3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Відкритий урок з світової літератури

Автор: Французан від 10-12-2011, 13:17, переглядів: 4 339

0
Відкритий урок з світової літератури    

5 грудня у 6 класі був проведений відкритий урок з світової літератури за темою: «Подорож Скруджа Різдвяної ночі у часі й просторі як можливість осягнути своє життя» ( за твором Ч.Діккенса «Різдвяна пісня у прозі»). Його проводила вчитель-методист Якимчук Г.В. Мета уроку формувати вміння аналізувати зміст художнього твору; простежити шлях Скруджа Різдвяної ночі, зробити висновки про причини деградації особистості героя; спостерігати за змінами у поведінці та характері Скруджа; розвивати логічне мислення, зв’язне мовлення; виховувати людяність, доброту, милосердя, уміння співчувати була досягнута. Учні показали своє вміння працювати з текстом, давали змістовні відповіді на запитання, робили висновки. Вчитель вдало використовує інтерактивні засоби навчання для підсилення розуміння твору та емоційного враження учнів. На уроці відбувалося обговорення переродження  образу Скруджа, його змін ставлення до Різдва.

Ганна Валентинівна звернула увагу на те, що поряд із незвичайними подорожами, Духами, привидами автор зображує важке життя бідного народу, злидні, горе, голод, страждання. Однак, саме вони володіють найбільшим багатством – мають добру душу, щирість, милосердя, співчуття. І в цьому виявляється людяність великого письменника.

25 грудня ввечері над вулицями європейських міст задзвенять дзвони. Залунають різдвяні пісні. Усі сядуть до святкової вечері, навіть ті, хто завжди лягав спати голодним. Так повинно бути на Різдво Христове, на згадку про те, що Святе Дитя народилося у стайні, бо для Нього не знайшлося місця серед поважних людей. Українські католики теж в цей день будуть святкувати Різдво Христове. А ми зустрінемо його через два тижні. Щоб наблизити це велике свято, закінчився урок щедрівкою «Добрий вечір тобі, пане господарю…», яка відкриває  серця учнів до доброти, радості та  милосердя.

Категорія: Гімназійне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.