3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Тиждень іноземної мови

Автор: Joker_13 від 31-01-2013, 10:32, переглядів: 2 385

0

У нашій гімназії є гарна традиція – починати ІІ семестр святом. Не став винятком і цей навчальний рік. Тому упродовж тижня (з 21 по 26 січня), неначе за помахом чарівної палички, учні 5-9 класів облкомплексу змогли перенестися у казкову країну, адже саме у цей час було проведено ряд змістовних, захоплюючих та цікавих заходів у рамках тижня іноземної мови.

П’ятикласники вперше взяли участь у подібних дійствах, але їм вдалося створити атмосферу справжнього свята. На фестивалі талантів, проведеному в класі, вони демонстрували свої акторські здібності, інсценізуючи казки, декламуючи вірші, презентуючи своїх однокласників.

Учні 6 класу здійснили подорож до Країни Знань і показали відмінні знання англійської мови. Особливої уваги заслуговують міні-вистави за мотивами творів Марка Твена про Тома Сойера та його друзів. У ролі улюблених героїв шестикласники були дійсно неперевершеними!

А семикласники подарували глядачам справді захоплюючу мандрівку світом кіномистецтва. Тут можна було зустріти і персонажів, знайомих з дитинства, і сучасних супергероїв. Гімназистам вдалося настільки правдиво й майстерно перевтілитися, що гучні аплодисменти на їх честь були абсолютно заслуженими.

Восьмикласники запропонували глядачам літературно-музичну композицію, присвячену дню народження відомого шотландського поета Роберта Бернса. Учні  згадували визначні дати із життя митця, декламували вірші, співали пісні. А справжнє захоплення викликав народний шотландський танець у виконанні гімназистів.

Учні 9 класу організували хореографічне шоу, на якому представили найпопулярніші сьогодні види танців. Цікаво було дізнатись про походження, особливості того чи іншого танцю. Дев’ятикласники пригадали, як вперше прийшли до школи мистецтв, як хвилювались, коли їм було усього по п’ять років, як танець із важкої і виснажливої роботи перетворився на цілий світ захоплень, мрій і  сподівань.

Усі учні взяли активну участь у підготовці та проведенні цих заходів, вкотре довівши, що тиждень іноземної мови у гімназії – це можливість не тільки показати свої здібності та розважитися, а й здобути нові знання.

Тиждень іноземної мови     Тиждень іноземної мови
     
Тиждень іноземної мови   Тиждень іноземної мови
     
Тиждень іноземної мови   Тиждень іноземної мови

Категорія: Гімназійне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.