3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Дорослішай на здоров’я

Автор: yulua від 9-04-2013, 09:04, переглядів: 2 208

0
Дорослішай на здоров’я
   

Протягом 1-5 квітня практичний психолог Якимчук Г.В. проводила бесіди з учнями 10-х класів на морально-етичну тему у рамках проекту «Дорослішай на здоров’я», започаткованого Фондом народонаселення ООН та підтриманого Національною академією педагогічних наук України  і МОН України. Тема, яку розглянули під час бесід, дуже актуальна – «Емоційний світ людини». Під час проведення заходів розглянули види емоцій та почуттів, їхній вплив на життя та здоров’я людини.

Важливу роль в нашому житті відіграють як негативні так і позитивні емоції, адже людина реагує на різні види діяльності – трудову, навчальну, міжособистісну. Це виявляється в захопленні, задоволенні, радості від успіхів або незадоволенні, байдужості. Учні 10-х класів  усвідомили, що негативні емоції ведуть до поганого настрою і навіть до хвороби.

Особливо яскраво проявляються почуття весною. Тому на завершення бесід десятикласникам  було запропоновано рольову гру з розглядом різних ситуацій. Учні показували свою реакцію на несподівану путівку до Артеку; на зіпсований телефон; зустріч в гостях з коханою людиною тощо. Тестування щодо ставлення до кохання за експрес-методикою було жваво сприйняте й обговорене. 

Категорія: Психологія

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.