3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Відкритий урок хімії у 8 класі

Автор: Французан від 10-03-2012, 13:52, переглядів: 2 712

0
Відкритий урок хімії у 8 класі    

29 лютого було проведено відкритий урок хімії на тему: «Ізотопи та радіоактивні елементи». Учні прослухали пізнавальну лекцію про ізотопи та нукліди, а також досліди та цікаве житті Марії Кюрі, переглянули презентацію на інтерактивній дошці, пройшли тест – перевірку знань. Також дізналися про жахливі події у Хіросіми та Нагасакі 1945 року та в Чорнобилі 1986 року.

«90 Хіросім – так розцінюється чорнобильська катастрофа. Ось уже 16 років дзвони Чорнобиля стукають в наші серця. Змушують нас зупинитись і озирнутись в той страшний 1986-й... Скільки зламаних доль? Сироти, що втратили батьків, ненароджені діти, хвороби, туга за рідним краєм, дотепер радіоактивний заказник. Все це Чорнобиль, який забрав 35 тисяч чоловік, в тому числі – тисячу дітей, 800 тисяч заражених хворобами, які пов’язані з наслідками аварії.»

Результатом уроку є засвоєння учнями знань про важливі винаходи хіміків, небезпеку ядерної зброї та радіації, застосування радіоактивного випромінювання у медицині, біології, археології та атомній енергетиці.

Категорія: Ліцейне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.