3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Вогонь — друг, але не завжди!

Автор: vhloba від Учора, 14:49, переглядів: 7

0

У 6 класі відбувся пізнавальний та змістовний захід у межах тижня безпеки життєдіяльності “Полум’я і стійкість: як зберегти спокій та життя під час пожежі”.

Ліцеїсти активно долучилися до обговорення теми пожежної безпеки та створили власні ілюстровані постери, у яких відобразили основні правила поведінки під час пожежі, алгоритм дій у надзвичайних ситуаціях і важливість вчасного звернення до служби порятунку за номером 101.

Під час презентацій учні пояснювали свої творчі роботи, розбирали типові помилки, які можуть виникнути під час небезпеки, та наголошували на необхідності зберігати спокій і діяти злагоджено. Атмосфера була активною та захопливою — ставили запитання, обмінювалися знаннями та робили висновки щодо власної безпеки.

Захід сприяв формуванню у здобувачів освіти відповідального ставлення до правил БЖД, розширив їхні знання про пожежну безпеку та допоміг закріпити навички, які можуть врятувати життя.


Категорія: Ліцейне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.