Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Ліцейне життя » Український танець оживає: подорож у світ хореографічного мистецтва

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Український танець оживає: подорож у світ хореографічного мистецтва

Автор: SofiaMazur від 12-06-2025, 19:42, переглядів: 9

0

Разом з 7-класниками та водночас з учасникам народного хореографічного ансамблю "Пролісок" 12 червня український народний танець ожив у Музеї історії українського хореографічного мистецтва. Разом з учнями говорили про український народний танець від витоків до сьогодення: про початок творення українського хореографічного мистецтва в Україні та зокрема на Кіровоградщині.

Учні випробували свої знання в «Кахуті», спробували себе у грі на музичних інструментах, друкуванні на легендарній друкарській машинці «Ятрань» та звісно ж не пішли з музею без показу етюдів хореографічних композицій народного хореографічного ансамблю «Пролісок». 

Учні зарядилися атмосферою і відразу показали свою майстерність.

Категорія: Ліцейне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.