Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Гімназійне життя » Диспут з елементами тренінгу «Естафета улюблених занять» у 11-Б класі

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Диспут з елементами тренінгу «Естафета улюблених занять» у 11-Б класі

Автор: Французан від 5-03-2013, 15:37, переглядів: 2 457

0
Диспут з елементами тренінгу «Естафета улюблених занять» у 11-Б класі    

У 11-Б класі було проведено диспут з елементами тренінгу «Естафета улюблених занять». Ми отримали змогу поміркувати над такими важливими питаннями:  для чого людині потрібна професія, чи можемо ми у сучасному світі обійтися без професії, які професії на сьогодні уважаються високооплачуваними, чи співпадають вони з тими, на які існує найбільший попит тощо. Кожний учень пройшов тест «Визначення спрямованості особистості».

За допомогою методики виявляють такі групи людей:

- Спрямованість на себе – орієнтація на пряму винагороду й задоволення безвідносно до роботи й співробітників, агресивність у досягненні статусу, владність, схильність до суперництва, дратівливість, тривожність, інтровертність.

- Спрямованість на спілкування – прагнення за будь-яких умов підтримувати відносини з людьми, орієнтація на спільну діяльність, але часто на шкоду виконанню конкретних завдань або наданню щирої допомоги людям, орієнтація на соціальне схвалення, залежність від групи, потреба в прихильності й емоційних відносинах з людьми.

- Спрямованість на роботу – зацікавленість у вирішенні ділових проблем, виконання роботи якнайкраще, орієнтація на ділове співробітництво, здатність відстоювати в інтересах справи власну думку, що корисно для досягнення спільної мети.

Отже, кожен визначив для себе вид спрямованості, що в подальшому може стати в нагоді при виборі тієї чи іншої професії.

Категорія: Гімназійне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.