Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Безпека житттєдіяльності » Тиждень безпеки життєдіяльності на тему: "Сприяння здорового способу життя"

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Тиждень безпеки життєдіяльності на тему: "Сприяння здорового способу життя"

Автор: dend від 6-04-2010, 15:24, переглядів: 6 155

0
Сьогодні проблема безпеки життєдіяльності розглядається як базисна потреба людини. Діяльність облкомплексу спрямована на формування і розвиток фізично, психічно і морально здорової особистості із стійкими переконаннями та системою знань про здоров'я, здоровий спосіб життя. Педагогічний колектив облкомплексу поширює серед учнів інформацію про цінності здорового способу життя, створюючи навколо себе середовище, сприятливе для здоров'я, залучаючи заклади-супутники до спільної роботи. З метою пропаганди постійно проводяться зустрічі учнів облкомплексу з лікарями-наркологами.

Відповідно до наказу управління освіти і науки Кіровоградської обласної держадміністрації №353 від 29.07.2008року «Про проведення Тижнів безпеки життєдіяльності у 2008-2009 навчальному році», згідно річного плану роботи гімназії – інтернату обласного комплексу, наказу №14 від 23 січня 2009 року «Про проведення Тижня сприяння здорового способу життя та безпеки життєдіяльності» в обласному комплексі з 26 по 30 січня 2009 року був проведений Тиждень сприяння здорового способу життя та безпеки життєдіяльності.

Відповідно до тематики Тижня в облкомплексі були проведені загальні заходи, а саме: загальногімназійна лінійка, тематична радіогазета «Життя людини – найвища цінність», лекції на тему сприяння здорового способу життя, заняття про надання першої долікарської допомоги постраждалим у небезпечних ситуаціях, зустріч із лікарем-венерологом, конкурс на кращий учнівський малюнок, конкурс стіннівок, відвідування музею спортивної слави.

Категорія: Безпека житттєдіяльності

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.