3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Тижні безпеки життєдіяльності

Автор: dend від 12-04-2010, 10:33, переглядів: 2 901

Тижні безпеки життєдіяльності - це підготовка особистості до активної участі в забезпеченні тривалого повноцінного життя в сучасному суспільстві 

 

 
 І семестр:  ІІ семестр:

 Тиждень знань Правил Дорожнього руху "Знання дорожнього руху - запорука вашого здоров'я"

 Тиждень сприяння здорового способу життя та безпеки життєдіяльності "Здоров'я маємо - не дбаємо, а погубивши - плачемо..."

 Тиждень знань пожежної безпеки "З вогнем погані жарти, жартувати з ним не варто"  Тиждень безпеки життєдіяльності "Цивільна оборона - добрі знання, швидка дія, право на життя" 

 

 

ГРАФІК проведення бесід з питань безпеки життєдіяльності учнів 5-11 класів на 2010/11 навчальний рік     відкрити або скачати

Категорія: Безпека житттєдіяльності

 

Інформаційна година "Порядок дій та правила поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів"

Автор: feanen від 9-05-2022, 14:35, переглядів: 34

0 5 травня у 8 класі була проведена інформаційна година "Порядок дій та правила поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів" Під час інформаційної години розглянули основні правила поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів, склали алгоритм дій у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.

Категорія: Безпека житттєдіяльності

 

Обережно: небезпека

Автор: feanen від 3-05-2022, 09:33, переглядів: 55

0 В 9 класі під час тижня знань безпеки життєдіяльності «Обережно: небезпека» пройшов тренінг "Я супергерой безпеки". Використовуючи методи ейдетики, учні розглянули основні правила поведінки в евакуації, на окупованих територіях і в зоні бойових дій. Результатом роботи команд стала малюнкова презентація таких правил. Як висновок учні зазначили, що говорити про безпеку треба не тому, що щось небезпечне має статися, а для того, щоб "натренувати м’язи безпеки" та відчувати свою силу в будь-якій ситуації.

Категорія: Безпека житттєдіяльності / Гімназійне життя

 

Пожежна безпека в оселі

Автор: feanen від 6-11-2021, 10:47, переглядів: 101

0

6 листопада у 8 класі, в рамках тижня безпеки життєдіяльності,  був проведений урок-тренінг «Пожежна безпека в оселі». Метою якого було розглянути основні причини виникнення пожеж, ознайомити учнів з умовами виникнення процесу горіння, принципам запобігання пожежі, розвивати уміння аналізувати причини виникнення пожеж. Учням були запропоновані такі завдання: «Мозковий штурм», «Я можу використати вогонь», вправа «Запитання-відповіді», гра «Хто більше». Учні активно брали участь в обговоренні, висловлювали свої думки, ділились власним досвідом.

Категорія: Безпека житттєдіяльності

 

Як запобігти пожежі. Вимоги пожежної безпеки у ліцеї. Перша долікарська допомога при пожежах

Автор: feanen від 6-11-2021, 08:32, переглядів: 109

0

У 5 класі до тижня знань безпеки життєдіяльності була проведена година безпеки «Як запобігти пожежі. Вимоги пожежної безпеки у ліцеї. Перша долікарська допомога при пожежах».

Під час заходу учні згадали про правила поводження з електричними приладами; про евакуацію населення у разі небезпеки; про наслідки та надання першої до лікарняної допомоги під час пожежі, про необхідність дотримання правил пожежної безпеки. Переглянули мультфільми «Безпека у лісі», «Професія пожежник», провели тестування «Пожежна безпека у побуті». 

Категорія: Безпека житттєдіяльності

 

Безпека і небезпека. Принципи безпечної життєдіяльності під час осінніх канікул

Автор: feanen від 26-10-2021, 09:02, переглядів: 191

0

22 жовтня у 5 класі був проведений урок-застереження «Безпека і небезпека. Принципи безпечної життєдіяльності під час осінніх канікул». На уроці учні ознайомилися з поняттями «безпека життя» і «небезпека життя», наводили приклади, розпізнавали основні ознаки небезпечних ситуацій, говорили про необхідність безпечної поведінки, дотримання порядку дій при потраплянні в небезпечну ситуацію. 

Категорія: Безпека житттєдіяльності

 

Хвороба Боткіна. Симптоми. Наслідки. Лікування. Профілактика

Автор: feanen від 11-10-2021, 08:07, переглядів: 529

0

8 жовтня у 5-му класі була проведена бесіда на тему «Хвороба Боткіна. Профілактика захворювання». Учні розповіли про статистику захворювань України, про профілактичні заходи із попередження захворювання на вірусний гепатит, переглянули презентацію «Хвороба ХХІ сторіччя», відео «Гепатит А, Б, С». Обговорювали наслідки недотримання правил гігієни та санітарії.


Категорія: Безпека житттєдіяльності / Гімназійне життя

 

Інформаційна хвилинка на тему «Вивчаємо, знаємо, виконуємо!»

Автор: feanen від 20-09-2021, 14:56, переглядів: 157

0

17 вересня була проведена інформаційна хвилинка на  тему «Вивчаємо, знаємо, виконуємо!» Метою заходу було - розширити знання учнів про дорогу, дорожню розмітку та пішохідний перехід. Під час інформаційної хвилини учні відповідали на питання «Які вони знають правила дорожнього руху?, та здобували нові знання.

Категорія: Безпека житттєдіяльності / Гімназійне життя

 
Назад Вперед