Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Гімназійне життя » Тематична лінійка «Київська Русь – колиска української державності»

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Тематична лінійка «Київська Русь – колиска української державності»

Автор: Французан від 9-04-2012, 13:04, переглядів: 2 478

0
Тематична лінійка «Київська Русь – колиска української державності»    
   
Тематична лінійка «Київська Русь – колиска української державності»  

Історія України – це шлях до незалежності, шлях, на якому кожна подія – крок до мрії.

Першим кроком до утворення теперішньої України послугувало створення могутньої монархічної держави Київської Русі з центром у місті Києві, що виникла в XI ст. у результаті об`єднання східнослов`янських племен під владою князів династії Рюриковичів.

Вивченню саме цього визначного періоду в історії нашої державності була присвячена тематична лінійка «Київська Русь – колиска української державності», підготовлена учнями 10-В класу (вихователь Дмитрієва В.В.).

Працюючи над темою лінійки, учні поставили перед собою питання: що може зробити молода людина для добробуту своєї країни? Чи виконати свій святий обов'язок — відродити Батьківщину для новітньої слави, для щастя, для злагоди? Все минає у цьому світі. Минає життя, спливає час кудись у безвість, молодість перетворюється на старість. Повільною, але впевненою ходою крокує історія. Тож яким чином полишити по собі яскравий слід, незаплямовані спогади? Молоді повинні вчитися, вивчати історію, щоб у майбутньому не допустити помилок попередників. Кожен із нас піде дорогою свого життя, хтось створить сім'ю, хтось кар'єру. Але як одні, так і інші повинні запам'ятати: що б вони не робили, це обов'язково вплине на подальшу долю країни.

Під час лінійки учні 10-В класу намагалися донести до слухачів ідею про те, що саме в наших руках і у руках наших однолітків майбутня доля України, бо всі і кожен окремо — складова частина великого українського народу, а народ має неабияку силу, він спроможний суттєво впливати на перебіг подій — таких прикладів багато в історії. Завжди з'являється лідер, який поведе народ відстоювати свої права. До таких лідерів належать: Олег та Ігор, Ольга та Святослав, Богдан Хмельницький, Павло Полуботок, великий кобзар Т. Г. Шевченко. Вони уособили в собі погляди народу того часу, і хто зна, може, і серед наших однолітків у майбутньому з'явиться лідер, така людина, що з гордістю скаже: "Я — українець!" –  і не пожаліє свого життя задля кращого майбутнього країни. 

Категорія: Гімназійне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.