Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Ліцейне життя » Година спілкування «Мій дім – моя фортеця»

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Година спілкування «Мій дім – моя фортеця»

Автор: Французан від 24-11-2011, 17:54, переглядів: 5 675

0
Година спілкування «Мій дім – моя фортеця»
   

Рідна домівка — це найдорожче місце для кожної людини. Тут ми знаходимо затишок, спокій, тут нас люблять і розуміють. Дім стає для нашої сім’ї захистом, тихою гаванню.  Ми доволі часто чуємо з уст різних людей давню приказку «Мій дім – моя фортеця!», і завжди переконуємось, наскільки ці слова відповідають дійсності. Вони є актуальним і в наш час, бо кожна людина мріє про свій дім-фортецю, в якому пануватиме злагода, тепло, затишок, підтримка близьких людей.

17 листопада у 5 класі відбулася година спілкування «Мій дім – моя фортеця». Учні розширили свої знання про родину, дім, сімейний затишок. Багато дітей у своєму житті бачили справжні фортеці і розказали всім присутнім про них. Дуже сподобалася учням презентація «Захоплення моєї родини», гра «Чи знаєш ти?» та конкурс кулінарів. У різних народів існує чимало прислів'їв і приказок, безпосередньо пов'язаних з родиною та житлом: «Мій дім - моя кров», «Дома і стіни допомагають», «Дома і солома їстівна»... Школярі теж  підготували прислів’я, приказки, вірші про дім та сім’ю. Наприкінці заходу діти намалювали на дошці малюнок «Будинок моєї мрії» та побудували біля нього мур, який складався з цеглинок: любові, добра, щирості, поваги, розуміння, радості, віри та щастя. І зробили висновок, що із цих простих, на перший погляд, цеглинок збудована наша родинна фортеця.

Година спілкування «Мій дім – моя фортеця»    

Цей захід дозволив краще згуртувати учнівський колектив, виховати любов до близьких людей, повагу до старших, людяність, чесність, милосердя, бажання робити своїм близьким приємне, бути до них чуйними та уважними.

Категорія: Ліцейне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.