Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Гімназійне життя » Година спілкування «Цінності моєї родини»

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Година спілкування «Цінності моєї родини»

Автор: Французан від 24-01-2012, 12:49, переглядів: 8 559

0
Година спілкування «Цінності моєї родини»    

Родина – це не просто люди, які проживають під одним дахом. Це тісна єдність рідних людей, які представляють покоління – від самого меншого члена сім’ї до сивочолих дідусів, прабабусь. Це та тиха гавань, у якій завжди нас чекають, зрозуміють, найбільше люблять.

19 січня у 5 класі відбулася година спілкування «Цінності моєї родини». Учні висловлювали свої думки та відповідали на питання, що таке рід, на чому ж тримається родина, які основні цінності кожної української сім’ї? До найважливіших цінностей сім’ї діти віднесли повагу між її членами, культуру спілкування, взаємопідтримку, віру, чесність, працьовитість, здоров’я тощо. Також вони розповідали про свої домашні обереги, які складають цінність для їхньої сім’ї.

Захід дозволив  розкрити учням суть ідеалів родини, стосунків у колективі; сприяв згуртуванню дітей та поліпшенню настрою. Школярі зрозуміли, що міцна  родина – це міцна держава! У нинішні непрості часи, які переживає Україна, збереження родини як основи людського життя набирає ще більшої значимості: українці почали більше дорожити родиною та її цінностями.

Категорія: Гімназійне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.