Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Гімназійне життя » Класна година «Щоб не трапилось біди – правил дорожніх дотримуйся завжди» у 10-Б класі

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Класна година «Щоб не трапилось біди – правил дорожніх дотримуйся завжди» у 10-Б класі

Автор: Французан від 9-10-2012, 09:15, переглядів: 4 840

0
Класна година «Щоб не трапилось біди – правил дорожніх дотримуйся завжди» у 10-Б класі    

З кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах країни. А це, в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому великого значення набувають знання правил дорожнього руху та їх дотримання.

Тематична класна година «Щоб не трапилось біди – правил дорожніх дотримуйся завжди» мала за мету поглибити знання гімназистів з правил дорожнього руху та ознайомити з історією їх виникнення. Як відомо, сьогодні правила дорожнього руху встановлюють єдиний порядок руху на всій території більшості країн світу. Та не всі знають про те, що перший наказ про введення правил дорожнього руху в Російській імперії видав у січні 1683 року Петро І. Але справжні правила почали діяти лише через 125 років. Ці правила вказували, де можна було їздити, де можна зупинятися кінним екіпажам. Був введений правосторонній рух. З часом правила, звичайно, змінювалися, доповнювалися, особливо після 1891 року, коли в нашій країні з’явився перший автомобіль. Він мав право їхати зі швидкістю 26 км/год. Сьогодні ця швидкість викликає лише іронічну посмішку, як і кількість автомобілів на тодішніх проїжджих частинах. Але ми повинні усвідомлювати, що виконання правил дорожнього руху у ХХІ столітті є однією з головних умов збереження життя – нашого та наших близьких.

Категорія: Гімназійне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.