Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Гімназійне життя » Відвідування художньої приватної галереї «Єлисаветград» учнями 10-В класу

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Відвідування художньої приватної галереї «Єлисаветград» учнями 10-В класу

Автор: Французан від 22-03-2013, 17:57, переглядів: 2 042

0
Відвідування художньої приватної галереї «Єлисаветград» учнями 10-В класу    

16 березня учні 10-В класу відвідали художню приватну галерею Миколи Цуканова−«Єлисаветград». Галерея – це виставка-продаж картин професійних художників, яка відкрилася в березні 2011 року. У її залах проводяться колективні та персональні виставки професійних художників та  художників-аматорів, тематичні експозиції, літературні, музичні вечори. У колекції можна побачити роботи професійних художників Кіровоградщини та всієї України, а також замовити ексклюзивні пазли за репродукціями картин наших художників.

У залах галереї виставлені старовинні листівки і фотографії, рідкісні документи, грошові знаки різних періодів, пов'язані з нашим містом. Ми побачили серії сувенірів "Старе місто", до якої увійшли 20 видів старого Єлисаветграда (Грецька церква, Невська вулиця, міська управа, Ковалівська церква та ін), їх можна придбати безпосередньо в галереї.

У колекції галереї «Єлисаветград» знаходяться картини багатьох відомих майстрів, таких як: Ю. Злидня, В. Шаталіна, А. Кашшая, Ю. Герца, М. Сапатюка, М. Кокіна, І. Губського, М. Юзефович, П. Магро, В. Макарова, А. Бистрякова, А. Жежера, В. Жуган, Е. Логвиненко, В. Ерліха, А. Сороки, А. Сухоруких, Я. Калашника, С. Панютіна, братів Шаповалових та ін.

Також нас познайомили із захоплюючою виставкою «Невидимої зйомки» київської фотохудожниці Глафіри Ковальової, під назвою «INVISIBLE». Ми побачили 20 робіт, серед яких були портрети, частина з яких оформлена в старовинний альбом, та фото гарних, вишуканих дівчат кінця 19 - початку 20 століття.

Всі ми були вражені від побаченого в галереї, тому кожному бажаємо відвідати  її та поринути у світ чудового мистецтва та неймовірної краси.

Категорія: Гімназійне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.