Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Гімназійне життя » У 6 класі відбулася бесіда «Ввічливість – окраса людської душі»

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

У 6 класі відбулася бесіда «Ввічливість – окраса людської душі»

Автор: Joker_13 від 19-11-2012, 12:00, переглядів: 3 381

0
У 6 класі відбулася бесіда «Ввічливість – окраса людської душі»    

Кожен із нас володіє п’ятьма почуттями. Це – нюх, зір, слух, смак та дотик. Проте існує ще шосте відчуття, яким користуються далеко не всі. Мова йде про відчуття такту, культуру поведінки, спілкування з оточуючими – тобто про те, що робить людину по-справжньому гарною.
13 листопада у 6 класі відбулася бесіда «Ввічливість – окраса людської душі». Метою заходу було сприяти розвитку культурного рівня учнів, виховувати в них повагу одне до одного. Шестикласники поглибили свої знання про етикет і його важливість у житті людини, дізналися, що означають слова ввічливості і звідки вони прийшли в нашу мову. Під час заходу діти виконали творче завдання «Дружня порада» і взяли участь у вікторині «Чарівні вчинки». Гімназисти зробили висновок: для того, щоб життя у родині було щасливе, щоб дружньо працювати у гурті, люди повинні бути уважними та ввічливими одне до одного.

Категорія: Гімназійне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.