3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Клуб англійської мови

 Клуб англійської мови

  

 

«Find an epal. Learn a language. Discover the world»

 

  

 

Клуб створений в жовтні 2012 року. Він об’єднує учнів у бажанні спілкуватися англійською з однолітками з інших країн. В 2013-2014 н.р. залучено 15 учнів, які за допомогою інтернету, а саме сайту www.epals.com знайшли друзів в інших країнах, а саме Польща (м. Dopiewo) та США (м.Cincinnati, Ohio)


 

підвищення мотиваціі вивчення іноземної мови, розвиток її комунікативноі складової, розширення світогляду учнів, їх уяви про світ.

 


спілкування за допомогою електронного листування, участь у різноманітних проектах,  пошук додаткової інформації про історичне  та культурне минуле свого краю, спілкування за допомогою програми Skype, створення відеосюжетів про свій клас, родину та друзів.

 

самостійна та групова робота, що не тільки розвиває навички мови, але й надає досвіду у пошуку матеріалів про рідне місто, його історію та традиціі рідного народу. 

 


 ПРОЕКТИ
 
Що я можу розказати про свою країну
Влітку члени клуба англійської мови працювали над проектом "Що я можу розказати про свою країну?” Вони склали листи про Украіну і відправили їх в Японію, учням школи з якою ми встановили контакт. У листах вони розказали про географічне положення Украіни, міста Кіровограда, підготували матеріал про цікаві украінські традиції. Японські школяри із задоволенням у відповідь надіслали листи про свою країну. Кожен з учнів отримав лист англійською мовою та надіслав лист про Україну.

 Лист від учнів японської школи

 
 
Проект обміну різдвяними листівками
 Цікавим для учнів став проект обміну різдвяними листівками між учнями різних країн. В ньому прийняли участь 24 школи із  13  країн: Греція, Хорватія, Італія, Болгарія, Росія, США, Канада, Франція,  Німеччина, Гана, Литва, Іспанія та Малайзія.
Учні не тільки мали можливість обмінятися святковими листівками, які вони робили своїми руками, але й написали одноліткам про свої традиції святкування Нового року та Різдва.
 
 
 


Проект "Пізнай звіт"
 Проект «Пізнай світ» об”єднав учнів 10 класів з метою удосконалити свої вміння спілкуватися англійською мовою. До проекту залучено 20 учнів, які за допомогою інтернету, а саме сайту www.epals.com знайшли школу-партнер з міста Мумбаи, Індія. Учні склали листи про себе, розповіли про своє місто та свою школу, дізналися багато цікавого про начання в Індіі, зокрема про те, що начальний рік у цій краіні починається в квітні. Канікули тривають у травні та в листопаді.
 

 ОГОЛОШЕННЯ

Хочеш вдосконалити свою англійську та мати друга за кордоном? 

Зараз ти маєш таку можливість!  Наша гімназія започаткувала проект електронного спілкування з учнями школи з міста.  Учні відправляють кореспонденцію щотижнево, щоб розповісти про свої інтереси, хобі, особисте життя. Більше того, вони обмінюються своїми фото,  щоб познайомити зі своєю сім'єю, друзями, системою освіти, правилами школи, звичками харчування та традиціями.  Якщо ти активний,  наповнений ентузіазму та бажанням покращити свої мовні вміння, приєднуйся до нас!

 

 ФОТОГАЛЕРЕЯ
 
Проект "Пізнай світ". Індія.