Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Гімназійне життя » Година спілкування «Насильство у світі. Ми проти насильства» у 10-А класі

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Година спілкування «Насильство у світі. Ми проти насильства» у 10-А класі

Автор: Французан від 22-10-2012, 14:14, переглядів: 7 251

0
Година спілкування  «Насильство у світі. Ми проти насильства» у 10-А класі    

У всьому світі за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН 21 вересня відзначають Міжнародний день миру, як день всесвітньої відмови від насильства і вогню. Його почали святкувати у 1982 році.

У цей день ООН закликає всі країни зупинити військові дії і хоча б на 24 години припинити проливати кров. Тільки мирні переговори та вирішення наявних проблем шляхом діалогу і компромісних рішень можуть дати дійсно відчутні результати і користь для всього людства.

В рамках цього проекту у 10-А класі вихователем Брайко А.А. було проведено годину спілкування  «Насильство у світі. Ми проти насильства», метою якого було оприлюднити існуючу проблему, продемонструвати  приховану від сторонніх очей жорстокість по відношенню до людей, що піддаються насильству, і вселити надію на світле майбутнє.

Війна та насильство — це зло, що калічить наші душі. Отже, щоб стати кращими,  потрібно змінити навколишній світ, починаючи з себе.

Категорія: Гімназійне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.