Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Гімназійне життя » У 10-А класі було проведено бесіду на тему: «Пивний алкоголізм»

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

У 10-А класі було проведено бесіду на тему: «Пивний алкоголізм»

Автор: Французан від 10-12-2012, 17:27, переглядів: 2 469

0
У 10-А класі було проведено бесіду на тему: «Пивний алкоголізм»    

 У 10-А класі було проведено бесіду на тему: «Пивний алкоголізм».  Мета бесіди:  поглибити та розширити знання учнів про причини та шкідливі наслідки алкоголя на організм людини. Під час бесіди діти доповідали  про правила поведінки у побуті, наголосили про наслідки пивного алкоголізму на організм дітей та підлітків.

Зараз в Україні кожен десятий алкоголік, адже пиво вживають підлітки молодші 15 років. Пиво є дуже легкодоступним. Адже не потребує навіть поводу для випивки. Його п’ють в метро, маршрутках, дома, на вулиці, в компанії, наодинці, сидячи, стоячи, на ходу.

Підлітковий, або дитячий, алкоголізм, мабуть, один з найстрашніших видів алкоголізму. Саме він стає причиною перетворення здорової дитини на дегенерата. Для підліткового організму не існує поняття нешкідливого вживання алкоголю. Алкоголь дуже грубо втручається в процес становлення несформованого підліткового організму та завжди якоюсь мірою деформує особистість. А тому учнями зроблено висновок, що будь-яке вживання спиртного в підлітковому віці – зловживання!

Категорія: Гімназійне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.