3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Тижні безпеки життєдіяльності

Автор: dend від 12-04-2010, 10:33, переглядів: 3 208

Тижні безпеки життєдіяльності - це підготовка особистості до активної участі в забезпеченні тривалого повноцінного життя в сучасному суспільстві 

 

 
 І семестр:  ІІ семестр:

 Тиждень знань Правил Дорожнього руху "Знання дорожнього руху - запорука вашого здоров'я"

 Тиждень сприяння здорового способу життя та безпеки життєдіяльності "Здоров'я маємо - не дбаємо, а погубивши - плачемо..."

 Тиждень знань пожежної безпеки "З вогнем погані жарти, жартувати з ним не варто"  Тиждень безпеки життєдіяльності "Цивільна оборона - добрі знання, швидка дія, право на життя" 

 

 

ГРАФІК проведення бесід з питань безпеки життєдіяльності учнів 5-11 класів на 2010/11 навчальний рік     відкрити або скачати

Категорія: Безпека житттєдіяльності

 

Правила дорожнього руху знай, життя та здоров’я зберігай!

Автор: feanen від 11-05-2024, 11:31, переглядів: 42

0

11 травня 2024, в рамках Тижня безпеки життєдіяльності «Правила для пішоходів шануватимуть люди – скрізь тоді порядок буде!» для учнів 5 та 6 класів були проведені заходи: гра-вікторина «Правила дорожнього руху знай, життя та здоров’я зберігай!», практичні заняття «На вулицях нашого міста». Мета заходів -  збагачувати знання дітей новою інформацією про дороги і правила дорожнього руху, дорожню розмітку, елементи дороги та пішохідний перехід і на завершення учні підготували малюнки та назвали формулу безпечної поведінки на дорозі: ПЕРЕДБАЧАТИ, УНИКАТИ, ДІЯТИ!

Категорія: Ліцейне життя / Безпека житттєдіяльності

 

Увага на дорозі - життя у безпеці

Автор: feanen від 10-05-2024, 15:29, переглядів: 47

0

Цей тиждень знань безпеки життєдіяльності носить назву "Правила для пішоходів шануватимуть люди - скрізь тоді порядок буде!". Тому учні 8 класу провели тематичну бесіду "Увага на дорозі - життя у безпеці", і закріпили знання на практиці проходивши вулицями та перехрестями нашого міста.

Категорія: Ліцейне життя / Безпека житттєдіяльності

 

Брейн-ринг «Знавці правил дорожнього руху»

Автор: feanen від 10-05-2024, 11:10, переглядів: 52

0

В рамках тижня безпеки життєдіяльності «Правила для пішоходів шануватимуть люди – скрізь тоді порядок буде!» в 11-Б класі пройшов брейн-ринг «Знавці правил дорожнього руху». Мета заходу - повторення, узагальнення та систематизації знань учнів про правила дорожнього руху та дорожніх знаків. Брейн-ринг складався з п’яти раундів, які сприяли узагальненню та закріпленню знання одинадцятикласників про правила домашнього руху. Перший раунд - бліц-турнір: кожній команді пропонувалися запитання про правила дорожнього руху. 

Категорія: Ліцейне життя / Безпека житттєдіяльності

 

Виховна бесіда « Правила для пішоходів шануватимуть люди – скрізь тоді порядок буде!»

Автор: feanen від 10-05-2024, 11:08, переглядів: 44

0

09.05.24р. у 11-В класі була проведена виховна бесіда « Правила для пішоходів шануватимуть люди – скрізь тоді порядок буде !» Вихователь Стрембіцька С.В. нагадала учням, що всі учасники дорожнього руху повинні дотримуватися та виконувати правила дорожнього руху. Ліцеїсти сформували правила поводження на дорозі, правила поведінки в транспорті, виробили алгоритм дії при ДТП. Учні усвідомили необхідність бути уважними і дисциплінованими на наших вулицях, адже від цьго залежить їх життя і здоров’я! Життя людини має дуже велику цінність! А безпека на дорозі – це ї є, насамперед ,безпека життя!

Категорія: Ліцейне життя / Безпека житттєдіяльності

 

Увага на дорозі-безпека у житті

Автор: feanen від 10-05-2024, 08:05, переглядів: 48

0

З 6 по 12 травня в нашій школі проходить Тиждень безпеки дорожнього руху. Мета якого – запобігання дитячого дорожньо-транспортного травматизму серед учнівської молоді та безпека на дорогах.
В 10-Б класі була проведена година спілкування:" Увага на дорозі-безпека у житті".
Під час проведення  заходу учні повторили, узагальнили  знання про правила дорожнього руху. Учні обговорили основні правила поведінки на вулиці та дійшли висновку, що знання правил дорожнього руху, уважність, обережність на дорогах – це запорука власної безпеки.

Категорія: Ліцейне життя / Безпека житттєдіяльності

 

Техніки збереження ментального здоров’я. Психологічна підтримка в умовах воєнного стану

Автор: feanen від 12-04-2024, 13:42, переглядів: 90

0

Під час тренінгу, проведеного в 11-Б класі, учні  дізнались про  способи збереження ментального здоров’я  та його відновлення у разі потреби. Вони ознайомились зі спеціальними техніками, як фізіологічного так і психологічного характеру: дихальні вправи, самомасаж та медитації. Одинадцятикласники переглянули відео з порадами психолога: « Як покращити своє ментальне здоров’я». Під час війни дуже важливо володіти цими техніками, адже в таких умовах людина будь-якого віку особливо вразлива до факторів спричинення психологічного дискомфорту. Якщо вчасно не надати їй допомогу, уникнення проблеми потребуватиме втручання кваліфікованого фахівця.

Категорія: Ліцейне життя / Безпека житттєдіяльності

 

Поради щодо правил поведінки в умовах воєнного стану під час пожежі

Автор: feanen від 21-11-2023, 09:04, переглядів: 152

0

17 листопада в 7 класі до Тижня знань безпеки життєдіяльності був проведений урок безпеки: «Поради щодо правил поведінки в умовах воєнного стану під час пожежі». Під час заходу учні згадали про необхідність дотримання правил пожежної безпеки у побуті та евакуацію населення у разі небезпеки. Переглянули фільм «Евакуація учнів у навчальному закладі під час пожежі», провели навчальну гру «Швидше вдягнись та товаришу допоможи!».

Категорія: Безпека житттєдіяльності

 
Назад Вперед