Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Гімназійне життя » Перегляд та обговорення фільму «Я ніколи більше сюди не повернусь»

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Перегляд та обговорення фільму «Я ніколи більше сюди не повернусь»

Автор: Французан від 27-01-2012, 17:50, переглядів: 3 012

0
Перегляд та обговорення фільму «Я ніколи більше сюди не повернусь»
  

23 січня в 11-Б класі відбувся перегляд фільму Ролана Бикова «Я ніколи більше сюди не повернусь» та його обговорення. Метою заходу було розкрити приховану від багатьох сторонніх очей жорстокість по відношенню до дітей, що піддаються насильству у сім’ї. Цей шокуючий фільм про повсякденність, про те, як егоїзм, байдужість, обмеженість і тупість дорослих калічить життя дітей. А тому вже зараз ми повинні зрозуміти: не можна проходити повз чужу біду, думаючи,що нас це не стосується.

Під час обговорення проблеми учням була надана  інформація про сумну статистику щодо насильства у сучасних українських сім’ях. Гімназисти дійшли висновку, що провідну роль у створенні психологічного клімату в сім’ї має особистий приклад батьків, їх ставлення один до одного, до старших членів родини та до дітей, рівень їх культури, уміння поважати позицію близької людини.

Пройде досить невеликий проміжок часу –і нинішні старшокласники створять свої власні родини. А прийти на допомогу скривдженій дитини-обов’язок будь-якої нормальної людини.

Категорія: Гімназійне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.