Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Безпека житттєдіяльності » Тиждень сприяння здорового способу життя «Здоров’я маємо – не дбаємо, а погубивши – плачемо»

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Тиждень сприяння здорового способу життя «Здоров’я маємо – не дбаємо, а погубивши – плачемо»

Автор: dend від 7-02-2011, 14:50, переглядів: 5 247

0
Тиждень сприяння здорового способу життя «Здоров’я маємо – не дбаємо, а погубивши – плачемо»     

Здоров'я – безцінне надбання не тільки кожної людини, але і всього суспільства. При зустрічах, розставання з близькими і дорогими людьми ми бажаємо їм доброго і міцного здоров'я, оскільки це – основна умова і запорука повноцінного і щасливого життя. Здоров'я допомагає нам виконувати наші плани, успішно вирішувати основні життєві завдання, долати труднощі, а якщо доведеться, то й значні перевантаження.

На жаль, багато людей не дотримуються найпростіших, обгрунтованих наукою норм здорового способу життя. Одні стають жертвами малорухливого способу життя (гіподинамії), що викликає передчасне старіння, інші зловживають їжею з майже неминучим у таких випадках розвитком ожиріння, склерозу судин, а у деяких - цукрового діабету, треті не вміють відпочивати, відволікатися від виробничих і побутових турбот, вічно неспокійні, нервові, страждають безсонням, що в кінцевому підсумку призводить до численних захворювань внутрішніх органів. Деякі люди, піддаючись згубним звичкам - тютюнопалінню і алкоголю, активно вкорочують своє життя.

Тому педагогічний колектив облкомплексу поширює серед учнів інформацію про цінності здорового способу життя, створюючи навколо себе середовище, сприятливе для здоров'я, залучаючи заклади-супутники до спільної роботи.

Тиждень сприяння здорового способу життя «Здоров’я маємо – не дбаємо, а погубивши – плачемо»     

У ІІ семестрі 2010-2011 н.р., з 24 по 29 січня 2011 року в облкомплексі  був проведений Тиждень сприяння здорового способу життя «Здоров’я маємо – не дбаємо, а погубивши – плачемо».

Різноманітною за змістом і формою профілактичною роботою з питань здорового способу життя було охоплено 100% учнів навчального закладу: 161 учні 5–9 класів та 173 учнів 10–11 класів.

Відповідно до тематики Тижня в облкомплексі були проведені загальні заходи, а саме: загальношкільна лінійка, присвячена відкриттю Тижня (відповідальна педагог-організатор Французан Н.О.); тематична радіогазета до проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності учнів. Тема: „Життя людини – найвища цінність  (відповідальна вихователь 11-Б класу.); бесіди на тему спияння здорового способу життя, заняття про надання першої долікарської допомоги постраждалим у небезпечних ситуаціях (медичні працівники закладу Руденко С.І, Щелко І.В., Приступа О.В., Мітіна О.І., Вакуленко З.І. ); планове обстеження учнів 10-11-х класів лікарем-стоматологом; індивідуальні бесіди на тему «Навички догляду за порожниною рота, профілактика карієсу» (лікар-стоматолог Кукуруза Т.І.) конкурс на кращий учнівський малюнок на тематику Тижня в 5-8 класах гімназії-інтернату (вчитель образотворчого мистецтва Ерніязов А.Д.); конкурс стіннівок на тематику Тижня в 5-11 класах (вихователі 5-11 класів); виховні години, години спілкування, ігри, конкурси на тематику Тижня (вихователі 5-11 класів); написання диктантів  на уроках української мови «Життя людини – найвища цінність» (вчителі Шепель В.О, Павленко В.В., Богданович Л.Б., Костенко О.С., Скрипник В.С.); зустріч із лікарем-дерматологом Воробйовим Сергієм Тимофійовичем.

Категорія: Безпека житттєдіяльності

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.