3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Вітаємо переможців!

Автор: Французан від 16-11-2012, 11:44, переглядів: 1 980

0
Вітаємо переможців!    

6 листопада в гімназії відбулася олімпіада з педагогіки і психології, в якій брали участь учні 10-11 класів. Завдання були цікаві особливо для новачків –учнів 10-х класів. Серед завдань були тести з психології, педагогіки, фрагменти уроку та написання есе на тему: «Педагог для мене це…». Приємно відзначити, що роботи учнів були цікавими та творчими. А перемогу здобули все ж більш досвідчені.

Місця розділились таким чином:

1 місце – Волохіна Альона, Хорольська Карина;

2 місце – Шевчук Марина, Клименко Ірина;

3 місце – Гончар Анастасія, Цимбалюк Наталя.

1-2 бали відділяє від переможців  Яхно Андрія, Березовську Ольгу, Кравченка Андрія та Орінко Ольгу. Вітаємо всіх!

Учні написали дуже змістовні твори-есе, роздумуючи про місце педагога в житті суспільства і кожної людини. Пропонуємо вашій увазі есе учениці 10-А класу Волохіної Альони.

«Педагог для мене це гід по життю, який наставляє мене на вірний шлях й допомагає краще пізнати себе. Недарма кажуть, що школа – це наш другий дім, клас – сім’я, а вчителька – наша друга мати. І, дійсно, саме ця людина піклується про нас, оберігає та навчає не лише свого предмету, а й жити серед людей.

Кожен вчитель – філософ з великим досвідом за плечима, весь свій досвід передає нам. Щоб ми могли краще зрозуміти таку складну науку як життя. Вчитель – це наш друг, з яким ми можемо поділитися своїми переживаннями, новинами та проблемами…

Ми маємо завжди розуміти, поважати й бути дуже вдячними нашим наставникам. Адже вони вкладають в нас неймовірну кількість любові та переживань. Ми повинні не забувати про те, що в першу чергу педагог – це людина з великої літери, адже бути вчителем – нелегка справа й потребує багато зусиль, щоб знайти особливий підхід до кожного з своїх учнів.»

Якимчук Г.В.

Категорія: Гімназійне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.