3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

«Дружба – дорогоцінний скарб»

Автор: yulua від 11-02-2013, 15:21, переглядів: 3 512

0
«Дружба – дорогоцінний скарб»
   

7-8 лютого практичний психолог Якимчук Г.В. проводила бесіду на морально-етичну тему: «Дружба – дорогоцінний скарб» з учнями 5 та 6 класів.  Мета проведення розширити і поглибити поняття дружби і товаришування – цих важливих показників вихованості учнів; виховувати в них звичку уважно ставитися до товаришів; вміння бачити недоліки у своїй поведінці й виправляти їх, не створюючи конфліктної ситуації; прагнення до формування справжнього дружного колективу в класах. 

Під час бесіди учні показали свої знання про дружбу, взаєморозуміння, вміння відрізняти дружбу від товаришування. Товаришування, дружба – це взаємини між людьми, які народжуються, міцніють на основі спільного навчання, інтересів, уподобань. Товаришувати можна з багатьма ровесниками, а дружити – лише з одним чи кількома. Друзів пов’язує велика повага один до одного, принциповість у взаєминах, симпатія. 
Взаємодопомога, чуйність, ввічливість – неодмінні ознаки дружнього класу. Неприпустимі у класі образливі прізвиська, непристойні жарти щодо дружби хлопців та дівчат, грубість у взаєминах, неповага до дівчат. Дружбу, товаришування можна зруйнувати грубими, недоречними жартами. Тому варто бути уважними та замислюватися над своїми вчинками.

Найбільше учням молодшого підліткового віку сподобалось тестування, яке визначало ставлення кожного до друзів, вміння бути другом. Деяких учнів цікавить питання, чи можлива справжня дружба між дівчатками та хлопчиками, чи може дружба перерости в кохання. 

Категорія: Психологія

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.