Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Гімназійне життя » 11-Б клас відвідав художньо-меморіальний музей О.О.Осмьоркіна

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

11-Б клас відвідав художньо-меморіальний музей О.О.Осмьоркіна

Автор: Французан від 8-11-2012, 08:27, переглядів: 1 742

0
11-Б клас відвідав художньо-меморіальний музей О.О.Осмьоркіна    

11-Б клас відвідав художньо-меморіальний музей О. О. Осмьоркіна.

Цей музей, присвячений життю і творчості російського і українського живописця, містить також і художню галерею — зібрання картин митця та його учнів з різних пострадянських країн. У вітринах подані фотографії, документи, особисті речі, предмети з творчої майстерні, меморіальні речі з будинку Паученків-Осмьоркіних.  Приміщення було побудовано в неоросійському стилі за власним проектом архітектора Я. В. Паученка, котрий був архітектором і нашої гімназії. Це також зіграло неабияку роль і привернуло  нашу увагу до творчості відомого кіровоградця. Ми помітили, що активна діяльність музею яскраво відображається у пропаганді культурної спадщини Кіровоградщини і мистецтва в цілому.

Приємною несподіванкою стала творча зустріч із харківським художником Миколою Ломакіним, автором  виставки книжкової графіки «Графічні балади». Митець народився в Кіровограді, але проживає в Харкові, тому його діяльність пов’язана саме із цим містом. Його ілюстрації насичені духом романтизму доброчинного лицарства творів Вальтера Скотта. Викликає захоплення те, як за допомогою графічного олівця та акварелі можна створити таке зображення, що передавало б повний зміст твору, його настрій і мотиви.

Безперечно, кожний із нас отримав багато позитивних вражень, перебуваючи у храмі мистецтва.

Категорія: Гімназійне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.