Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Гімназійне життя » Година спілкування до Дня партизанської слави у 11-В класі

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Година спілкування до Дня партизанської слави у 11-В класі

Автор: Французан від 9-10-2012, 09:03, переглядів: 4 540

0
Година спілкування до Дня партизанської слави у 11-В класі    

22 вересня наша держава відзначила День партизанської слави, вшановуючи пам'ять всіх, хто віддав за щасливе майбутнє своє життя. Цей день - особливе свято для всіх, хто на невидимих фронтах воював за свободу нашої Батьківщини, ціною величезних зусиль наближав Велику Перемогу. Він втілює патріотизм і відвагу сотень тисяч підпільників, їх готовність пожертвувати найціннішим, що є у кожної людини - життям.

В умовах тотального терору рух народного опору став грізною силою. Відсутність військового досвіду і необхідного озброєння компенсувалася стійкістю характеру і мужністю простих людей. І навіть нелюдські випробування не змусили їх схилити голови перед окупантами. Де б не ступав чобіт загарбника, фашистів завжди зустрічав опір.

Вшановуючи пам`ять героїв Великої війни, учні 11-В класу провели годину спілкування до Дня партизанської слави, ознайомилися з презентаціями науково-дослідницьких робіт Віленського Романа та Пахолюка Олександра про долю Гайворонщини під час війни та діяльність підпільної комсомольської організації «Спартак» на території Голованіського району.

Учні класу дійшли висновку, що День партизанської слави повинен передаватися з покоління в покоління і надалі, щоб зберегти у наших серцях такі поняття як Батьківщина, честь, обов’язок і пам’ять.

Категорія: Гімназійне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.