Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Гімназійне життя » Відвідування будинку для літніх самотніх людей

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Відвідування будинку для літніх самотніх людей

Автор: Французан від 19-11-2012, 08:31, переглядів: 1 882

0
Відвідування будинку  для літніх самотніх людей    

16 листопада 2012 року учні 11-Б класу відвідали будинок для літніх самотніх людей «Милосердний САМАРЯНИН». 

Ввійшовши туди, відразу бачимо інший світ людей. Ми навіть не уявляли, що буде так важко! Побачивши їх – на очі навертаються сльози: старенька бабуся, яка ледь-ледь пересувається, дідусь закутаний у теплу ковдру… Їх ніхто не чекає, вони нікому не потрібні, в них немає ні родини, ні домівки. В їхніх очах вже немає тієї іскри, того вогнища, що освічує життя. Вони просто доживають свої роки… Нам дуже-дуже хотілося щось зробити, щоб побачити усмішки на їхніх обличчях, трішки підбадьорити. Для цього ми підготували невеличкий концерт. 

Відвідування будинку  для літніх самотніх людей    

Степанова Аліна, Гречина Ольга, Ігор Буряк заспівали пісні «Катюша», «Почуття», «Щастя», Козеровський Дмитро та Лозан Марина інсценували твір І.Котляревського «Наталка Полтавка». Також вразили виступи авторів віршів Лозан Марини «На уроці англійської мови» і Гарасько Ірини «Щаслива мить життя». 

Після виступу ми роздали солодощі, закуплені на благодійні кошти учнів 10-11-х класів, усім «мешканцям» будинку, щоб хоч трішечки підсолодити гірке життя самарян. 

В усьому світі 16 листопада в усіх куточках планети святкується  День толерантності, який відзначається щорічно. Можливо, саме тому цей день особливий. Хочеться вірити, що сучасна молодь не зможе навіть уявити, що означає «притулок для людей похилого віку», що серця і душі нашого покоління завжди наповненні доброзичливістю і милосердям, а байдужість - це лише уламки минулого. Дуже хочеться, щоб ніхто не забував про цих людей, адже допомога або навіть просто посмішка додадуть оптимізму тим, хто цього потребує.

Категорія: Гімназійне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.