3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

ЄВРОКЛУБ «АСТРА» ОБ’ЄДНУЄ!

Автор: dend від 28-10-2022, 09:06, переглядів: 75

0

27 жовтня на платформі zoom було проведено Євровечірку «Самореалізація молоді в сучасному суспільстві».

Захід, який об’єднав випускників та нових учасників євроклубу «Астра» комунального закладу «Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат Кіровоградської обласної ради», став своєрідною посвятою у євроклубівці, започаткував системну діяльність на наступні роки. 

Координатор євроклубу Ольга Берлін розповіла про історію і традиції євроклубу, заходи, подорожі, успішно реалізовані проєкти, співпрацю з мережами ЄС, підтримку від European Union in Ukraine та Euroquiz.org.ua...

Категорія: Євроклуб / Гімназійне життя

 

Євроклуб «Астра» на Всеукраїнському фестивалі, присвяченому Дню Землі

Автор: Французан від 23-04-2018, 16:25, переглядів: 748

0
18-20 квітня учасники Євроклубу «Астра» Бондар Денис, Піскова Катерина, Таборанський Володимир та керівник Берлін Ольга Анатоліївна брали участь у XXIII Всеукраїнському фестивалі до Всесвітнього Дня Землі. Тема цьогорічного фестивалю: «Митець та громадянин. Шляхи поєднання». 

Категорія: Євроклуб / Гімназійне життя

 

Євроклуб "Астра" на обласному семінарі

Автор: dend від 25-11-2017, 08:09, переглядів: 791

0

Євроклуб "Астра" на обласному семінарі "Полікультурний розвиток громадянського суспільства як основа взаєморозуміння та врегулювання конфліктів»

23 листопада Піскова Катерина лідер євроклубу «Астра»  взяла участь у роботі семінару "Полікультурний розвиток громадянського суспільства як основа взаєморозуміння та врегулювання конфліктів», який проходив на базі «Кіровоградського обласного центру дитячої на юнацької творчості». Катерина представила роботу на тему «Полікультурний розвиток сучасної України».


Категорія: Євроклуб / Гімназійне життя

 

Чергова перемога євроклубу «Астра»

Автор: dend від 22-04-2017, 09:23, переглядів: 953

0

Протягом 19-21 квітня команда євроклубу «Астра» у складі Кондаурової Анастасії, Остапчук Ірини та Амбросова Олеся взяла участь у ХХІІ Всеукраїнському фестивалі дитячої та юнацької творчості, присвяченому Всесвітньому Дню Землі.

Перший день фестивалю був своєрідною репетицією: ігри на знайомство, комунікацію,творчі майстерні та презентація команд. Останній захід був конкурсним і нашим гімназистам вдалося показати один з кращих результатів.


Категорія: Євроклуб / Гімназійне життя

 

Перемога євроклубу "Астра" на ХХІІ Всеукраїнському відкритому фестивалі дитячої та юнацької творчості, присвяченого Дню Землі

Автор: dend від 22-04-2017, 08:33, переглядів: 1 164

0

Вітаємо команду євроклубу «Астра»: Кондаурову Анастасію, Амбросова Олеся, Остапчук Ірину, керівника Берлін Ольгу Анатоліївну за зайняте І місце у ХХІІ Всеукраїнському відкритому фестивалі дитячої та юнацької творчості, присвяченого Дню Землі! Бажаємо здоров’я, натхнення та подальших успіхів!

Вітаємо Кондаурову Анастасію за зайняте І місце в роботі секції «Сім’я як соціальний інститут. Моделі сім’ї. Вектори змін щодо цінностей сім’ї та шлюбно-сімейних відносин» у номінації «Громадська думка».

Категорія: Євроклуб / Гімназійне життя

 

Засідання Ради євроклубів Кіровоградщини

Автор: dend від 25-02-2017, 08:34, переглядів: 880

0

23 лютого керівник Ольга Берлін та активні учасники євроклубу «Астра» Діана Чорна і Володимир Большунов взяли участь у плановому засіданні Ради євроклубів Кіровоградщини, що проходив у Кіровоградському обласному ЦДЮТ.

Під час зустрічі учні розповіли присутнім про діяльність євроклубу у І півріччі 2016-2017 н.р., внесли свої пропозиції щодо проведення обласного фестивалю до Дня Європи та обговорили участь євроклубу у подальшій діяльності проекту «Європа без кордонів».

Категорія: Євроклуб / Гімназійне життя

 

Євроклуб "Астра" на обласному квесті

Автор: dend від 21-11-2016, 09:26, переглядів: 970

0 Сімнадцятого листопада, у п'ятницю, команда евроклубівців у складі Кондаурової Анастасія, Остапчук Ірини та Паламарчука Антона взяли участь в обласному квесті, присвяченому толерантності. Квест проводився у центральній частині міста і був поділений на десять локацій. Для успішного проходження кожної з них учням потрібно було мати достатні знання з географії, світової культури, іноземних мов та вміти орієнтуватися у місті.

Категорія: Євроклуб / Гімназійне життя

 

Тренінг для учнів-евроклубівців

Автор: dend від 10-11-2016, 09:21, переглядів: 861

0

Потім присутнім було запропоновано об'єднатися в команди і висунути свої ідеї проектів. Вже після 15 хвилин плідних міркувань, обговорень та жартів учні заповнили банку ідей, яка не вмістилася на одній дошці. Щоб підвести підсумки заходу, було проведено голосування на кращі ідеї, над якими учні працюватимуть до наступної зустрічі.

Найактивнішими себе показали Паламарчук Антон та Жук Анастасія; тренінг був цікавим та пізнавальним. Сподіваємося на подальшу співпрацю!

Категорія: Євроклуб / Гімназійне життя

 

Євроклуб «Астра» на Всеукраїнському молодіжному форумі

Автор: dend від 7-06-2016, 11:19, переглядів: 1 206

0

Євроклуб «Астра» на Всеукраїнському молодіжному форумі6 червня команда євроклубу «Астра» у складі Юлії Заліської, Дмитра Каракоця та керівника Ольги Берлін відвідали молодіжний форум «Формат: Європеєць», місцем проведення якого був Хол Чемпіонів, НСК «Олімпійський». Форум є фінальним заходом інформаційного проекту «ЄС: вибір української молоді», який спрямований на поширення інформації про ЄС та процеси євроінтеграції України. Серед заходів проекту – Всеукраїнська Євровікторина, конкурс фото, відео та аудіо творів, створення та ведення блогів на дискусійні клуби. Учасники поглибили знання про Європейський Союз завдяки спілкуванню із політиками, громадськими активістами, підприємцями та євро експертами, взяли участь у церемонії нагородження переможців конкурсів від Представництва ЄС в Україні, приєднались до серії лекцій з відомими спікерами на теми Європи, лідерства, громадської активності.

Категорія: Євроклуб

 

Євроклуб «Астра» - лауреат Всеукраїнського фестивалю

Автор: dend від 27-04-2016, 16:59, переглядів: 1 377

0

Євроклуб «Астра» - лауреат Всеукраїнського фестивалю20-22 квітня команда євроклубу «Астра» у складі Анастасії Кондаурової, Івана Осокіна, Олексія Поліщука та керівника Берлін Ольги Анатоліївни взяла участь у ХХІ Всеукраїнському фестивалі дитячої та юнацької творчості, присвяченого Всесвітньому Дню Землі.

Три насичених дні у м. Кіровограді стали незабутніми для більш ніж 200 дітей з Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Кіровоградської, Київської, Полтавської, Хмельницької та Черкаської областей. Тему XXІ Фестивалю – „Від роду до народу, від народу до нації” висвітлили діти та підлітки у трьох номінаціях: „Громадська думка”, „Родинна творчість національно-патріотичного спрямування у сценічному мистецтві” та „Декоративно-ужиткове мистецтво”. 

Категорія: Євроклуб / Гімназійне життя

 

Флеш-моб «Від роду до народу, від народу – до нації»

Автор: dend від 19-04-2016, 08:20, переглядів: 1 443

0 Флеш-моб «Від роду до народу, від народу – до нації»18 квітня учасники євроклубу «Астра» (керівник Ольга Анатоліївна Берлін) провели флеш-моб «Від роду до народу, від народу – до нації», метою якого є підтримка і розвиток української ідентичності, формування в учнівської молоді почуття патріотизму, усвідомлення своєї відповідальності за долю народу, держави, залучення учнів до сучасних форм вияву громадської активності.

Категорія: Євроклуб / Гімназійне життя

 

Святкування Дня Європи

Автор: dend від 20-05-2015, 12:04, переглядів: 1 043

0

 

Святкування Дня ЄвропиДень Європи в Україні є своєрідним закінченням навчального року для євроклубу «Астра».

Цьогоріч програма святкування найголовнішого свята європейців була надзвичайно насиченою.

15 травня з 10 години у Дендропарку міста Кіровограда свій старт узяв «Єврофест – 2015». Захід об’єднав понад 30 євроклубів міста і оласті та проєвропейські громадські ініціативи. Кіровоградський дендропарк перетворився на Європейське містечко. Євроклуб «Астра» представляв країну Велику Британію.

Категорія: Євроклуб / Гімназійне життя

 

Інтелектуальна гра «Євровікторина» в 11-Б класі

Автор: dend від 3-04-2015, 09:34, переглядів: 1 059

0

Інтелектуальна гра «Євровікторина» в 11-Б класіВ 11-Б класі (євроклуб «Астра») відбулася інтелектуальна гра «Євровікторина». Слово «гра» найчастіше у нас асоціюється з чимось веселим та азартним. Веселість та азарт – не вороги серйозним та корисним справами, а нормальні способи зробити кропіткий процес більш цікавим та прийнятним для сприйняття.

Категорія: Євроклуб / Гімназійне життя

 

Проект «Долаємо власні стереотипи: молодь єднає Україну!»

Автор: dend від 11-03-2015, 12:19, переглядів: 1 064

0 Проект «Долаємо власні стереотипи: молодь єднає Україну!»Протягом року в Україні діяв проект під назвою «Долаємо власні стереотипи: молодь єднає Україну!». 10 березня в Кіровоградській міській бібліотеці імені Чижевського відбулася презентація книги «Відверто про Україну». Представники євроклубу «Астра» взяли безпосередню участь у заході.

Категорія: Євроклуб / Гімназійне життя

 

Милосердний САМАРЯНИН

Автор: dend від 17-01-2015, 11:06, переглядів: 1 442

0

Милосердний САМАРЯНИНМилосердність передбачає не тільки самовідданість і доброзичливість, а й розуміння іншої людини, співчуття їй, участі в її житті. Для учні облкомплексу є очевидним, що дуже важливою складовою милосердя є налагодження взаємозв’язку між поколіннями. Саме тому, 15 січня учні 11-Б класу, учасники євроклубу «Астра», відвідали будинок для літніх людей «Милосердний САМАРЯНИН». Увійшовши туди, відразу побачили інший світ людей: зі своїми поглядами на життя, можливостями існування. Учні гімназії підготували невеличкий концерт, щоб хоч якось підняти настрій, та подарувати крапельку радості.

Категорія: Євроклуб / Гімназійне життя / Волонтерська робота

 
Назад Вперед