Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Безпека житттєдіяльності » Тиждень безпеки життєдіяльності на тему: "Безпека довкілля"

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Тиждень безпеки життєдіяльності на тему: "Безпека довкілля"

Автор: dend від 6-04-2010, 16:58, переглядів: 4 407

0
Основи безпеки життєдіяльності - це той фундамент знань, який покликаний навчати дитину виростати з розумінням того, в якому світі живе, які небезпеки в ньому чатують і в який спосіб, завдяки яким знанням та навичкам своє життя можна зробити максимально безпечним і ефективним. Отже, уже стало доброю традицією в нашій гімназії проводити в квітні місяці Тиждень безпеки життєдіяльності на тему: "Безпека довкілля". Завдання проведених тематичних заходів – акцентування уваги дітей на дотриманні правил безпечної поведінки як вдома, так і на вулиці, під час відпочинку та дозвілля тощо.

Вихователями закладу проводиться такі виховні заходи із учнями: години спілкування "Безпека довкілля - впевненість у майбутньому", "Екологія і місто - справа кожного", "Україна і радіація", "Нехай земля квітує всюди - природу збережемо, люди".

Учнями гімназії на уроках української мови написано ряд диктантів та переказів на задану тему. Приємно радують своїми змістовними, естетично оформленими стіннівками учні всіх класів гімназії. Досить цікаво проходить радіогазета, підготовлена гімназистами та конкурс дитячих малюнків на асфальті.

Категорія: Безпека житттєдіяльності

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.