Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Безпека житттєдіяльності » Тиждень безпеки життєдіяльності на тeму: "Правила Дорожнього руху"

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Тиждень безпеки життєдіяльності на тeму: "Правила Дорожнього руху"

Автор: dend від 1-10-2010, 09:09, переглядів: 4 558

0
Тиждень безпеки життєдіяльності на тeму:  "Правила Дорожнього руху"     

Чимало турбот виникає у працівників Державтоінспекції з початком нового навчального року. Зазвичай, у перші дні вересня спостерігається сплеск дитячого травматизму, викликаний тим, що діти за літній період, перебуваючи на відпочинку, відвикають від інтенсивного дорожнього руху.

Саме тому серед школярів з 20 серпня по 20 вересня проходив всеукраїнський конкурс-рейд «Увага! Діти на дорозі!», в рамках якого в облкомплексі з 13 по 18 вересня 2010 року проводився Тиждень знань Правил дорожнього руху «Знання Дорожнього руху – запорука вашого здоров’я».

Тиждень безпеки життєдіяльності на тeму:  "Правила Дорожнього руху"     

Вихователями та вчителями комплексу проводяться різноманітні заходи: конкурси малюнків, стінних газет, бесіди, розважально-пізнавальні ігри, тренінги, радіогазети.

Усі заходи, проведені під час цього Тижня, спрямовані на виховання в учнів бережливого ставлення до свого здоров'я та життя оточуючих людей.
Діти, граючись, малюючи, аналізуючи різні життєві ситуації, вчаться обережно поводитись на вулиці. Практичні заняття, рольові ігри дають їм змогу закріпити здобуті знання на практиці.

Категорія: Безпека житттєдіяльності

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.