Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Гімназійне життя » Інформаційна година у 10-Б класі «Насильство в сім’ї»

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Інформаційна година у 10-Б класі «Насильство в сім’ї»

Автор: Французан від 14-11-2014, 09:25, переглядів: 1 196

0 Інформаційна година у 10-Б класі «Насильство в сім’ї»

У 10-Б класі проведено інформаційну годину «Насильство в сім’ї. Насильство щодо дітей».

Метою заходу було розкрити приховану від багатьох сторонніх очей жорстокість по відношенню до дітей, що піддаються насильству у сім’ї. Гімназисти переглянули фільм Ролана Бикова « Я сюди більше ніколи не повернуся». Цей шокуючий фільм про повсякденність, про те, як егоїзм, байдужість, обмеженість і тупість дорослих калічить життя дітей. А тому вже зараз ми повинні зрозуміти: не можна проходити повз чужу біду, думаючи, що нас це не стосується.

Під час обговорення проблеми учням була надана інформація про сумну статистику щодо насильства у сучасних українських сім’ях. Гімназисти дійшли висновку, що провідну роль у створенні психологічного клімату в сім’ї має особистий приклад батьків, їх ставлення один до одного, до старших членів родини та до дітей, рівень їх культури, уміння поважати позицію близької людини.

Пройде досить невеликий проміжок часу – і нинішні старшокласники створять свої власні родини. А прийти на допомогу скривдженій дитини-обов’язок будь-якої нормальної людини.


Категорія: Гімназійне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.