його центральної частини дуже людно. Дорослі й діти зупиняються, щоб послухати співаків та музикантів, ідуть на ярмарки, щоб купити смачну продукцію аграріїв області, відвідують книжкові виставки, виставки-продажі хенд-мейду дитячих колективів. А ввечері на площі Героїв Майдану обовʼязково відбувається великий концерт місцевих та запрошених виконавців – під щирі аплодисменти молодих містян, які співають і танцюють разом з артистами.

Категорія: Гімназійне життя

 

ВІідеоперегляд фільму «Чорний ворон»

Автор: feanen від 19-09-2023, 10:44, переглядів: 15

0

18 вересня в 11-В класі до  Дня українського кіно відбулася інформаційно тематична година та відеоперегляд фільму «Чорний ворон».

Мета: знайомство з етапами розвитку українського кіно, біографією та творчістю лауреата Шевченківської премії В. Шкляра, перегляд відеофрагментів фільму “Чорний ворон”.

 Про автора книги та події, про які йдеться у фільмі за однойменним романом Василя Шкляра розповіла учениця Владислава Левенко. Учні ознайомилися з біографією Василя Шкляра, а також переглянули відеофрагменти фільму режисера Тараса Ткаченка.

Категорія: Гімназійне життя

 

Будь обережним на дорозі

Автор: feanen від 18-09-2023, 15:23, переглядів: 15

0

13 вересня, в 10-А класі, був проведений квест "Будь обережним на дорозі". Діти були поділені на команди, кожна з яких отримала певну кількість запитань з теми. Під час квесту учні повторили правила дорожнього руху для пішоходів, пасажирів та водіїв.

Категорія: Безпека житттєдіяльності

 

Правила дорожні - корисні для кожного

Автор: feanen від 18-09-2023, 15:21, переглядів: 14

0

Цей навчальний тиждень був присвячений правилам дорожнього руху, і учні 8 класу провели цікаву вікторину на тему "Правила дорожні - корисні для кожного". Діти розділилися на команди і у ігровій формі згадали правила поведінки на дорозі, вивчили назви дорожніх знаків і навіть потренувалися надавати першу медичну допомогу.

Категорія: Безпека житттєдіяльності

 

Вікторина «Знай і вивчай правила дорожнього руху»

Автор: feanen від 18-09-2023, 13:06, переглядів: 10

0

Відомо, що найдорожчий скарб людини – це її власне життя і здоров'я. Незнання або невміння дотримуватися певних правил часто призводить до втрати не тільки здоров'я, а навіть життя. Як ми знаємо, що з кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах. А це в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому, щоб зберегти своє здоров'я та життя потрібно завжди чітко дотримуватись встановлених Правил дорожнього руху. В рамках Тижня безпеки життєдіяльності «Правила дорожні –корисні для кожного!» (безпека Дорожнього руху в умовах воєнного стану) в 11-Г класі була проведена вікторина «Знай і вивчай правила дорожнього руху».

Категорія: Безпека житттєдіяльності

 

Абетка з безпеки

Автор: feanen від 18-09-2023, 12:51, переглядів: 12

0

14 вересня під час Тижня знань безпеки життєдіяльності «Правила дорожні – корисні для кожного!» учні 7-го класу провели ZOOM-урок безпеки «Чи потрібні права керування на велосипед і електросамокат? Та що там з правилами для них?»  

Під час заходу семикласники ознайомилися з правилами і обов’язками велосипедистів, розповіли про безпеку дорожнього руху, обговорили небезпечні ситуації на дорогах. Учні усвідомили, що з кожним роком на вулицях міста збільшується кількість велосипедів і електросамокатів. Ними користуються всі - і діти, і дорослі. Рухаються тротуарами, велодоріжками, а часом і автомобільними дорогами. Та, на жаль, частішають і випадки аварій за участю таких водіїв. Як не прикро, але головною причиною цих пригод є нехтування правилами вуличного руху.

Категорія: Безпека житттєдіяльності

 

Тренінг «Дорога. Правила. Безпека»

Автор: feanen від 18-09-2023, 08:08, переглядів: 21

0

Відомо, що найдорожчий скарб людини – це її життя та здоров'я, тому з метою формування культури безпечної поведінки, у тому числі й на автошляхах 15.09.23 року в 10-В класі було проведено тренінг «Дорога. Правила. Безпека»

Під час тренінгу ліцеїсти в цікавій формі повторили правила дорожнього руху, проаналізували ситуації на дорогах, поділилися своїми знаннями з однолітками про місця безпечного переходу вулиці,  пригадали види та значення дорожніх знаків. 


Категорія: Безпека житттєдіяльності

 
Назад Вперед