Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Гімназійне життя » У 6 класі відбувся відкритий захід – година спілкування «Твоє ім’я – твій друг»

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

У 6 класі відбувся відкритий захід – година спілкування «Твоє ім’я – твій друг»

Автор: Joker_13 від 26-11-2012, 11:54, переглядів: 3 281

0
У 6 класі відбувся відкритий захід – година спілкування «Твоє ім’я – твій друг»
   

Для кожної людини звук її імені є найсолодшим і найважливішим звуком людської мови.

Дейл Карнегі

20 листопада у 6 класі відбувся відкритий захід – година спілкування «Твоє ім’я – твій друг». Метою заходу було розповісти учням про виникнення імен, їхнє значення в житті людини; сприяти формуванню в учнів розуміння поняття «добре ім’я», виховувати гуманну, творчу, соціально активну особистість, здатну з повагою ставитися до самої себе, інших людей. Шестикласники дізналися, що історія походження імен дуже цікава: одні прийшли до нас із сивої давнини, інші виникли зовсім недавно. Є імена популярні й непопулярні, поширені в усьому світі або тільки серед представників окремих народів.

На початку заходу учні переглянули презентацію «Значення твого імені», в якій йшлося про походження та значення імен кожного з учнів 6 класу та його значення, потім шестикласники розповіли про імена та прізвища, які давали раніше. Гімназистам були запропоновані такі форми роботи: творче завдання «Цікаве інтерв’ю», робота в парах «Поважаю тебе, друже». Учні також пригадали народні прислів’я, приказки, прикмети та загадки, в яких згадуються імена та прізвища.

Досить цікавим виявився конкурс «Імена у народних скоромовках». Наприкінці години спілкування учні зробили висновок, що імен існує безліч, але за кожним стоїть особистість, єдина у світі, неповторна. Тож саме від нас залежить, яким для оточуючих стане наше ім’я. Ми повинні жити чесно, гідно і красиво, пам'ятаючи своє ім'я, не заплямовуючи його ні брудними думками, ані поганими вчинками. Тільки тоді наше ім’я стане нашим вірним другом! 

Категорія: Гімназійне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.