3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Євроклуб «Світоч»


   Євроклуб «Світоч»  Кіровоградського обласного навчально-виховного комплексу (гімназія-інтернат – школа мистецтв) м. Олександрія створений у січні 2011 року. 

 

 
Засновник євроклубу - Шапран Вікторія Степанівнавчитель географії
 
 

       

                                  Куратор проекту - Івасенко Анастасія Юріївна, вчитель англійської мови       
 З відродженням Української держави почався новий період в історії українського народу. Здобувши незалежність, Україна отримала можливість безпосереднього спілкування з іншими державами, стала суб’єктом міжнародного життя, включилася в глобальні процеси. Це є найкращим способом реалізації національних інтересів побудови економічно розвинутої демократичної держави, зміцнення її позиції у світі.

Сучасні навчальні заклади мають сприяти розвитку демократичної культури, формуванню необхідних для проживання у європейському співтоваристві компетентностей, політико-правових і соціально-економічних знань. Пріоритети загальноєвропейської освіти полягають у наданні молодому поколінню теоретичних знань про розвиток європейських країн та практичних умінь: адаптуватись до життя і навчання в різних країнах Європи, бути мобільними, соціально активними, здатними до комунікації і захисту своїх прав. Формування в учнівської молоді європейських цінностей можливе за умови залучення їх до активної практичної діяльності роботи євроклубу. 


Євроклуб об’єднує учнів 8 класу небайдужих до проблем людства (екологія, громадянське суспільство, етика, політика).

Обговорюючи важливі теми, гімназисти формують навички мистецтва спілкування.

 

 

МЕТА ЄВРОКЛУБУ "Світоч"

 

Ø поширення серед учнівської молоді відомостей про країни та народи Європейського Союзу та їхню культуру, історію, взаємовідносини;

Ø роз’яснення важливості європейської інтеграції України для її соціально-економічного та культурного розвитку;

Ø сприяння створенню в молодіжному середовищі атмосфери поваги до європейських цінностей демократії та толерантності;

Ø виховання у учнів здібностей до відкритого висловлювання своїх думок та діалогу;

Ø сприяння пропаганді здорового способу життя, розвитку інтелектуального, пізнавального кругозору, стимулюванню туристичної діяльності;

Ø заохочення молоді до активної участі у суспільному житті.

 

 

 

МЕТОДИ ДІЯЛЬНОСТІ


1) накопичення та поширення інформації про ЄС;

2) організації зустрічей, доповідей, перегляду фільмів, вистав та організації конкурсів на теми пов’язані з Європою та європейською інтеграцією а також активною участю в подібних заходах;

3) опрацювання і публікації власних матеріалів та інформації;

4) співпраці з іншими організаціями, які мають цілі спільні з цілями Клубу;

5) активна участь у різноманітних проектах, волонтерських видах діяльності.


 

НОВИНИ ЄВРОКЛУБУ "Світоч"

 В жовтні 2015 року євроклубівці прийняли участь в обласному конкурсі до Дня міжкультурного діалогу. Результатом їхньої роботи було проведення диспуту на тему "Діалог, як шлях до миру та демократії". До участі в ньому долучилися учні 8-9 класів. На конкурс було представлено роботу учениці 9 класу Мельник Катерини, яка написала вірш "Розмова з Богом"  і оформила його у вигляді відеоролику.  
 ІНФОРМАЦІЙНІ ГОДИНИ, ДЕБАТИ, ДИСПУТИ, КОНКУРСИ 
Триває підготовка до круглого столу "Людина, як засіб заробітку грошей", який відбудеться серед учнів 8-10 класів 19 листопада 2015 року.