Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Психологія » Вибір професії – справа не проста

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Вибір професії – справа не проста

Автор: yulua від 26-03-2013, 15:21, переглядів: 2 867

0
Вибір професії – справа не проста
   

Протягом березня з учнями 10-11 класів практичний психолог комплексу Якимчук Г.В. проводила профорієнтаційну роботу. Професійна орієнтація – це система науково-практичної діяльності загальноосвітнього навчального закладу, метою якого – професійне самовизначення учнів, що відповідає індивідуальним особливостям кожної особистості й потребам суспільства в кадрах.

До проекту входили бесіда на тему: «Світ професій та професійна придатність», тестування учнів за методикою «Карта інтересів», «Диференційно-діагностичним питальником інтересів» (ДДП за Е.Клімовим), «Методикою  визначення здібностей учнів» Хаана і Кафа, профорієнтаційний тренінг «Самостійний вибір майбутньої професії».

Старшокласники отримали інформацію про світ професій, ринок праці, довідались про свої особисті здібності, схильності. Також  розглянули, яке важливе значення для вибору професії має формула «Хочу-Можу-Треба». Учні були активними, толерантними під час обговорення та представлення своїх ідей щодо вибору майбутньої професії. Велику увагу звернули на типові помилки при виборі професії, щоб уникнути їх у своєму особистому виборі.

 

Успіху вам, старшокласники, у прийнятті важливого рішення!

Категорія: Психологія

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.