Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Ліцейне життя » Виховний захід «Насильство в сім’ї»

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Виховний захід «Насильство в сім’ї»

Автор: Французан від 2-12-2011, 17:01, переглядів: 4 972

0
Виховний захід «Насильство в сім’ї»    

Генеральна Асамблея ООН оголосила 25 листопада Міжнародним днем боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок і запропонувала урядам, міжнародним організаціям і неурядовим організаціям проводити в цей день заходи, спрямовані на привернення уваги громадськості до цієї проблеми.

Існують проблеми, які суспільство хоче не помічати і протягом тривалого часу, іноді століттями, робить вигляд, ніби їх і не існує зовсім. Більшість тримається позиції «моя хата скраю» навіть тоді, коли в сусідній квартирі або хаті людину грубо б'ють, або систематично пригнічують його особистість криком, терором, повною зневагою його думки.

Ідеальна сім'я представляється ледь не раєм, в якому можна сховатися від небезпек незнайомого миру. Проте для багатьох сімей реальністю є постійні випадки насильства, а рідний будинок стає небезпечнішим, ніж вулиця.

Чоловік б'є дружину, дружина б'є чоловіка, батько і мати б'ють дітей ... Як зупинити жорстоке поводження в сім'ї?

В рамках цього проекту 24 листопада 2011р. у 10-В класі вихователем Брайко А.А. було проведено відкритий виховний захід «Насильство в сім’ї. Насильство щодо жінок. Ми проти насильства». Метою якого було оприлюднити існуючу проблему, вивернути навиворіт приховану від сторонніх очей жорстокість по відношенню до людей, що піддаються насильству, і вселити надію, що вихід є.

Категорія: Ліцейне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.