3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Тижні безпеки життєдіяльності

Автор: dend від 12-04-2010, 10:33, переглядів: 3 157

Тижні безпеки життєдіяльності - це підготовка особистості до активної участі в забезпеченні тривалого повноцінного життя в сучасному суспільстві 

 

 
 І семестр:  ІІ семестр:

 Тиждень знань Правил Дорожнього руху "Знання дорожнього руху - запорука вашого здоров'я"

 Тиждень сприяння здорового способу життя та безпеки життєдіяльності "Здоров'я маємо - не дбаємо, а погубивши - плачемо..."

 Тиждень знань пожежної безпеки "З вогнем погані жарти, жартувати з ним не варто"  Тиждень безпеки життєдіяльності "Цивільна оборона - добрі знання, швидка дія, право на життя" 

 

 

ГРАФІК проведення бесід з питань безпеки життєдіяльності учнів 5-11 класів на 2010/11 навчальний рік     відкрити або скачати

Категорія: Безпека житттєдіяльності

 

Поради щодо правил поведінки в умовах воєнного стану під час пожежі

Автор: feanen від 21-11-2023, 09:04, переглядів: 83

0

17 листопада в 7 класі до Тижня знань безпеки життєдіяльності був проведений урок безпеки: «Поради щодо правил поведінки в умовах воєнного стану під час пожежі». Під час заходу учні згадали про необхідність дотримання правил пожежної безпеки у побуті та евакуацію населення у разі небезпеки. Переглянули фільм «Евакуація учнів у навчальному закладі під час пожежі», провели навчальну гру «Швидше вдягнись та товаришу допоможи!».

Категорія: Безпека житттєдіяльності

 

Правила поведінки при пожежі

Автор: feanen від 21-11-2023, 08:57, переглядів: 76

0

Минулий тиждень був присвячений "Пожежній безпеці під час воєнного стану", тож учні 8 класу провели класну годину з елементами тренінгу на тему "Правила поведінки при пожежі". Діти переглянули відео та пограли у вікторину, де дізналися як виникають пожежі та як їх можна  уникнути. Деякі поділилися своїм досвідом і обговорили свій план дій при виникненні пожежі.  І аби узагальнити свої знання з цієї теми, учні ознайомилися з планом пожежної евакуації у нашому ліцеї.

Категорія: Безпека житттєдіяльності

 

Будь обережним з вогнем! Протипожежна та мінна безпека в умовах воєнного стану

Автор: feanen від 21-11-2023, 08:53, переглядів: 60

0

 Питання безпеки життєдіяльності під мирний та воєнний час – різні речі. У період миру небезпечні для життя і здоровʼя ситуації виникають, як правило, через нашу або чиюсь необережність. Війна ж ставить людину в умови, коли вона кожну хвилину повинна бути готовою рятувати себе й оточуючих. Вогонь – явище, яке найчастіше виникає у результаті застосування ворогом різних видів зброї: руйнування супроводжуються пожежею. Під час тематичної класної години учні 11-Б черговий раз повторили алгоритм дій у таких ситуаціях.

Категорія: Безпека житттєдіяльності

 

Екскурсія до музею протипожежної безпеки

Автор: feanen від 16-11-2023, 08:03, переглядів: 81

0

15 лістопада учні 10-Б класу відвідали музей пожежної охорони у Кропивницькому. Дізналися історію міста та випадки масштабних пожеж, а також повторили правила безпеки. Дуже зацікавила історія змінювання та удосконалення костюмів, приладдя й автомобілів пожежників. Також до глибини душі тронули сучасні історії людей з подій фронту, де розповідалося про заховані вибухівки. Гарно-оформлений музей та чудове пояснення лектора змогли відтворити всю важкість тих часів при пожежах. Ця екскурсія справді була корисною та пізнавальною. Учні вдячні працівникам , що по при воєнний стан країна продовжує розвиватися сама та розвивати молодь.

Категорія: Безпека житттєдіяльності

 

Правила поведінки учнів ліцею під час пожежи. Перша долікарська допомога

Автор: feanen від 16-11-2023, 08:02, переглядів: 83

0

В рамках проведення тижня знань з безпеки життєдіяльності для учнів 10- Б класу(вихователь Дмитрієва О.Є) була проведена 13 листопада інформаційна година:"Правила поведінки учнів під час пожежі. Перша долікарська допомога". Метою якої було  відпрацювання умінь  учнів ліцею діяти при пожежі та удосконалення учнями теоретичних знань і практичних навичок щодо дій в умовах надзвичайних ситуацій.

Категорія: Гімназійне життя / Безпека житттєдіяльності

 

Правила дорожнього руху знаєш - здоров’я та життя зберігаєш!

Автор: feanen від 22-09-2023, 15:33, переглядів: 120

0

У період тижня безпеки дорожнього руху в 10-А, 11-А класах вихователем Маловик Вікторією Анатоліївною був проведений виховний захід «Правила дорожнього руху знаєш - здоров’я та життя зберігаєш!» з метою закріплення та поглиблення знань щодо видів загроз на дорозі, чинників, які впливають на суспільну небезпеку та заходів безпеки; систематизування знань щодо правил дорожнього руху та дорожніх знаків для пішоходів; розвитку вміння швидко орієнтуватися і правильно приймати рішення в дорожніх ситуаціях, уникати небезпек; виховання відповідального ставлення до обов’язків учасника дорожнього руху згідно з ПДР. Учні брали активну участь у заході, отримані знання закріпили під час гри «Знайди та попередь пастку для пішохода».

Категорія: Безпека житттєдіяльності

 

Збережи життя. Правила безпеки дорожнього руху

Автор: feanen від 19-09-2023, 17:57, переглядів: 121

0

В рамках тижня БЖ «Правила дорожні – корисні для кожного» в 10-Г класі була проведена бесіда з елементами вікторини на тему «Збережи життя. Правила безпеки дорожнього руху». Метою заходу було поглибити знання ліцеїстів про правила дорожнього руху, повторити основні правила поведінки на дорозі головних учасників дорожнього руху, ознайомити дітей з правилами переходу дороги, вулиці, перехрестя.

Категорія: Безпека житттєдіяльності

 
Назад Вперед