Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Гімназійне життя » Година спілкування з нагоди 75 річчя В.С.Висоцького у 10-В класі

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Година спілкування з нагоди 75 річчя В.С.Висоцького у 10-В класі

Автор: Французан від 1-02-2013, 13:22, переглядів: 2 002

0

Вони йдуть вдалину, але ніколи не вмирають,
І в піснях, і у віршах своїх живуть.
 

Година спілкування з нагоди 75 річчя В.С.Висоцького у 10-В класі    

Учні 10-В класу провели годину спілкування з нагоди 75 річчя поета, видатного актора,самобутнього виконавця авторських пісень – Володимира Семеновича Висоцького.

Володимир Висоцький народився 25 січня 1938 року в Москві. Був названий Володимиром – на честь діда. Після закінчення школи навчався в Московсько інженерно-будівельному інституті, потім у школі-студії МХАТ.

За своє життя Володимир Висоцький об’їздив  увесь Радянський союз, і скрізь у нього лишалися добрі друзі та палкі шанувальники Всенародної слави зажив як автор близько 4 тисяч пісень, роману, сценаріїв. Найбільший творчий злет пов'язаний із Театром на Тагнці:Лопахін, Хлопуша, Свидригайлов. А виконання ролі Гамлета -  театр досі визнає неперевершеним.

25 липня 1979 року на гастролях у Середній Азії, пережив клінічну смерть.Тоді лікар витяг його із потойбіччя. Через рік, день у день, серце зупинилося назавжди. Він прожив рівно 42 з половиною років.

Під час уроку учні прочитали:«Большой Каретный»,«Братские могилы» , «Сдесь лапы у ели дрожат на весу», «Я не люблю». Прослухали композиції: «Кони привередливые», «Охота на волков» та інші.

Наостанок клас виконав улюблену пісню шанувальників Володимира Висоцького:«Если друг оказался вдруг».

Категорія: Гімназійне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.