3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Тижні безпеки життєдіяльності

Автор: dend від 12-04-2010, 10:33, переглядів: 2 963

Тижні безпеки життєдіяльності - це підготовка особистості до активної участі в забезпеченні тривалого повноцінного життя в сучасному суспільстві 

 

 
 І семестр:  ІІ семестр:

 Тиждень знань Правил Дорожнього руху "Знання дорожнього руху - запорука вашого здоров'я"

 Тиждень сприяння здорового способу життя та безпеки життєдіяльності "Здоров'я маємо - не дбаємо, а погубивши - плачемо..."

 Тиждень знань пожежної безпеки "З вогнем погані жарти, жартувати з ним не варто"  Тиждень безпеки життєдіяльності "Цивільна оборона - добрі знання, швидка дія, право на життя" 

 

 

ГРАФІК проведення бесід з питань безпеки життєдіяльності учнів 5-11 класів на 2010/11 навчальний рік     відкрити або скачати

Категорія: Безпека житттєдіяльності

 

Безпека на дорозі

Автор: feanen від 29-09-2022, 12:45, переглядів: 56

0

19.09 у восьмому класі була проведена вікторина до тижня безпеки дорожнього руху: "Безпека на дорозі". Учні закріпили та поглибили знання з правил дорожнього руху, щоб уникнути нещасних випадків та привернули увагу до проблем безпеки на дорогах. Дійшли до висновку,  що  від їх уважності, знань, правил і дотримання їх залежить їх життя.

Категорія: Гімназійне життя / Безпека житттєдіяльності

 

Будь обережним на дорозі

Автор: feanen від 27-09-2022, 08:00, переглядів: 55

0

В рамках тижня безпеки життєдіяльності "Їдеш у путь - обережним будь", в 9 класі була проведена година спілкування з елементами гри "Будь обережним на дорозі". Під час якої розглянули основні правила поведінки пішоходів на дорозі, безпеки у людному місці, та правила поводження на зупинці. Закріпили знання і навички - грою.

Категорія: Безпека житттєдіяльності / Гімназійне життя

 

Квест у 11-Б класі «Я – учасник дорожнього руху»

Автор: feanen від 26-09-2022, 09:08, переглядів: 56

0

Попри воєнні дії залишається актуальним збереження життя на дорогах: усіх функцій в дорожньо-транспортній сфері, забезпечення основних транзитних сполучень, дотримання водіями правил дорожнього руху та інших вимог безпеки при перевезеннях пасажирів та вантажів, якості підготовки та допуску водіїв до керування транспортними засобами, оперативного реагування службами на наслідки ДТП, врегулювання страхових випадків та інших важливих питань.


Категорія: Гімназійне життя / Безпека житттєдіяльності

 

Поради пішоходам від поліцейських

Автор: feanen від 26-09-2022, 09:06, переглядів: 49

0

19 вересня під час Тижня знань безпеки життєдіяльності «Їдеш у путь – обережним будь!» учні 6-го класу провели  урок життєзбереження «Абетка безпеки: Поради пішоходам від поліцейських».

Під час заходу шестикласники згадали правила і обов’язки пішоходів, розповідали про дорожні знаки по дорозі зі школи до дому,   про правила поведінки у громадському транспорті, обговорювали небезпечні ситуації на дорогах. 

Категорія: Гімназійне життя / Безпека житттєдіяльності

 

Інформаційна година "Порядок дій та правила поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів"

Автор: feanen від 9-05-2022, 14:35, переглядів: 149

0 5 травня у 8 класі була проведена інформаційна година "Порядок дій та правила поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів" Під час інформаційної години розглянули основні правила поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів, склали алгоритм дій у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.

Категорія: Безпека житттєдіяльності

 

Обережно: небезпека

Автор: feanen від 3-05-2022, 09:33, переглядів: 111

0 В 9 класі під час тижня знань безпеки життєдіяльності «Обережно: небезпека» пройшов тренінг "Я супергерой безпеки". Використовуючи методи ейдетики, учні розглянули основні правила поведінки в евакуації, на окупованих територіях і в зоні бойових дій. Результатом роботи команд стала малюнкова презентація таких правил. Як висновок учні зазначили, що говорити про безпеку треба не тому, що щось небезпечне має статися, а для того, щоб "натренувати м’язи безпеки" та відчувати свою силу в будь-якій ситуації.

Категорія: Безпека житттєдіяльності / Гімназійне життя

 

Пожежна безпека в оселі

Автор: feanen від 6-11-2021, 10:47, переглядів: 154

0

6 листопада у 8 класі, в рамках тижня безпеки життєдіяльності,  був проведений урок-тренінг «Пожежна безпека в оселі». Метою якого було розглянути основні причини виникнення пожеж, ознайомити учнів з умовами виникнення процесу горіння, принципам запобігання пожежі, розвивати уміння аналізувати причини виникнення пожеж. Учням були запропоновані такі завдання: «Мозковий штурм», «Я можу використати вогонь», вправа «Запитання-відповіді», гра «Хто більше». Учні активно брали участь в обговоренні, висловлювали свої думки, ділились власним досвідом.

Категорія: Безпека житттєдіяльності

 
Назад Вперед