Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Гімназійне життя » Година спілкування «Безпека та правила поведінки в громадському транспорті» у 10-А класі

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Година спілкування «Безпека та правила поведінки в громадському транспорті» у 10-А класі

Автор: Французан від 17-10-2012, 16:49, переглядів: 4 760

0
Година спілкування «Безпека та правила поведінки в громадському транспорті» у 10-А класі    

У 10-А класі була проведена година спілкування «Безпека та правила поведінки в громадському транспорті».

Необхідність використання транспорту в наш час не викликає жодного сумніву. Будь-який транспортний засіб — це джерело підвищеної небезпеки. Мета години спілкування зазначити про людей, які підготовлені, знають про можливі аварійні ситуації, а також про те, що робити при їх виникненні - скоять менше помилок під час дійсної аварійної ситуації, що може врятувати їм життя.

Учні  доповіли в про необхідність кожного пасажира виконувати правила безпечної поведінки в громадському транспорті з метою підвищення особистої дорожньо-транспортної безпеки, знати потенційно аварійні ситуації, характерні для того чи іншого виду транспортних засобів, послугами якого він користується. Крім того діти зазначили, що треба бути добре обізнаними з засобами індивідуального та колективного захисту, що знаходяться у транспортному засобі, та вміти їх використовувати.   

Зроблено висновок: Дотримання правил безпеки як пасажирами і водіями, так і пішоходами значно зменшує ризик потрапляння в надзвичайні ситуації.

Категорія: Гімназійне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.