3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Яка професія найкраща?

Автор: Olga Berlin від 20-02-2013, 09:00, переглядів: 2 401

0
Яка професія найкраща?    

11-Б класі було проведено дебати «Найкраща робота – високооплачувана». Інтелектуальна гра «Дебати» була спрямована на розвиток вмінь вести переговори і дискусію. Вона включала в себе лінгвістичні, інтелектуальні і соціальні навички та уміння, які легко можна розвинути.

Учасники програми навчилися аргументовано викладати свою точку зору, підводити підсумок всій дискусії, змістовно спростувати позицію протилежної команди. Актуальність реалізації дебатів полягала в тому, що на відміну від традиційної освіти, методика проведення дебатів навчає учнів бачити багатогранну палітру життя, весь спектр думок, аргументовано викладати свою точку зору, підводити підсумок всій дискусії та змістовно спростувати позицію протилежної команди.

Після проголошення регламенту капітани отримали змогу обрати твердження, яке мають відстоювати на дебатах. Кожна із команд висловила власну думку щодо даного питання та навела яскраві чіткі аргументи для того, щоб якнайкраще переконати аудиторію. Помітними були різкі зрушення у кількісному співвідношенні «за» та «проти» після кожного виступу. Можемо стверджувати, що доповідачі були надзвичайно винахідливими, адже вони керувались не лише своїми власними уявленнями, а й крилатими висловами відомих діячів культури, соціологічними опитуваннями, проведеними у різних країнах світу, власними підрахунками та замальовками із досвіду знайомих та друзів. Доцільно зробити висновки про немалу кількість учнів, які були прихильниками думки «високооплачувана робота може приносити задоволення і навпаки». Це свідчить про оптимістичні уявлення молодого покоління про професії, адже дана ситуація є «ідеальною», що не завжди справджується у житті.

Після проведення дебатів остаточне голосування показало, що більшість учнів є прихильниками роботи, яка приносить задоволення. Тож дякуємо всім за чудову гру і можливість викласти різні точки зору та дізнатись щось нове.

Категорія: Євроклуб

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.