Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Наша творчість. Література » Феномен гімназії Короткова очима випускниці

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Феномен гімназії Короткова очима випускниці

Автор: kryvenko від 12-10-2010, 22:40, переглядів: 4 812

0

 

 
Феномен гімназії Короткова очима випускниці

Рябошапка Анастасія,

студентка видавничо-поліграфічного інституту

Національного технічного університету України

«Київський політехнічний інститут»

   

Неповторність, краса, довершеність і витонченість, доброзичливість, щирість, відкритість – цей перелік епітетів можна ще продовжувати і продовжувати, і що найцікавіше всі вони стосуються одного єдиного місця – гімназії Короткова! Ця гімназія є унікальною у всіх відношеннях, починаючи з зовнішнього вигляду закінчуючи атмосферою і ритмом внутрішнього життя. Це храм краси і знань.

Мені дуже пощастило в житті, адже я мала змогу там навчатись два останні роки шкільного життя, і можу з впевненістю сказати, що вони були найкращими, найяскравішими і просто таки незабутніми та неповторними. Гімназія стала моїм другим домом, і це я кажу абсолютно серйозно, адже майже дванадцять годин на добу я проводила саме там. Це дійсно феноменальний навчальний заклад, який дає змогу розвиватись і вдосконалюватись в усіх напрямках. Його можна порівняти з багатогранним діамантом, в кожній грані якого відбивається сутність цього закладу.  

Першою і найголовнішою гранню є навчання. Тут для цього створені всі умови: багатюща бібліотека, комп’ютери, інтернет. А найважливіше це вчителі – найкращі в Україні. Таких ви більше не знайдете ніде. Вони дали нам все: знання, досвід, і, хоч так не хочеться говорити цю шаблонну фразу, але доведеться, вклали в нас душу і серце. Вони навчили нас вчитися, а це було їх головне завдання, з яким вони ідеально впорались. З дня у день вони повторювали нам це, на щастя, не дарма. Тож прийшовши до університету, я зрозуміла, що вже знаю як виконувати ту чи іншу роботу, на відміну від своїх одногрупників. І сидячи на парі в мене промайнула думка: «Як чудово, що я вчилась у такій школі». До того ж наші вчителі такі унікальні і цікаві люди з якими дуже приємно, просто і надзвичайно цікаво спілкуватись, всі вони мають чудове почуття гумору, свої таланти і захоплення. Саме завдяки ним гімназія Короткова є однією з найкращих в Україні за результатами здачі зовнішнього незалежного тестування. Практично всі випускники вступають до вищих навчальних закладів на державну форму навчання. Та й я не вийняток. І, звичайно, в якій школі учні вчать уроки, сидячи на сходах, в коридорах на банкетках, в галереї на підлозі, таке ви зможете побачити тільки тут. Ось вам, і романтика, і неповторна атмосфера процесу здобуття знань в гімназії Короткова.

Друга грань цього діаманту, не менш важлива – хореографія. Тут танцюють всі. І це чиста правда. Заняття хореографією є обов’язковими для кожного, вони проходять замість фізкультури, але, повірте, це в тисячу разів краще будь-якого уроку фізкультури, до того ж це красиво і, як на мене навіть корисніше. Танцювати в гімназії навчать навіть тих, хто ні разу в житті не був в хореографічному залі, і не вдягав балетки. Коли танцюєш, усвідомлюєш всю красу і неповторність світу, в тебе відкривається  друге дихання і іноді здається, що ти можеш літати. Хореографія це душа гімназії, директором якої є Анатолій Єгорович Кротоков – маестро танцю, людина закохана в життя, а його життя – це, звичайно, «його високість, танець».

Безперечно, якщо хтось має ще якісь таланти, вони не залишаться непоміченими, навпаки тут їх допоможуть розвинути, вдосконалити. В гімназії працюють чудові викладачі образотворчого мистецтва, співів, гри на фортепіано. В цій школі немає обмежень, щодо мистецтва, бо воно є невід’ємною її частиною.

Третя грань – це свята і концерти. Протягом навчального року в гімназії відбувається  низка свят, приурочених як загальновідомим, національним, релігійним святам, так і гімназійним. Особливим для всіх, хто має відношення до гімназії є свято «Осінній вернісаж». До всіх свят завжди ретельно готуються, вся гімназія забуває про свої турботи, уроки і репетирує свої номери. Одні – в актовому залі, інші – в класі, другі – в  балетному залі, всі бігають по гімназії в передсвятковій метушні, нервують, готуються…  Це не зрівняти ні з чим...

На цих концертах не тільки танцюють, а й співають народні та сучасні пісні, грають на музичних інструментах, читають вірші, ставлять театральні постановки. Кожний клас намагається відшукати свій неповторний стиль. До речі, народній пісні в гімназії відводиться особливе місце, їх знають і співають усі, тому що це теж невід’ємна частина навчального процесу.

І, напевно, четверта грань – це дружба. Друзі, яких ви тут знайдете будуть супроводжувати вас все життя. Адже в стінах цієї гімназії ви проводите разом більшість свого часу, ви встигаєте звикнути один до одного, стаєте, наче рідні. Саме тут проходиш і школу життя, перевіряєш на що ти здатний і чого вартий.

Досвід, знання, друзі, постійна взаємодія з мистецтвом, розвиток почуття прекрасного, дисципліна – все це гімназія Короткова. І тримається вона на засадах краси, добра, радості, світла. Тут тебе ніколи не полишать в біді, завжди допоможуть, дадуть слушну пораду, навіть в найскладнішій ситуації. Все найкраще, що можна знайти в світі, можна зустріти саме тут. Складно уявити такий навчальний заклад, як цей, але він існує!

 Це, як дитинство: звідти ніколи  не хочеться йти, і завжди хочеться повернутись… 

Категорія: Наша творчість. Література

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.