Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Безпека житттєдіяльності » Тиждень безпеки життєдіяльності на тему: "Пожежна безпека"

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Тиждень безпеки життєдіяльності на тему: "Пожежна безпека"

Автор: dend від 25-11-2010, 10:57, переглядів: 10 710

0

...В сухім стеблі сховавши, джерело вогню

Я переніс таємно, й людям сталося

Воно на всі мистецтва їх навчителем...

(Есхіл " Прометей закутий" монолог Прометея)

 

Тиждень безпеки життєдіяльності на тему: "Пожежна безпека"     

За давньою легендою Прометей подарував людям вогонь, який повинен був зігрівати їх в холодні пори року, використовуватись для приготування їжі, освітлення. Він хотів полегшити їм життя, але бог дізнавшись, прогнівився. З цього часу вогонь не лише приносив користь людям, алей став їх великим горем. Він руйнував їх житло, спалював ліси винищуючи на своєму шляху все живе, залишаючи людей без їжі. Інколи навіть забираючи життя їх самих.

Саме з метою навчання дітей Правилам пожежної безпеки та дотримання учнями цих Правил у повсякденному житті, виховання у них розуміння тяжких наслідків з причин порушення Правил пожежної безпеки.

та з метою навчання діяти в різноманітних надзвичайних та екстремальних ситуаціях, надавати першу медичну, само- та взаємодопомогу з 15 по 20 листопада 2010 року був проведений Тиждень знань Пожежної безпеки «З вогнем погані жарти, жартувати з ним не варто!»

Різноманітною за змістом і формою профілактичною роботою з питань пожежної безпеки було охоплено 100% учнів навчального закладу: 160 учнів 5 - 9 класів та 175 учнів  10 - 11 класів.

Тиждень безпеки життєдіяльності на тему: "Пожежна безпека"     

Відповідно до тематики Тижня в облкомплексі були проведені загальні заходи, а саме: загальногімназійна лінійка, присвячена відкриттю Тижня (відповідальна педагог-організатор Французан Н.О.); тематична радіогазета до проведення Тижня знань Пожежної безпеки (відповідальна вихователь 10 - А класу Сущенко В.С.); лекції на тематику Тижня, заняття про надання першої долікарської допомоги (медичні працівники закладу, Щелко І.В., Приступа О.В., Дмитренко Є.К., Касімова Л.Ф., Вакуленко З.І. ); конкурс на кращий учнівський малюнок на тематику Тижня в 5-8 класах гімназії-інтернату (вчитель образотворчого мистецтва Ерніязов А.Д.); конкурс стіннівок на тематику Тижня в 5-11 класах (вихователі 5-11 класів); виховні години, години спілкування, ігри, конкурси на тематику Тижня (вихователі 5-11 класів); написання диктантів  на уроках української мови (вчителі Шепель В.О, Павленко В.В., Богданович Л.Б., Костенко О.С., Скрипник В.С.), зустріч із представниками МНС України в Кіровоградській області.

Категорія: Безпека житттєдіяльності

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.