3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

ЗИМОВІ ОЧНО-ЗАОЧНІ ПІДГОТОВЧІ КУРСИ ДЛЯ ВСТУПУ ДО 10-Х КЛАСІВ У 2025

Автор: gerwetis від 26-09-2024, 12:53, переглядів: 1 022

0

До уваги батьків учнів 9-х класiв шкіл Кіровоградської області

та внутрішньо переміщених осіб, зареєстрованих у територіальних громадах Кіровоградщини!

 

ЦЕНТРАЛЬНОУКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВИЙ ЛІЦЕЙ-ІНТЕРНАТ


ОГОЛОШУЄ ЗИМОВІ ОЧНО-ЗАОЧНІ ПІДГОТОВЧІ КУРСИ
для вступу до 10-х класів  ліцею-інтернату у 2025-2026 навчальному році! 


Напрями навчання:

природничо-математичний, суспільно-гуманітарний, філологічний.

Навчання і проживання у пансіоні закладу безкоштовні.


ЗИМОВІ ОЧНО-ЗАОЧНІ ПІДГОТОВЧІ КУРСИ 

ДЛЯ ВСТУПУ ДО 10-Х КЛАСІВ 


відбудуться 21 грудня 2024 р.


за адресою: м. Кропивницький, вул. Театральна, 7


Реєстрація: 8.00 – 9.00


ВІЗЬМІТЬ ІЗ СОБОЮ 21 ГРУДНЯ:

-змінне взуття/бахіли 

- форму та взуття для презентації фізичних даних; 

- ручку та олівець для тестування з української та англійської мови (письмово), з математики та історії України (комп’ютерне тестування). 


Присутність одного з батьків обов’язкова!


Для участі у тестуванні БАТЬКАМ необхідно 

пройти попередню електронну реєстрацію за посиланням – 


https://forms.gle/aPXXMKbRySqEskni8


Контактні телефони: (0522)-30-54-34 (0522)-30-54-36 



Завдання перших очно-заочних підготовчих курсів 2024-2025


Завдання тестувань:

Математика

Історія України

Українська мова

Англійська мова


Матеріали для підготовки:

Математика

Історія України

Українська мова


Для відкриття матеріалу натисніть на назву потрібного предмету

Категорія: Ліцейне життя / Очно-заочні підготовчі курси

 

Проєкт "Брама" від кіберполіції

Автор: mirosha від 21-02-2024, 15:16, переглядів: 357

0

Департаментом кіберполіції створено та підтримується проект «БРАМА». БРАМА - це синергія громадян, приватного та державного секторів у протидії дезінформації та незаконному контенту в інформаційному просторі. Діяльність проєкту Брама направлена на захист медіа простору  від російської пропаганди, блокування каналів поширення дезінформації, протиправного та забороненого контенту. Також, метою проєкту є покращення медіа-грамотності українців, зменшення впливу пропаганди на суспільство та популяризація безпечного поводження в мережі інтернет.

Наша місія: очищення інформаційного простору від російської пропаганди та дезінформації, знищення осередків незаконного поширення протиправного та забороненого контенту.

Наші цілі: знищення російських осередків в Інтернеті, зменшення рівня булінгу та цькування в мережі, протидія наркотикам та шахрайству, навчання та тренінги з кібергігієни, просвіта населення щодо інформаційної гігієни, залучення та мотивація громадян до активної громадянської позиції.

Виділивши декілька хвилин в день кожен може стати справжнім воїном кіберфронту долучившись за наступним посиланням: (https://t.me/+mpISFYcfhZM3OTky)

Категорія: Ліцейне життя

 

Круглий стіл «Визначи свої межі безбар’єрності»

Автор: gerwetis від Учора, 14:27, переглядів: 7

0

У рамках розвитку культури безбар’єрності в нашій школі 8 клас провів круглий стіл на тему «Визначи свої межі безбар’єрності». Захід відбувся 23.05 і був спрямований на формування в учнів усвідомлення важливості особистих кордонів, поваги до інших та принципів доступності в різних сферах життя. Протягом зустрічі восьмикласники обговорювали поняття безбар’єрності не лише у фізичному вимірі, а й у соціальному, інформаційному та емоційному контекстах. Учні ділилися власними історіями, міркували про виклики, з якими стикаються їхні однокласники, і разом шукали шляхи створення більш дружнього й інклюзивного середовища.

Категорія: Ліцейне життя

 

Безбар’єрність. Чому це стосується кожного?

Автор: gerwetis від Учора, 08:13, переглядів: 10

0

20 травня у 10-В класі була проведена інформаційно-тематична година на тему «Безбар’єрність. Чому це стосується кожного?», метою якої стало формування толерантного ставлення до людей з обмеженими можливостями та усвідомлення необхідності створення доступного й комфортного середовища для всіх членів суспільства — незалежно від фізичних, вікових чи соціальних особливостей. Активну участь у заході взяли учениці А.Курій та М.Забродська. Вони підготували змістовну презентацію, у якій ознайомили однокласників із поняттям безбар’єрності, його видами (фізичним, інформаційним, комунікаційним, соціальним), а також розповіли про типові бар’єри, з якими щодня можуть стикатися люди з інвалідністю, літні люди, батьки з маленькими дітьми, люди з тимчасовими труднощами тощо. У ході обговорення учні поділилися власними спостереженнями та прикладами з життя, коли доступність або її відсутність суттєво впливали на можливості людини. Було наголошено, що безбар’єрність — це не лише про пандуси чи ліфти, а насамперед про суспільство, у якому кожен почувається гідно, має рівні можливості для навчання, роботи, участі в громадському житті. Захід став ще одним кроком до виховання небайдужості, емпатії та активної громадянської позиції у школярів. Такі ініціативи допомагають формувати нову культуру — культуру поваги, рівності й підтримки.

Категорія: Ліцейне життя

 

Я завжди буду поруч: історія, що торкає серця

Автор: gerwetis від 22-05-2025, 08:22, переглядів: 11

0

Сьогодні учні десятих класів відвідали виставу “Я завжди буду поруч” від народного художнього колективу театр-студії “Маска” КОЦДЮТ. Художній керівник — відмінник освіти України Надія Фільченкова, автор сценарію та режисер — Інна Валуйко. Юні майстри сцени говорили з глядачами мовою серця, і це відчувалось у кожному погляді, слові, русі, паузі та подиху. Ця розповідь засобами сценічного мистецтва про історію тремтливого кохання двох люблячих сердець, що має продовження під час російсько-української війни-Флори і Данила, ролі яких майстерно зіграли Марія Шарова та Даниїл Горобець. Йдучи на фронт, він мовив коханій: “Я завжди буду поруч!” — і дотримав обіцянки. Актори грали, а ми, глядачі, проживали разом із ними й чули найголовніше — віру, надію і невичерпну силу любові.

Категорія: Ліцейне життя

 

Відверта розмова «Безбар'єрність. Чому це стосується кожного?»

Автор: gerwetis від 21-05-2025, 15:33, переглядів: 14

0

Безбар’єрність – це філософія суспільства без обмежень. Це про внутрішню готовність створювати середовище, у якому буде комфортно всім. Під час відвертої розмови «Безбарʼєрність. Чому це стосується кожного?» ліцеїсти 11-В класу проаналізували складові безбар’єрності, напрямки її просування у нашому суспільстві та зазначили, що безбар’єрність – це, перш за все, забезпечення рівних прав та можливостей для всіх, зокрема тих, хто відчуває на собі наявні в суспільстві обмеження. Учні наголосили на тому, що, відмовляючись від бар'єрів, ми відкриваємо двері для різноманітності та взаєморозуміння. Безбар'єрне середовище - це місце, де кожна людина будь-якого віку чи можливостей може відчувати себе комфортно. Це означає, що немає перешкод чи обмежень, які заважають людям взаємодіяти та вчитися разом.

Категорія: Ліцейне життя

 

Життя без барʼєрів

Автор: gerwetis від 21-05-2025, 14:10, переглядів: 14

0

У 9 класі «Центральноукраїнського наукового ліцею», відбулася година спілкування на тему «Безбар’єрність — чому це стосується кожного?». Захід був спрямований на формування в учнів усвідомлення важливості безбар’єрного середовища та рівних можливостей для кожної людини. Учасники обговорили, що таке безбар’єрність, які бувають бар’єри — фізичні, соціальні, інформаційні — та чому подолання цих бар’єрів є спільною відповідальністю суспільства. Особливе місце у заході посіло написання есе, у яких учні висловили власні думки про важливість інклюзії, підтримки, поваги до інших і гідності кожної людини. Через особисті роздуми у творчих роботах школярі продемонстрували зрілість у ставленні до теми, а також готовність бути частиною змін у суспільстві. Захід сприяв розвитку критичного мислення, толерантності, емпатії та формуванню активної громадянської позиції.

Категорія: Ліцейне життя

 

Єдиний урок «Життя без бар’єрів»

Автор: yulua від 20-05-2025, 09:03, переглядів: 20

0

Безбар’єрність – це не про «не можу», «не вийде», «не для тебе».  Це про «разом», «спробуй», «ми поруч». Бо у світі без бар’єрів є лише щирість, толерантність, повага один до одного.
У рамках Національного тижня безбар’єрності у Центральноукраїнському науковому ліцеї був проведений єдиний урок «Життя без бар’єрів».
На заході були присутні гості заступниця начальника Кіровоградської ОВА Катерина КОЛТУНОВА, директор департаменту освіти і науки Кіровоградської ОВА Ельза ЛЕЩЕНКО, які взяли участь в обговоренні.
Безбар’єрність – це коли ми приймаємо інших, не порівнюючи, не засуджуючи, а підтримуючи і розуміючи. Це про створення середовища, доступного і комфортного для всіх.
Учні не лише активно долучилися до заходу, а й поділилися власними враженнями про те, яким бачать життя в ліцеї без бар’єрів.
На завершення кожен мав змогу доторкнутися до чарівної монети «Безбар’єрність» і загадати найважливіше бажання для кожного українця — ПЕРЕМОГУ. Нехай вона буде і на полі бою, і у серцях, у вчинках, у нашій освіті — в кожному класі, в кожному закладі, де немає чужих, «інших» чи забутих.
Бо перемога — це і про свободу. І про силу. І про людяність.
А ще — про світ, де кожен має право бути собою.
Захід відбувся в межах Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, ініційованої першою леді України Оленою Зеленською.

Категорія: Психологія / Ліцейне життя

 

Жити понад усе

Автор: gerwetis від 19-05-2025, 13:36, переглядів: 22

0

Учні Центральноукраїнського наукового ліцею відвідали презентацію книги "Жити понад усе". Книга складається з історій українських жінок про життя в російський окупації. На зустрічі були присутні авторки:  Марина Супрун, Сталіна Чубенко, Тетяна Товстокара, які щиро та відверто написали про життя в окупації, втрату рідних, полон. Кожна їхня розповідь - це свідчення неймовірної сили духу українського народу, його здатність виживати та зберігати людяність у пекельних умовах. Підсумком видання є розділ від психологині присвячений питанням відновлення. Учасники презентації мали змогу поспілкуватися з авторками, відчути біль та силу цих неймовірних жінок,  переосмислити власні цінності.

Категорія: Ліцейне життя

 

До Дня музеїв: пізнавальна подорож у світ танцю

Автор: gerwetis від 19-05-2025, 08:38, переглядів: 20

0

До Міжнародного дня музеїв учні 10-В та 11-Г класів разом з вихователем Н.Подгорною відвідали Музей історії українського хореографічного мистецтва. Перед початком заходу школярі вшанували пам’ять полеглих у повномасштабній війні учнів ліцею, поклавши квіти до меморіальної дошки. Під час екскурсії школярі дізналися про народно-сценічний танець, сценічний костюм і його роль в українській культурі. Особливе враження справила розповідь про ансамбль “Ятрань”,його засновника А.М. Кривохижу та одного з найталановитіших учнів А.Є.Короткова — людину, що передає любов до танцю наступним поколінням. Завершився захід інтерактивною грою Kahoot, у якій найактивніші учасники отримали призи. Цей день залишив по собі теплі емоції, нові знання та ще більше любові до української культури.

Категорія: Ліцейне життя

 

Іван Марчук — геній українського живопису

Автор: gerwetis від 17-05-2025, 13:37, переглядів: 20

0

З метою ознайомлення учнів з творчістю видатного українського художника Івана Марчука, учні 10-В класу Довгополий О.Кузьменко А. та Максимець Д. підготували пізнавальну тематичну презентацію. У своїй роботі вони розповіли про життєвий і творчий шлях митця, який став справжнім символом сучасного українського мистецтва. Народжений у 1936 році на Тернопільщині, Іван Марчук пройшов непростий шлях до визнання — від переслідувань у радянські часи до світової слави. У 2007 році він увійшов до списку “100 геніїв сучасності”. Особливу увагу учні приділили унікальній авторській техніці художника — «пльонтанізму», що вражає складністю ліній, глибиною образів та надзвичайною емоційністю. Також учні розповіли про найвідоміші цикли його творчості, зокрема філософські пейзажі, психологічні портрети та абстракції. Під час обговорення було наголошено на важливості збереження культурної спадщини України та значенні творчості Івана Марчука як джерела натхнення для молодого покоління

Категорія: Ліцейне життя

 

Інтерактивна гра «Правила дорожнього руху»

Автор: gerwetis від 16-05-2025, 14:12, переглядів: 12

0

У рамках тижня безпеки життєдіяльності «Правила дорожнього руху від 0 до результативності» в 8 класі було проведено виховний захід — інтерактивну гру «Правила дорожнього руху». Захід мав на меті закріплення знань учнів про правила безпечної поведінки на дорозі, формування уважності та відповідальності. Протягом заходу учні виконували різноманітні завдання, зокрема вправи на відповідність дорожніх знаків з їх функціями та значенням; кросворд на тему дорожнього руху, що допоміг повторити основні поняття та терміни у цікавій формі. Також учні переглянули навчальне відео, після якого відбулося обговорення побаченого з метою кращого розуміння правил поведінки на дорозі. Інтерактивна форма проведення заходу сприяла активній участі учнів, розвитку логічного мислення, уважності та практичному застосуванню знань у повсякденному житті.

Категорія: Ліцейне життя

 

Надання першої домедичної допомоги при ДТП. Алгоритм дій

Автор: gerwetis від 16-05-2025, 13:34, переглядів: 7

0

В рамках тижня безпеки життєдіяльності "Правила дорожнього руху від 0 до результативності" для учнів 9 класу було проведено практичне заняття на тему «Надання першої домедичної допомоги при ДТП. Алгоритм дій». Метою заходу було формування в учнів практичних навичок, необхідних для надання домедичної допомоги. На початку заняття вчитель ознайомив учнів із загальним алгоритмом дій очевидця ДТП: оцінка ситуації, забезпечення особистої безпеки та надання першої допомоги постраждалим. У практичній частині учні відпрацьовували навички накладання: -пов’язки на голову та кінцівки; -турнікета для зупинки артеріальної кровотечі; -фіксуючої пов’язки на руку та ногу.   Учні працювали в групах, послідовно виконуючи дії під керівництвом медичного працівника закладу . Особливу увагу було приділено правильності та швидкості виконання дій. Заняття сприяло розвитку відповідального ставлення до збереження життя і здоров’я , формуванню впевненості у власних силах та готовності діяти в екстрених ситуаціях.

Категорія: Ліцейне життя

 

Мій друг - безпечний рух

Автор: gerwetis від 16-05-2025, 13:32, переглядів: 10

0

В рамках тижня безпеки життєдіяльності "Правила дорожнього руху від 0 до результативності" у 5 класі була проведена бесіда з елементами вікторини.  Під час проходження вікторини, ліцеїсти пригадали не лише правила дорожнього руху і дорожні знаки, але й закріпили алгоритми дій при наданні першої допомоги у випадках травм. Також учні розповіли про правила поведінки на дорозі, які вони використовують на шляху від ліцею до дому, додатково пригадали правила користування такими транспортними засобами, як велосипед та самокат. Безпека на дорозі - важливий аспект сучасного життя.  Під час бесіди п'ятикласники ще раз закріпили своє розуміння, що дотримуватись правил мають усі учасники дорожнього руху.

Категорія: Ліцейне життя

 

Для учнів 11-Б класу було проведено квест-гру «Лабіринт удачі»

Автор: gerwetis від 16-05-2025, 10:31, переглядів: 8

0

Для учнів 11-Б класу було проведено квест-гру про правила поведінки на дорогах «Лабіринт удачі». Захід мав на меті не лише розширити знання учнів про безпечну поведінку на дорозі, а й розвинути командну роботу та логічне мислення. Під час проходження квесту, команди змагалися на п’яти тематичних станціях: на «Загадковій» учні розгадували ребуси й загадки; на станції«Дорожні знаки»-  перевірили знання про основні знаки. У ролі інспекторів здобувачі освіти діяли на станції «Дорожній патруль», а на станції «Правила для порушників» аналізували типові помилки пішоходів і водіїв. Завершальним етапом стала «Кросвордова» станція, де команди закріпили знання, розгадуючи тематичний кросворд. Гра пройшла у дружній атмосфері, залишила приємні враження та вкотре нагадала всім про важливість дотримання правил дорожнього руху.

Категорія: Ліцейне життя

 
Назад Вперед