3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Відвідування фотовиставки "Гуцулія"

Автор: kryvenko від 25-09-2011, 13:40, переглядів: 2 687

0
Відвідування фотовиставки "Гуцулія"

     

     25 вересня 2011 року учасники фотоклубу "Живе фото" відвідали фотоекспозицію "Гуцулія".

    Експозиція „Гуцулія" - це погляд на Українські Карпати авторів з різних регіонів України, який формує небувалу по широті сприйняття, різнопланову, різноментальну композицію виставки, доповнену, до того ж, численними етнічними інсталяціями (гуцульські лижники, аутентичний посуд, предмети побуту та інше).
В рамках глобального циклу виставок «Моя квітуча Україна» (автор проекту Сергій Зайцев), присвяченого 20-річчю Незалежності України, 22 вересня об 11-00 у відділі краєзнавства та у холі третього поверху бібліотеки відбудеться відкриття другої виставки циклу, присвяченого Гуцульщині. Карпати постануть перед глядачем в усім різноманітті барв: величава природа, приголомшливі пейзажі, колоритні жанрові побутові сценки та чудові портрети місцевих жителів - все це, в цілому, створює відчуття повного проникнення, заглиблення у надзвичайно цікаву і своєрідну дійсність - світ Карпатського високогір'я.

 

Проект «Гуцулія» був раніше двічі представлений в м. Кривий Ріг та викликав немалу зацікавленість громадськості. Після чого до участі в ньому були запрошені бажаючі -колеги-фотографи, завдяки чому проект був значно розширений та доповнений. На даному етапі «Гуцулія» включена в масштабний проект Сергія Зайцева «Моя квітуча Україна», присвячений 20-ти річчю незалежності України. Згідно перспективному плану виставки цього циклу планується продовжити і у 2012 році у багатьох містах України -Дніпропетровську, Донецьку, Луганську, Житомирі, Чернігові, Сумах, Херсоні, Миколаєві, Рівному, Луцьку, Харкові, Львові, Запоріжжі, Чернівцях, Черкасах, Кіровограді.

 

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати виставку в Кіровоградській обласній науковій бібліотеці ім. Д.Чижевського за адресою: м. Кіровоград, вул. К. Маркса, 24. Експозицію виставки можна буде віртуально переглянути також на сайті бібліотеки:  www.library.kr.ua  у розділі «Віртуальна виставка».

 

Категорія: Гімназійне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.