3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Тижні безпеки життєдіяльності

Автор: dend від 12-04-2010, 10:33, переглядів: 3 045

Тижні безпеки життєдіяльності - це підготовка особистості до активної участі в забезпеченні тривалого повноцінного життя в сучасному суспільстві 

 

 
 І семестр:  ІІ семестр:

 Тиждень знань Правил Дорожнього руху "Знання дорожнього руху - запорука вашого здоров'я"

 Тиждень сприяння здорового способу життя та безпеки життєдіяльності "Здоров'я маємо - не дбаємо, а погубивши - плачемо..."

 Тиждень знань пожежної безпеки "З вогнем погані жарти, жартувати з ним не варто"  Тиждень безпеки життєдіяльності "Цивільна оборона - добрі знання, швидка дія, право на життя" 

 

 

ГРАФІК проведення бесід з питань безпеки життєдіяльності учнів 5-11 класів на 2010/11 навчальний рік     відкрити або скачати

Категорія: Безпека житттєдіяльності

 
 

Виховна година “Безпека на дорозі (пішохід, велосипедист, пасажир)”

Автор: feanen від 18-05-2023, 10:37, переглядів: 41

0

17.05.23 р. у 10-В класі була проведена виховна година «Безпека на дорозі (пішохід, велосипедист, пасажир). Поведінка при ДТП» в рамках тижня БЖ «Правила дорожного руху - твої правила!». Вихователь Стрембіцька С.В. повідомила, що у світі проходить 7-й Глобальний тиждень безпеки дорожнього руху, учасників дорожнього руху,зокрема пішоходів та користувачів персональним вело- та електротранспортом. Всі учасники дорожнього руху повинні  дотримуватися та виконувати правила дорожнього руху. Ліцеїсти сформували   правила поводження на дорозі, правила поведінки в транспорті, виробили   алгоритм дії при ДТП. Учні усвідомили необхідність бути уважними і дисциплінованими на наших вулицях, адже від цьго залежить їх життя і здоров’я!

Категорія: Безпека житттєдіяльності / Гімназійне життя

 

Безпечна дорога додому

Автор: feanen від 18-05-2023, 10:34, переглядів: 23

0

17 травня, учнями 9 класу Центральноукраїнського наукового ліцею, в рамках Глобального тижня безпеки дорожнього руху, був проведений єдиний національний урок "Безпечна дорога додому". Під час якого учні пригадали основні правила, обов'язки та права пішоходів та пасажирів, розповіли про основні поняття та терміни, що стосуються всіх  учасників дорожнього руху, та розглянули інші важливі аспекти безпечної поведінки на дорозі.

Категорія: Гімназійне життя / Безпека житттєдіяльності

 

Помічай, пізнавай, поводься безпечно!

Автор: feanen від 19-04-2023, 13:14, переглядів: 48

0

Сьогодні, коли в Україні ведеться повномасштабна війна проти вторгнення російського агресора, коли ситуація в країні є дуже стресовою для дітей: постійні сирени, вибухи, знервовані дорослі, військові зі зброєю – як ніколи підвищується роль освіти у підготовці учасників освітнього процесу до дій в надзвичайних ситуаціях, до подолання стресів та тривожності, адже безпека під час війни починається з обізнаності.

Категорія: Гімназійне життя / Безпека житттєдіяльності

 

Правила пожежної безпеки. Алгоритм дій під час виникнення пожеж

Автор: feanen від 3-12-2022, 11:15, переглядів: 69

0

1 грудня в 9 класі була проведена година спілкування, з елементами тренінгу, "Правила пожежної безпеки. Алгоритм дій під час виникнення пожеж". Метою години спілкування було сформувати в учнів уявлення про необхідність дотримання правил пожежної безпеки, розповісти про невідкладні дії під час пожежі,  розвивати вміння використовувати способи та засоби запобігання пожежі, правильно здійснювати поетапність евакуації в громадських приміщеннях. Під час виховної години з'ясували теоретичні питання, пригадали причини та види виникнення пожеж. Склали алгоритм дій  під час виникнення пожеж.

Категорія: Гімназійне життя / Безпека житттєдіяльності

 

Вогонь – біда, вода – біда, а без вогню і води ще більше біди!

Автор: feanen від 3-12-2022, 11:03, переглядів: 72

0

Вогонь – найстрашніша у світі стихія, тому що вона практично нічого живим не залишає на своєму шляху. Створюється надзвичайно висока температура, від якої все спалахує, вода миттєво випаровується, а вогонь усе спопеляє. Поширюється їдкий дим, що наповнює всі приміщення і не дає дихнути, бо наповнює легені чадним димом. Це дуже страшна стихія, з якою важко впоратися. Вогонь – це ворог людини. Іноді він виходить з-під контролю. Як тоді бути? Як з вогнем боротися, коли вже щось горить? 

Категорія: Безпека житттєдіяльності / Гімназійне життя

 

Важливо знати кожному: правила поведінки під час пожежі у місцях із масовим перебуванням людей

Автор: feanen від 2-12-2022, 08:08, переглядів: 77

0

29 листопада у 6 класі до тижня знань безпеки життєдіяльності була проведена виховна година «Важливо  знати кожному: правила поведінки під час пожежі у місцях з масовим перебуванням людей».

Під час заходу учні згадали про необхідність дотримання правил пожежної безпеки у побуті та евакуацію населення у разі небезпеки. Переглянули відеоролик «Важливо знати кожному: правила поведінки під час пожежі у місцях з масовим перебуванням людей», фільм «Евакуація під час пожежі», провели тестування «Пожежна безпека у побуті». 

Категорія: Безпека житттєдіяльності / Гімназійне життя

 
Назад Вперед