Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Гімназійне життя » У 6 класі відбулася година спілкування «Це повинні знати всі»

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

У 6 класі відбулася година спілкування «Це повинні знати всі»

Автор: Joker_13 від 7-11-2012, 13:55, переглядів: 3 424

0
У 6 класі відбулася година спілкування «Це повинні знати всі»    

Недарма кажуть, що з одного дерева можна зробити мільйон сірників, а одним сірником можна знищити мільйон дерев.

6 листопада у рамках тижня пожежної безпеки «Вогонь – не іграшка!» у 6 класі відбулася година спілкування «Це повинні знати всі».  Метою заходу було ознайомлення  учнів з правилами протипожежної безпеки у побуті, на вулиці, розширення раніше здобутих знань. Шестикласники зрозуміли, що без вогню неможливе життя на Землі. Він потрібен усюди: у будинках, школах, на заводах і фабриках, для зігрівання наших жител, приготування їжі.  Але разом з тим вогонь перетворився на ворога — пожежу, що знищує матеріальні цінності, у вогні якої гинуть люди, тварини.

Під час години спілкування діти ще раз нагадали основні причини виникнення пожеж, правила поводження з вогнем, дії при пожежі вдома та у навчальному закладі. Учні наголосили, що необережне поводження з вогнем є найпоширенішою причиною виникнення пожеж.  Тому гімназисти зробили висновок, що потрібно бути обережними, знати, пам’ятати і виконувати прості правила пожежної безпеки завжди!

Категорія: Гімназійне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.