Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Безпека житттєдіяльності » Бесіда у 5 класі «Надзвичайні ситуації. Правила безпеки»

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Бесіда у 5 класі «Надзвичайні ситуації. Правила безпеки»

Автор: Французан від 4-11-2014, 10:58, переглядів: 1 832

0 Бесіда у 5 класі «Надзвичайні ситуації. Правила безпеки»

У 5 класі проведено бесіду «Надзвичайні ситуації. Правила безпеки» з метою актуалізувати і узагальнити знання учнів з безпечної поведінки під час небезпечних та надзвичайних ситуацій, виховувати мужність і спроможність приймати швидкі і правильні рішення в екстремальних умовах, попередити прояви паніки в небезпечних та надзвичайних ситуаціях.

Гімназисти визнали, що надзвичайні ситуації виникають все частіше в сучасному житті, які дають нам відчуття напруги і тривожності. Проблема гарантування і підвищення безпеки у рази стає однією з найважливіших проблем. Раптовість та непередбачуваність екстремальних і надзвичайних ситуацій, як правило, викликають стресовий стан у людини, тим паче дитини, негативно впливають на психічне здоров’я.

Саме тому, треба запам’ятати, якщо виникла надзвичайна ситуація, облік часу йде на секунди! Не треба панікувати. Пам’ятайте, що мужність і спроможність приймати швидкі і правильні рішення в екстремальних умовах, може зберегти життя не тільки ваше, а й інших людей.

Категорія: Безпека житттєдіяльності / Гімназійне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.